Kauno vairuotojai būkite atidūs: pasikeitė eismas vienoje pagrindinių gatvių

kauno-vairuotojai-bukite-atidus-pasikeite-eismas-vienoje-pagrindiniu-gatviuKaune visai neseniai pasikeitė eismas vienoje iš pagrindinių miesto sankryžų – Pabrėžos ir Alyvų gatvėse. Nuo šiol čia eismas vyks ratu, priešingai nei šioje miesto atkarpoje buvo iki to laiko.

Nemažai kauniečių socialinėse paskyrose pasidalino nuotraukomis bei vaizdo įrašais apie šioje sankryžoje vykstantį chaosą.

Atidžiau pažvelgus į gyventojų padarytus kadrus, greitai tampa aišku, jog kol kas dar ne visi yra susipažinę su šiais pokyčiais, kas priveda prie akivaizdžių, kad ir netyčinių KET pažeidimų.

Prastai matomi įspėjamieji ženklai?

Dėl susidariusio chaoso vienoje iš pagrindinių Kauno miesto krypčių žmonės jau ieško kaltų ir atpirkimo ožių. Kai kurių gyventojų nuomone, pagrindinė priežastis dėl ko žmonės nežino kaip važiuoti yra informacijos trūkumas ir prastai matomi įspėjamieji kelio ženklai.

Esą nors ir miesto savivaldybė atliko kelio pakeitimus, nebuvo pasirūpinta, jog gyventojai būtų tinkamai informuoti ir aiškiai žinotų kaip reikia važiuoti naujai pakeista sankryža.

Parduok automobilį Kaune brangiai →

Kiti, kiek budresni vairuotojai greitai puolė šiepti situaciją. Toks radikalus pokytis sankryžoje esą parodo, kokie vairuotojai iš tiesų yra atidūs, stebi situaciją, eismą, o kurie tiesiog nekreipia dėmesio į įspėjamuosius kelio ženklus sankryžoje.

Policija įspėja – vairuotojai privalo orientuotis greitai

Policijos atstovai labai greitai suskubo priminti vairuotojams kas laukia tų kurie vairuos neatididžiai, pagal KET nustatytas taisykles. Esą pirmosiomis savaitėmis kelių pareigūnai į pažeidėjus žiūrės kiek atlaidžiau, tačiau vėliau lauks administracinių pažeidimų protokolai.

Primename, jog pasak Lietuvos Respublikos Administracinių Nusižengimų Kodekso 417 straipsnio 3 dalį, transporto priemonės įvažiavimas į priešpriešinimo eismo juostą šiukščiai pažeidus KET gali vairuotojams užtraukti baudą nuo šešiasdešimt ir devyniasdešimt eurų.

Pakartotinai pažeidėjai bus baudžiami didesnėmis baudomis ar net griežtesnėmis priemonėmis.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite