7 vietų automobilių nuoma Top 10 įmonių

7 vietų automobilių nuoma Top 10 įmoniųNuomotis automobilį tam tikram laikotarpiui – vis dažnesnis pasirinkimas lietuvių tarpe.

Žmonės puikiai supranta, jog norint patogiai vykti kasdien į darbą ar leistis į keliones, nieko geriau už praktišką ir erdvų automobilio variantą tikrai nėra.

Dauguma iš mūsų kasdieniam naudojimui renkamės kur kas mažesnius automobilius, didžiąja dalimi dėl to, jog su jais kur kas patogiau ir paprasčiau yra laviruoti miesto gatvėmis, rasti vietos kur pasistatyti automobilį ir t.t.

To iš esmės ir pakanka, tačiau kuomet vykstame atostogų ir su savimi norime pasiimti ne tik šeimos narius, tačiau ir artimiausius draugus, atsiranda poreikis automobiliui turinčiams daugi vietos daiktams ir keleiviams.

7 vietų automobilių nuoma – itin geras sprendimas tokiu atveju. Ar tai būtų minivenas ar pilno dydžio mikroautobusas – tai bus pats optimaliausias variantas tiems, kam reikia transporto priemonės pasižyminčios talpumu ir komfortu.

Tiesa, pasižvalgius po internetą ir bandant surasti automobilį kelionei gali būti išties nelengva. Taip yra dėl to, jog automobilių nuomos įmonių siūlančių septynių vietų automobilių nuomą yra išties nemažai ir pakankamai panašiomis sąlygomis.

Šiame straipsnyje, mes pateiksime svarbiausius dalykus ką reikia žinoti apie 7 vietų automobilių nuomos paslaugą ir kartu, jūsų patogumui, pateiksime geriausių tokias paslaugas siūlančių įmonių Top 10.

TOP Rekomenduojama 7 vietų automobilių nuomos įmonė

sitandgo
Rodūnios kelias 6, Vilnius
+37060023699

„Sit&Go“ - tai šiuolaikiška automobilių nuomos įmonė kuri specializuojasi trumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos bei autoparko valdymo paslaugose. Čia visų automobilių nuoma yra tik su pilnu draudimu klientui, todėl aukščiausia paslaugų kokybė čia yra garantuota visuomet. Pagrindinis įmonės tikslas - 100% klientų pasitenkinimas teikiamomis paslaugomis.

TOP 10 geraisių septynių vietų nuomos įmonės

sitandgo
Rodūnios kelias 6, Vilnius
+37060023699

„Sit&Go“ - tai šiuolaikiška automobilių nuomos įmonė kuri specializuojasi trumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos bei autoparko valdymo paslaugose. Čia visų automobilių nuoma yra tik su pilnu draudimu klientui, todėl aukščiausia paslaugų kokybė čia yra garantuota visuomet. Pagrindinis įmonės tikslas - 100% klientų pasitenkinimas teikiamomis paslaugomis.


nlbus-lt
Smolensko g.1,, Vilnius
+37061625444

Nlbus.lt - tai įmonė siūlanti tik talpius, manevringus ir modernius automobilius savo klientams. Be to, jie turi ir nemažai metų patirties dirbant mikroautobusų nuomos rinkoje. Nesvabu ar jums reikia nuomos su vairuotoju ar be jo, rinkitės juos jeigu ieškote geriausio varianto už savo pinigus.


autobusiukonuoma-lt
Žirmūnų g. 64, Vilnius
+370 699 83676

Autobusiukonuoma.lt – tai tik tvarkingus, naujus ir komfortiškus mikroautobusus siūlanti įmonė. Jų paslaugų spektras neapsiriboja vien jų teikimu Lietuvoje, tačiau kartu ir kitos Europos šalyse. Jeigu ieškote varianto turinčio pačius naujus mikroautobusus, paslaugią ir paslaugas išmanančią komandą - rinkitės juos.


manobusas
J. Kazlausko g. 1, Vilnius
+370 662 16016

Manobusas.lt - daugiau 5 metų patirtį mikroautobusų nuomos rinkoje turinti įmonė. Ji nuolatos rūpinasi savo automobilių atnaujinimu, priežiūra, tvarka bei visuomet užtikrina tik aukščiausios kokybės paslaugas. Nuolat patenkinti ir grįžtantys klientai - didžiausias įvertinimas šiai įmonei. Rinkitės juos jei ieškote vienos iš geriausių įmonių rinkoje.


mikroautobusnuoma-lt
, Vilnius
+370 609 97324

Mikroautobusnuoma.lt - tai jūsų išeitis kuomet ieškote geriausio sprendimo mikroautobuso nuomos savo reikmėms. Ar tai būtų darbo reikalai, kelionė, o galbūt tik vienkartinis pasinaudojimas - ši įmonė jums gali pasiūlyti geriausius variantus. Verta pagalvoti jeigu jums rūpi kokybė ir įmonės patirtis.


mikrobusas
Gabijos g. 2A,, Vilnius
+370 699 99267

MikroBusas - tai automobilių ir mikroautobusų nuomos paslaugos orientuotos į šimtaprocentinį patogumą ir komfortą. Mūsų įmonės vizija yra būti vienais geriausių rinkoje ir užtikrinti, jog kelionės kiekvienam žmogui būtų itin patogios. Klientams galime pasiūlyti patirtį, kultūrą ir aukštą paslaugų kokybę.


smartrent
Naugarduko g. 91, Vilnius
+370 609 97324

Smartrent - tai mikroautobusų nuoma orientuota tiek į patogias keliones, tiek į darbinę veiklą ar krovinių pervežimą. Mes siūlome naujutėlaičių mikroautobusų asortimentą, itin patogias sąlygas ir geras kainas. Jei ieškote vienų iš geriausių rinkoje, tuomet verta pagalvoti apie šią įmonę.


ATN BusRent
Rugių g. 4a, Vilnius
+370 615 50000

ATN BusRent - tai patyrusi mikroautobusų nuomos įmonė savo klientams siūlanti nuomą itin patogiomis sąlygomis. Jei sau ieškote gerų tarifų, didelio automobilių asortimento ir kolektyvos pasiruošusio jums padėti, mes esame būtent jums. Siūlome nuomą trumpam ar ilgam laikui, darbo reikmėms bei šventėms.


nuoma 911
P. Lukšio g. 34, Vilnius
+370 624 00010

Nuoma 911 - tai mikroautobusų nuomos įmonė Vilniuje galinti pasiūlyti platų mikroautobusų asortimentą visoms jūsų reikmėms. Puikiai suvokiame, jog automobilių rinka nuolatos keičiasi, todėl poreikis erdviems mikroautobusams vis didėja. Mūsų įmonė siūlo trumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos paslaugas kartu su pristatymu.


cheapauto lt
Riovonių g. 2a, Vilnius
+370 675 74790

Cheapauto.lt - tai lietuviška automobilių nuomos įmonė turinti beveik 10 metų patirtį nuomos rinkoje. Jų prioritetas - aukščiausia paslaugų kokybė ir malonus požiūris į savo klientus. Čia rasite bet kokį automobilį kuris jums patinka nuo pačio paprasčiausio iki prabangaus nuomai specialiai progai.

Kokios yra pagrindinės šios paslaugos ypatybės?

7 vietų automobilių nuoma yra kiek kitokia nei nuomojant kitokio tipo automobilius. Čia klientams dažniausiai yra aktualu automobilio komfortas, praktiškumas, taip gera kuro ekonomija, na ir žinoma papildomi ypatumai kurios gali užtikrinti nuomotojai.

Žemiau aptariame pagrindinės tokio tipo automobilių nuomos ypatybes.

  • Išskirtiniai klientų poreikiai – 7 ar 9 vietų mikroautobusus bei minivenus norintys išsinuomoti žmonės ieško tokio varianto kuris ne tik patogiai įtalpins visus juose važiuojančius keleivius, tačiau kartu ir jų vežamus daiktus. Dėl šios priežasties, mikroautobusai ir minivenai tampa tos transporto priemonės. Be to, tokie automobiliai gali pasiūlyti ir tikrai gerus kuro ekonomijos rodiklius, kas taip pat klientams yra aktualu ilgų kelionių metu.
  • Didelis automobilių komforto lygis – automobilių gamintojai puikiai suvokia, jog dažniausiai 7 ar daugiau vietų automobiliai bus naudojami kaip transporto priemonės gabenti keleiviams ilgoms kelionėms. Dėl šios priežasties itin didelis dėmesys yra skiriamas būtent komforto aspektui, kas leistų nepavargti ilgos kelionės metu. Klientams tereikia susirasti tą automobilio modelį kuris geriausiai atitinka jų poreikius.
  • Supaprastinta nuoma – šiais laikais automobilių nuomos įmonės galimybę išsinuomoti transporto priemonę yra supaprastinę iki proceso trunkančio vos kelias minutes. Ar tai būtų užklausos išsiuntimas, trumpas skambutis, o galbūt tiesiog kelių mygtukų paspaudimas internete, jūsų pageidaujamas 7 ar 9 vietų automobilis bus išnuomotas itin gretai. Na, o ką jau besakyti apie galimybę užsisakyti papildomus priedus kaip GPS navigacija, vaikiška kėdutė ir panašiai iškart vienu metu.
  • Tik tvarkingi ir prižiūrėti automobiliai – automobilių nuomos įmonės puikiai suvokia, kokio dydžio konkurencija yra šioje rinkoje. Taigi savo asortimente siūlyti prastai prižiūrėti ar blogos techninės būklės automobilių yra tiesiog neįmanoma. Dėl šios priežasties rasti tų įmonių kurios siūlo tik naujausius 7 ar 9 vietų automobilius yra išties nesunku. Be to, jeigu kažkas ir atsitinka su automobiliu, visais gedimais ar trūkumais įmonė taip pat pasirūpina.

Dėl šių ypatybių visai nesunku suprasti, kodėl tokio tipo nuoma Lietuvoje vis populiarėja, ypač tuo laikotarpiu, kuomet vis daugiau žmonių leidžiasi į keliones po mūsų ar kitas šalis.

Sekcijoje žemiau aptarsime pagrindines šiam nuomos tipui aktualių automobilių rūšis.

Kokių rūšių automobiliai yra aktualiausi šioms paslaugoms?

Kaip kalbėjome pradžioje, aktualiausios transporto priemonės žmonėms kuriuos domina 7 vietų automobilio nuoma yra minivenai ir vienatūriai. Nors visureigiai tampa vis populiaresniu pasirinkimu miesto transportui, bent jau kol kas jie negali atstoti minivenų ar mikroautobusų ilgų kelionių atžvilgiu.

Žemiau aptariame būtent šiuos du tipus.

  1. Minivenai – dar kitaip vienatūriais vadinamos transporto priemonės buvo sukurtos dar devintajame dešimtmetyje, su tikslu sukurti patį geriausią ir praktiškiausią šeimyninio transporto priemonę. Nuo 6 iki 8 vietų turintys automobiliai pasižymi itin dideliu praktiškumu, kuris leidžia patogiai transportuoti didelį kiekį keleivių ir daiktų. Verta pabrėžti ir tai, jog į šiuolaikinius minivenus žmonės tam tikra prasme žiūri kaip ir į transporto priemones galinčias pasiūlyti komforto. Tai suvokdami automobilių gamintoja, tokius automobilius vis gausiau „apkrauna“ įvairiais patogumais. Galiausiai minivenai taip pat gali pasiūlyti ir gerą kuro ekonomiją, kadangi daugumai žmonių kurie perka ar nuomojasi šiuos automobilius tai taip pat yra itin aktualu.
  2. Mikroautobusai – šį automobilių tipą taip pat galime priskirti 7 vietų transporto priemonėms. Tiesa minivenai, gali turėti net ir iki 9 sėdimų vietų, priklausomai nuo dydžio bei modelių. Nors mikroautobusai ir jų nuoma paprastai asocijuojama su įmonėmis ir darbine veikla, šios transporto priemonės vis dažniau yra pasirenkamos kaip vežti ir keleiviams.Pagalvojus iš praktinės perspektyvos, vargu ar yra geresnis variantas vežti maksimalų žmonių ir bagažo kiekį.

Kodėl žmonės renkasi 7 vietų transporto priemonių nuomą kelionėms?

Keliaujantiems žmonėms norėsis transporto priemonės kuri galės pasiūlyti daug vietos vežamam bagažui ir keleiviams, na o ką jau bekalbėti apie tokius aspektus kaip komfortą ar kuro ekonomiją. Tiek minivenai, tiek mikroautobusai šiais aspektais yra nepralenkiami palyginus su kitokiais automobilių tipais.

Kam sutaupyti keletą eurų išsinuomojant tokį automobilį kuris neleis visiems važiuoti patogiai ar vežtis sau reikalingus daiktus? Savo kelionės metu, jūs ir jūsų keleiviai tikrai įsitikinsite, jog 7 ar 9 vietų automobilių nuoma buvo tikrai geras sprendimas leidęs visiems leistis į patogią ir nebrangią kelionę be jokių rūpesčių.

Pabaigai

Šiame straipsnyje aptarėme tai, kas yra 7 vietų automobilių nuoma, jos ypatybes bei top 10 įmonių Lietuvoje siūlanių tokias paslaugas. Galima sakyti, jog pastarosios transporto priemonės yra vienareiškmiškai universaliausias sprendimas norint turėti patogią ir jokių rūpesčių nekelenčią kelionę.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Naujienos
Automobilių nuoma
Taip Pat Skaitykite