Kaune savaitgalį uždarytos pagrindinės gatvės: vyko Kauno dviračių lenktynės

kauno dviračių lenktynėsDauguma vairuotojų grįžtančių sekmadienį į miestą turėjo ieškoti alternatyvių būdų pasiekti savo namus.

Kaune jau net vienuoliktąjį kartą susivaržė geriausi mėgėjai ir profesionalūs plento dviratininkai vadinamosiose Kauno dviračių lenktynėse.

Nors eismo ribojimų būta nemažai, panašu, jog didesnių nepasitenkinimų iš eismo dalyvių nesulaukta, o renginys praėjo labai sklandžiai.

Uždaryta dauguma pagrindinių gatvių

Žiedinė lenktynių trasa yra sudaryta iš beveik 8 kilometrų ilgio distancijos pačiame Kauno centre. Viena iš pagrindinių uždarytų sekcijų buvo Europos prospektas ir M.K. Čiurlionio tiltas, o kartu apribotas eismas aplinkinėse vietose esančiose gatvėse.

Eismo ribojimas pastaruoju tiltu ir Europos prospekte nuo Veiverių gatvės iki Čiurlionio tilto buvo įsigaliojęs nuo 7 iki 18.30 val. Kartu apribojimai buvo įvesti Kaunakiemio, Prietilčio gatvės bei Karaliaus Mindaugo prospekte savivaldybės iniciatyva.

Šie apribojimai galiojo ne tik automobilių vairuotojams, tačiau ir kitam transportui bei pėstiesiems.

Keitėsi ir pagrindinių gatvių viešojo transporto grafikas

Verta paminėti ir tai, jog buvo laikinai apribojimas autobusų ir maršrutinių autobusų judėjimas minėtose gatvėse, o transporto priemonės turėjo keliauti kitokiais nei įprasta maršrutais.

Jau įsibėgėjus varžybų dienai, žiūrovai renginio organizatorių buvo kviečiami stebėti lenktynes nuo įkalnės esančios Europos prospekte, Minkovskių gatvėje, ant M.K.Čiurlionio tilto bei starto-finišo vietoje.

Organizatoriai žadėjo tikrai smagų ir įspūdingą renginį ir panašu, jog jiems pavyko. Žmonės turėjo galimybę ne tik išbandyti savo jėgas prieš kitus ar stebėti kompetentingas rungtynes, jiems buvo suteikta galimybė susitikti ir su profesionalais bei daug patyrusiais dviračių veteranais.

Panašu, jog kasmetinės Kauno dviračių lenktynės ir toliau vyks ateityje. Tai yra išties puikus renginys suvedantis dviračių entuziastus iš visos Lietuvos.

Kadangi nemažai planuotų rungtynių ne tik dviračių sporte, tačiau ir kitose šakose buvo atšauktos dėl pasaulyje siaučiančios koronaviruso pandemijos, šis renginys buvo vienas iš nedaugelio tokių šią vasarą.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite