„Top Gear“ trijulė tapo laida „The Grand Tour“

top gear tapo grand tourMėgstate laidas apie automobilius, tačiau nežinote ką žiūrėti? Su tokia bėda susiduriate ne jūs vieni. Kokybiškų laidų auto entuziastams nors ir yra, tačiau tikrai nepakankamai daug. Dar retesnis dalykas – rasti laidą kuri geba ne tik mus informuoti, tačiau kartu prajuokinti ir suteikti gerą pramogą.

Būtent tokia laida buvo ir yra „Top Gear“ kurioje pamatydavome ne tik išsamias automobilių apžvalgas, industrijos naujienas, tačiau įdomius iššūkius bei nuotykius su automobiliais.

Jei sekate laidą iki šių dienų, ko gero pastebėjote per pastaruosius metus daug kartų pasikeitusią vedėjų komandą. Ir nors laidos turinys išliko visus metus daugmaž toks pat, galima sakyti, jog ji nebėra tokia populiari kaip anksčiau, didžiąja dalimi dėl to, kad nebėra mums geriausiai pažįstamos vedėjų trijulės.

Šiame straipsnyje – apie naująjį Džeremio Klarksono, Ričardo Hamondo ir Džeimso Mėjaus projektą – „The Grand Tour“, kuris gali autofanatikams pasiūlyti tiek pat ir daugiau.

Plačiau apie laidą ir kur pažiūrėti „The Grand Tour“ čia→

Vedėjai kuriuos pažįsta auto entuziastai

Ilgamečiai „Top Gear“ žiūrovai Džeremį, Ričardą ir Džeimsą puikiai prisimena iš jų darbo būtent šioje laidoje, kurios dėka jie tapo vieni iš įtakingiausių automobilių žurnalistų pasaulyje. Kalbant tiksliau, vedėjai laidoje dirbo nuo pat pirmojo sezono 2002 metais iki 2015 pabaigos.

Galbūt galvojate, o kodėl trijulė paliko visome pasaulyje puikiai žinomą laidą ir nusprendė kurti savo projektą? Nesigilinus per daug į detales, galima sakyti, jog bendroji priežastis dėl vedėjai paliko BBC televiziją yra apsipykimas su šios televizijos viršūnėlėmis.

Jiems pasitraukus, įsigyti jų naują projektą buvo labai daug norinčių, na o tarp jų triumfavo „Amazon“ internetinė televizija suteikusi trijulei dar didesnį biudžetą ir dar daugiau kūrybinės laisvės kurti tokią automobilių laidą kokią jie pageidauja.

Ar „The Grand Tour“ panaši į „Top Gear“?

Natūralu, jog daug kam kils klausimas ar „The Grand Tour“ yra bent kiek panaši į legendinę „Top Gear“. Tariant paprastai – tikrai taip, daugelio nuomone ši laida gali pasiūlyti tokius pat smagius nuotykius humorą ir apžvalgas, pakankamai panašiu formatu.

Tiesa, išslysti laidai iš „Top Gear“ šešėlio prireikė šiek tiek laiko. Būtent pagrindinės kritikos strėlės ir buvo nukreiptos į pirmųjų sezonų, netgi per didelį panašumą į buvusią trijulės laidą.

Vyravo nuomonė, jog „The Grand Tour“ perlenkia lazdą bandydama prajuokinti žiūrovą kiekviename kampe ir nebedaro tokių rimtų automobilių apžvalgų kaip anskčiau. Tačiau laidos formatas keitėsi kiekviename sezone ir trečiajame, laidai pagaliau pavyko rasti „aukso viduriuką“ tarp humoro ir kokybiško turinio apie automobilius kurį visi taip mėgsta.

Pagrindinis dalykas už kurį laida buvo giriama nuo pat pradžių – išlikęs nuostabus bendradarbiavimas tarpusavyje ir vienas kito puikus išmanymas, gebėjimas pasirinkti puikias šalis savo kelionėms ir gebėjimu perteikti kelioninę medžiagą.

Ar verta žiūrėti „The Grand Tour“?

Paprastas atsakymas būtų tikrai taip. Jei mėgote ar iki šiol mėgstate „Top Gear“, tuomet įsijungę „The Grand Tour“ jūs tikrai nenusivilsite. Čia bus humoro, nuotykių, įdomių istorijų ir kelionių – visko ko galima tikėtis iš žiūrovams puikiai pažįstamos trijulės.

Jei mėgstate automobilius ir galvojate ką pasižiūrėti – rinkitės „The Grand Tour“

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite