Top 10 automobilių nuomos įmonės Vilniuje

top 10 automobilių nuoma vilniujeRetas kuris nepritartų nuomonei, jog kelionė automobiliu – pats patogiausias būdas keliauti kur tik pageidaujame.

Ar tai būtų vykimas su draugais ir šeima į kitą miestą ar kasdienis keliavimas į darbą, mokymo įstaigą ir t.t.

Jums nereikės rūpintis tokiais dalykais kaip viešojo transporto bilietai, tvarkaraščiai ir kitokiais galvos skausmas, o nuo taško A iki B bus galima vykti tiesiogiai.

Būtent dėl to žmonės vis dažniau renkasi automobilių nuomos paslaugas, kaip būdą pasiekti savo kelionės tikslą.

Dėl šios priežasties, mes atrinkoje Top 10 automobilių nuomos įmonių Vilniuje, siūlančią nuomą pačiomis geriausiomis sąlygomis sostinėje.

TOP Rekomenduojama automobilių nuomos įmonė Vilniuje

sitandgo
Rodūnios kelias 6, Vilnius
+37060023699

„Sit&Go“ - tai šiuolaikiška automobilių nuomos įmonė kuri specializuojasi trumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos bei autoparko valdymo paslaugose. Čia visų automobilių nuoma yra tik su pilnu draudimu klientui, todėl aukščiausia paslaugų kokybė čia yra garantuota visuomet. Pagrindinis įmonės tikslas - 100% klientų pasitenkinimas teikiamomis paslaugomis.

Top 10 Automobilių nuomos įmonių Vilniuje

sitandgo
Rodūnios kelias 6, Vilnius
+37060023699

„Sit&Go“ - tai šiuolaikiška automobilių nuomos įmonė kuri specializuojasi trumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos bei autoparko valdymo paslaugose. Čia visų automobilių nuoma yra tik su pilnu draudimu klientui, todėl aukščiausia paslaugų kokybė čia yra garantuota visuomet. Pagrindinis įmonės tikslas - 100% klientų pasitenkinimas teikiamomis paslaugomis.


cheapauto lt
Riovonių g. 2a, Vilnius
+370 675 74790

Cheapauto.lt - tai lietuviška automobilių nuomos įmonė turinti beveik 10 metų patirtį nuomos rinkoje. Jų prioritetas - aukščiausia paslaugų kokybė ir malonus požiūris į savo klientus. Čia rasite bet kokį automobilį kuris jums patinka nuo pačio paprasčiausio iki prabangaus nuomai specialiai progai.


black autonuoma
Gariūnų g. 49, Vilnius
(+370) 699 22 999

Black Autonuoma - tai automobilių nuomos įmonė siūlanti vieną iš plačiausių automobilių asortimentą puikiomis sąlygomis ir itin prienamomis kainomis. Čia rasite viską nuo ekonominės klasės automobilių iki vidutinės ar prabangios rūšies auto nuomos.


rentalcars
,
700 88 712

Rentalcars.com - tai tarptautinė automobilių nuomos platforma. Džiugu, jog klientai jos paslaugomis gali pasinaudoti ir Vilniuje. Čia rasite geriausią automobilį pagal jūsų pageidavimus ir ieškomą kainą. Nuomotis automobilį problemų tikrai nebus.


autogrupe lt
J. Dobkevičiaus g. 8, Vilnius
+370 609 77888

Autogrupe.lt - tai įmonė bespecilizuojanti trumpalaikės automobilių nuomos Vilniuje ir Kaune paslaugose. Čia galima rasti įvairių tipų automobilių pagal pageidaujamą klasę ir komforto lygį, visi automobiliai yra apdrausti ir tinkamai prižiūrėti. Vargu, ar rasite įmonę galinti pasiūlyti geresnį variantą jums.


autorent 24
Dariaus ir Gireno g. 42A-302, Vilnius
+370 (611) 00 222

AutoRent24 - tai įmonė nuomojanti automobilius Lietuvoje itin patogiomis sąlygomis savo klientams. Pageidaujamus automobilius čia galima nuomotis Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Tokio malonaus aptarnavimo ir šiuolaikiškų automobilių už tokią puikią kainą nerasite niekur. Garantuojame, jog čia sugrįšite dar ne kartą, kai tik reikės automobilio nuomos!


toprent
Oslo g. 5, Vilnius
+370 61655336

Top Rent automobilių nuoma – tai komfortiškų, patogių ir naujų automobilių nuoma itin patogioms jūsų kelionėms. Tam, kad užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas ir prisitaikyti prie jūsų lūkesčių, įmonė teikia automobilio nuomos paslaugas 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.


ollex img
Naujojo sodo g. 1, Klaipėda
+370 (5) 2104304

„Ollex“ – tai viena iš automobilių nuomos lyderių ne tik Lietuvoje, bet ir Batijos šalyse. Įkurta dar 1995 metais, įmonė gali pasiūlyti didelę patirtį, aukštą paslaugų kokybę bei užtikrintumą. Nuolatiniai puikūs rezultatai ir klientų pasitikėjimas verčia tai vienu iš geriausių variantų automobilių nuomai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Čia žmonės ras pačius geriausius variantus įmonei ir asmeninei nuomai.


autobanga image
Arklių g. 24, Vilnius
+37052127777

Autobanga - daugiau nei 15 metų patirties automobilių nuomos rinkoje turinti įmonė savo klientams galinti pasiūlyti puikų aptarnavimą, gausų automobilių pasirinkimą ir pačias geriausias sąlygas. Čia išsirinkti patinkantį automobilį sunku nebus, o nuomotis galėsite pačios geriausiomis sąlygomis jums.


sixt img
Konstitucijos pr. 18, Vilnius
+37052395636

SIXT - tai įmonė kurios pristatyti nereikia. Jos siūlomi variantai automobilių nuomai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje yra skirti patogioms ir greitoms kelionėms. Čia galima rinktis iš SUV, universalų ar lengvųjų automobilių tipų. Tai įmonė, kuri gali pasiūlyti daugiau nei kiti. Jei ieškote patogaus būdo išsinuomoti automobilių geromis sąlygomis, rinkitės būtent ją.

Pagrindiniai galimi automobilių nuomos tipai

Automobilio nuoma gali praversti bet kokioje situacijoje. Jei mūsų asmeninis automobilis sugedo ir šiuo metu yra remontuojamas, ko gero tikrai pagalvosite apie ekonomiško, ne daug vietos užimančio varianto nuomą kiek ilgesniam laikui, tam, kad ir toliau kasdienės kelionės nekeltų jokių bėdų.

Taipogi, ilgalaikė automobilių nuoma yra itin geras variantas verslo įmonėms kuriems automobilių reikės vykdant savo įsipareigojimus klientams. Jei galvojame apie savo verslą, patogiausi variantai šiuo atveju ko gero būtų vienatūriai arba mikroautobusai turintys daug vietos daiktams ir pasižymintys puikiomis kuro sąnaudomis.

Nuomotis automobilį gali prireikti įvairiose gyvenimo situacijose. Jei kalbame apie išvyką su šeima ar draugais, ko gero prireiks erdvaus ir taupaus miniveno, galinčio sutalpinti daug daiktų ir keleivių. Tokioje situacijoje, automobilį mes išsinuomosime neilgam laikui – savaitei ar kelioms dienoms.

Dar vienas populiarus nuomos variantas – tai prabangių automobilių nuoma.  Turite progą kurią norėtųsi tinkamai atšvęsti? Kodėl neišsinuomavus prabangaus automobilio pasižyminčio dideliu komfortu ir pavėžinti juos savo draugus ar giminačius? Tokių automobilių nuoma būtent ir yra aktualiaus specialiomis progomis.

Taip pat verta paminėti ir automobilio numa su vairuotoju kuri taip yra aktuali proginių švenčių metu. Nėra nieko geriau nei vykti maloniai nusiteikusiam į vestuves, gimtadienį ar bernvakarį žinant, jog transportu yra tinkamai pasirūpinta.

Automobilių nuoma trumpam laikui Vilniuje

Trumpalaikė automobilio nuoma – dažniausias žmonių pasirenkamas nuomos būdas, kuomet automobilio ieškoma neilgam laikotarpiui – kelioms dienoms ar savaitei.

Visai nesvarbu ar po Vilnių važinėjate į mokymosi įstaigą ar darbą ar kitu tikslu, galėsite būti visiškai ramūs žinodami, jog visur keliausite taupiai, komfortiškai ir be jokių rūpesčių.

Dauguma nuomos įmonių siūlo neribotą kilometražą išsinuomavus automobilį iš jų. Tai reiškia, jog galėsite nesibaiminti dėl tokių dalykų kaip didesni mokesčiai, jeigu jūsų kelionė užtruks kiek ilgiau nei planavote.

Kitas dalykas į ką verta atkreipti dėmesį – tai siūlomas įmonių automobilių asortimentas. Jo pagalba jūs galėsite rasti idealųjį variantą kuris atitiks visus jūsų lūkesčius – pageidaujamą kuro tipą, vietų skaičių, pavarų dežės tipą ir t.t.

Vykstate į užsienį? Nuomos įmonė jums galės parūpinti ne tik automobilį, tačiau ir bevielį WiFi ryšį ar GPS sistemą kurios pagalba galėsite orientuotis užsienyje.

Automobilio nuoma ilgam laikui Vilniuje

Šio tipo paslaugas žmonės dažniausiai renkasi tuo atveju jei saviems poreikiams transporto priemonės reikia ilgesniam laikui arba verslo įmonės kuriems automobilių reikia savo paslaugos vykdyti.

Paprastai verslininkams tai būna puikus sprendimas norint gauti savo darbui būtiną įrankį puikiomis sąlygomis ir tokiu būdu sutaupyti  pinigų. Įmonės gali pasiūlyti itin geras sąlygas tiek paprastiems asmenims, tiek verslininkams.

Žemiau pateikiame, keletą ilgalaikės nuomos privalumų:

 • Naudojimas kiek reikia – išsinuomavote automobilį ir jo jums nebereikia? Grąžinti jį bus nebėda. Dauguma nuomos įmonių į ilgalaikę nuomą žiūri labai lanksčiai, todėl transporto priemonę galėsite grąžinti iš karto.
 • Asortimentas – ilgalaikei nuomai įmones siūlo ekonomiškus automobilius, vienatūrius, mikroautobusus bei kitus variantus kurie atitiks bet kokius lūkesčius.
 • Lanksčios sąlygos – nuomos įmonės yra pasiryžusios suteikti savo klientams nuomą pagal jų poreikius, todėl norint gauti geriausias sutarties sąlygas sau, užtenka susiderinti, tam, kad abi pusės būtų patenkintos.

Prabangių auto nuoma Vilniuje

Kitas populiarus nuomos būdas – tai prabangūs automobiliai. Šis variantas, natūralu, jog labiausiai domina tuos kurie organizuoja šventes sau ar savo artimiesiems. Kodėl nepasivažinėjus per sau svarbią progą komfortišku, aukštos klasės automobiliu?

Tokiose automobiliose galėsite pasimėgauti tokiomis prabangos priemonėmis kaip puiki klimato kontrolė, autopiloto funkcija, patogiu salonu, gera garso kokybe ir t.t.

Šie automobiliai taip pat išsiskiria ir itin dideliu saugumu – oro pagalvės ar ABS funkcionalumas – čia yra visiškai standartiniai dalykai.

Galiausiai verta aptarti ir prabangių automobilių nuomos kainą. Daugelis mano, jog išsinuomoti liuksinės klasės automobilį yra itin brangi pramoga. Tačiau ji nėra tokia didelė kaip gali pasirodyti. Taip, galbūt kaina skirsis dešimčia eurų palyginus su ekonominės klasės automobiliu, jūs tikrai padėkosite sau suteikdami malonumą ir komfortą per šventę.

Nuoma su vairuotoju Vilniuje

Toks variantas taip pat lieka populiariausias švenčių metu. Dažnai susidariame su situacija kuomet visi norime pilnai atsipalaiduoti, o vairuoti nesinori niekam. Būtent tokiu atveju nuomos su vairuotoju paslaugos būna aktualiausios, kadangi visos šventės metu jūsų pavėžinimu bus pasirūpinta.

Dar viena situacija kada toks nuomos tipas gali būti aktualus – tai tiems asmenims kurie nori keliauti automobiliu, tačiau neturi vairavimo teisės.

Pripažinkime, retas iš mūsų atsisakytume kėlionės automobiliu komforto, tačiau jei neturime galimybės vykti automobiliu patys, geresnio sprendimo už vykimą su vairuotoju tikrai nerasime.

Dažniausiai siūlomi automobilių tipai

Tam, kad pamatyti kokių rūšių automobilių asortimentą siūlo įmonė, reikėtų patiems įdėmiau pastudijuoti. Dažniausiai juos galima priskirti šioms kategorijoms:

 • Ekonominiai – automobiliai kurių pagrindinis bruožas yra mažos kuro sąnaudos ir patogumas važinėjant nedideliais atstumais po miestą. Citroen C1, Toyota iQ ar Volkswagen UP būtų puikūs pavyzdžiai.
 • Kompaktiniai – kompaktams paprastai yra priskiriami įvairūs hečbekai. Jie taip pat yra ekonomiški, tačiau kartu gali pasiūlyti ir daugiau erdvės daiktams. Čia kalba gali eiti apie Toyota Auris, Fiat 500 ir kitus panašius variantus.
 • Vidutiniai – paprastai kalbant api šią klasę turima omenyje sedanus ir universalus. Jiems galima priskirti Volkswage Passat, Subaru Imbreza,  Mazda 6 automobilius ir kitus.
 • Prabangūs – šie automobiliai pasižymi ne tik moderniausiomis technologijomis, tačiau komfortu, galia ir vairavimo malonumu. Dažniausiai čia kalba eina apie Volvo, BMW ar Mercedes Benz variantus.
 • Visureigiai – ši automobilių grupė yra labai plati, todėl kalbant apie ją galima kalbėti tiek apie tradicinius modelius skirtus važiuoti užmiesčio keliais,  prabangius ir vidutinės klasės modelius. Čia kaip pavyzdžiai tiktų Nissan Quashqai, Kia Sportage ar Range Rover variantai.
 • Kabrioletai – natūralu, jog tokie automobiliai populiariausi kuomet už lango šiluma ir saulė. Čia pagrinde dominuoja Mercedes Benz, BMW ir Audi variantai.
 • Vienatūriai – natūralu, jog tokius automobilius dažniausiai rinksis verslininkai ir ilgalaikei auto nuomai. Verta paminėti Renault Kangoo, Fiat Doblo ar Škoda Roomster variantus.
 • Mikroautobusai – dar vienas variantas dažnai pasirenkamas verslininkų dėl didelės vietos ir ekonomiškumo. Šiai kategorijai galima priskirti Ford Transit, Toyota ProAce ar Opel Vivaro variantus.
 • Sunkvežimiai – kai kurios įmonės siūlo nuomotis ir automobilius komerciniai veiklai. Čia itin populiarūs yra MAN, Scania ar DAF variantai

Ką žinoti apie nuomos sąlygas įmonėje?

Žinoma, kiekviena nuomos įmonė turės savo taisykes ir sąlygas pagal kurias ji nuomos automobilius. Tačiau tam tikras gaires vistiek galima išvesti:

 • Dokumentai iš vairuotojo – vairuotojo pažymėjimas ir asmens dokumentas yra kertiniai dalykai norint išsinuomoti automobilį.
 • Terminas – sutartyje visuomet bus numatytas laikotarpis kuriam automobilis bus nuomojamas.
 • Automobilio draudimas – dauguma įmonių savo automobilius apdraus ne tik civiliniu, tačiau ir KASKO draudimais.
 • Atsakingumas už įvykį – dėl vairutojo kaltės įvykus incidentui, įmonė gali pareikalauti jūsų padengti nuostolius.
 • Nuvažiuotas atstumas – rida taip pat gali daryti įtaką jūsų mokamai sumai, čia jau reikia žiūrėti pagal įmonę ar didesnis nuvažiuotas atstumas reikš didesnę kainą ar ne.
 • Apmokėjimas – standartiškai įmonės reikalaus iš jūsų įstato už automobilį. Už pačią nuomą galėsite susimokėti per banką ar tiesiogiai grynais.
 • Perdavimas ir grąžinimas – tiek grąžinant, tiek pasiimant automobilį jį reikia pristatyti tvarkingą ir su pilnu kuro baku. Pats perdavimo procesas jums bus įformintas specialiu aktu. Jei netyčia pamesite dokumentus, jums gali grėsti baudos iš įmonės.

Pabaigai

Straipsnyje pateikėme geriausias automobilių nuomos įmones Vilniuje. Galima sakyti, jog tokia paslaugas yra puikus sprendimas bet kada, kada mums reikia susisiekimo automobiliu ar tai būtų trumpam ar ilgam. Manome, jog tarp mūsų pateiktų įmonių tikrai rasite tą kuri jums pasiūlys geriausią variantą.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Naujienos
Automobilių nuoma
Taip Pat Skaitykite