Top 10 automobilių nuomos įmonės Klaipėdoje

top 10 automobilių nuoma klaipėdojeVykstant į kelionę, nesvarbu ar ji būtų trumpa iki savo darbo ar ilgesniam laikui su šeima, patogiausia tai yra daryti automobiliu, kadangi nebūsite sukaustyti viešojo transporto ar lėktuvų maršrutais, laukimais bei galėsite nuvykti tiesiogiai nuo taško A į B.

Todėl, labai dažnai žmonės renkasi tiesiog išsinuomoti automobilį tam tikrai paskirčiai.

Šiame straipsnyje mes atrinkome Top 10 automobilių nuomos įmonių Klaipėdoje kurios siūlo geriausias nuomos sąlygas uostamiestyje.

 

Top 10 Automobilių nuomos įmonių Klaipėdoje

autorentalis
L. Asanavičiūtės g. 8-149, Vilnius
+37066166610

Auto nuomos agentūra Klaipėdoje ir kituose miestuose kuri gali rasti jums geriausius nuomos pasiūlymus iš visos Lietuvos. Darbas su įvairiai tiekėjais, įmonei leidžia užtikrinti ne tik aukštą paslaugų kokybę, bet ir itin patrauklias nuomos sąlygas. Atsižvelgdama į Lietuvos rinką, įmonė gali garantuoti puikų aptarnavimą ir lankstumą.


sixt img
Konstitucijos pr. 18, Vilnius
+37052395636

SIXT - tai įmonė kurios pristatyti nereikia. Jos siūlomi variantai automobilių nuomai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje yra skirti patogioms ir greitoms kelionėms. Čia galima rinktis iš SUV, universalų ar lengvųjų automobilių tipų. Tai įmonė, kuri gali pasiūlyti daugiau nei kiti. Jei ieškote patogaus būdo išsinuomoti automobilių geromis sąlygomis, rinkitės būtent ją.


autobanga image
Arklių g. 24, Vilnius
+37052127777

Autobanga - daugiau nei 15 metų patirties automobilių nuomos rinkoje turinti įmonė savo klientams galinti pasiūlyti puikų aptarnavimą, gausų automobilių pasirinkimą ir pačias geriausias sąlygas. Čia išsirinkti patinkantį automobilį sunku nebus, o nuomotis galėsite pačios geriausiomis sąlygomis jums.


smartukas img
Birutės g. 22, Klaipėda
+370 666 000 10

„Smartukas“ savo klientams siūlo trumpalaikę ir ilgalaikę automobilių nuomą Klaipėdoje pačiomis geriausiomis sąlygomis. Didelis automobilių asortimentas leis išsrinkti patinkančią transporto priemonę lengvai, pigiai ir gretai.  Jei ieškote geriausių sąlygų automobilių nuomai uostamiestyje - tai yra vienas iš geriausių.


zalia ruta img
Naujoji sodo g. 1, Klaipėda
+370 603 03690

Žalia Rūta - tai įmonė reikianti trumpalaikes ir ilgalaikes automobilių nuomos paslaugas Klaipėdoje. Ji nuo kitų įmonių skiriasi tuo, kad siūlo tik pačius populiariausius ir patikimiausius automobilius savo nuomai, geba užtikrinti puikiais nuomos sąlygas ir užtikrinanti sąžiningą kainodarą.


baltama img
Planetų g. 14, Klipščiai, Klaipėdos r.
+370 666 00 012

Baltama - automobilių nuomos įmonė Klaipėdoje galinti pasiūlyti patį geriausią nuomos variantą jums asmeniškai arba jūsų įmonei. Nuomotis itin paprasta - tereikia sumokėti už statą ir nuomos mokestį ir automobilis - jau jūsų. Visi automobiliai yra apdrausti privalomu civiliniu ir KASKO draudimu.


ollex img
Naujojo sodo g. 1, Klaipėda
+370 (5) 2104304

„Ollex“ – tai viena iš automobilių nuomos lyderių ne tik Lietuvoje, bet ir Batijos šalyse. Įkurta dar 1995 metais, įmonė gali pasiūlyti didelę patirtį, aukštą paslaugų kokybę bei užtikrintumą. Nuolatiniai puikūs rezultatai ir klientų pasitikėjimas verčia tai vienu iš geriausių variantų automobilių nuomai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Čia žmonės ras pačius geriausius variantus įmonei ir asmeninei nuomai.


auto-nuoma-100 img
Priestočio g. 1, Klaipėda
+370 616 00141

Auto Nuoma 100 - savo klientams siūlo komfortiškų ir ekonomiškų automobilių nuomą Klaipėdoje. Čia nuomotis galima itin patogiai ir be didesnio vargo, o nuoma vykdoma net 24 valandas per parą. Išnuomotą automobilį galėsite labai patogiai atsiimti Palangoje arba Klaipėdoje.


solorent img
Tilžės g. 62, Klaipėda
+370 647 47 149

Solorent - tai įmonė galinti pasiūlyti automobilių nuomą asmeniniams tikslams, veiklos nuomą bei automobilių nuomą su vairuotoju Klaipėdoje. Bendrovė jau daugelį metų sėkmingai bendradarbiauja su įvairiais tiekėjais ir tarpininkais, todėl gali užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę savo klientams.

Kokie nuomos būdai yra įmanomi?

Nuomotis automobilį gali prireikti įvairiose gyvenimo situacijose. Jei kalbame apie išvyką su šeima ar draugais, ko gero prireiks erdvaus ir taupaus miniveno, galinčio sutalpinti daug daiktų ir keleivių. Tokioje situacijoje, automobilį mes išsinuomosime neilgam laikui – savaitei ar kelioms dienoms.

Priešingu atveju, jei šiuo metu mūsų automobilis yra remonto servise ir nėra kaip nuvykti į darbą, ko gero galvosime apie patinkančio varianto nuomą kiek ilgesniam laikui, kad ir toliau galėtume vykti kur mums reikia patogiai ir be jokių rūpesčių. Kitas atvejis kur ilgesnė automobilių nuoma gali praversti – tai jo nuoma verslo reikmėms. Čia vėl gi, patrauklūs variantai ko gero bus „kablukai“ arba mikroautobusiukai gebantys važiuoti taupiai ir vežti daug daiktų.

Galiausiai, įmonės Klaipėdoje siūlo ir automobilių nuoma su vairuotoju. Natūralu, jog tokią nuomą rinksis tie žmonės kurie nori paminėti specialią progą – ar tai būtų vestuvės, bernvakaris, gimtadienis ar dar kažkas. Tai leidžia keleiviams vykti nuo taško iki B be jokių didesnių rūpesčių.

Trumpalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje

Pats paprasčiausias ir greičiausias automobilio nuomos metodas – trumpalaikė jo nuoma. Jeigu jūs norite išsinuomoti transporto priemonę dienai, savaitei ar mėnesiui – šios paslaugos yra būtent jums.

Nesvarbu ar po Klaipėdą nuomotu automobiliu keliausite kasdieniais reikalais, o galbūt į uostamiestį ir aplinkinius kurortus tokiu automobiliu keliausite poilsiniu tikslu, bet kokiu atveju galėsite būti ramūs, jog numatytą kelionės tikslą pasieksite greitai, patogiai ir ekonomiška.

Kitaip tariant, galėsite mėgautis poilsiu be jokių rūpesčių, žinodami, jog gražiausias pajūrios vietas visuomet pasieksite labai paprastai.

Svarbu žinoti ir tai, jog dauguma auto nuomos įmonių Klaipėdoje suteikia galimybę važiuoti neribotą kilometrų kiekį, todėl nereikės rūpintis ir baimintis didesniu mokesčiu už pravažiuotus kilometrų kiekius.

O plati automobilių selekcija užtikrina, jog kelione galėsite mėgautis automobiliu kuris labiausiai atitinka jūsų poreikius – reikalingą vietų skaičių, pavarų dėžę, kuro tipą ir t.t.

Jei keliaujate kur toliau (pvz. Į kitas šalis) už papildomą galite paprašyti auto nuomos įmonės įrengti jūsų automobilyje GPS navigaciją ar WiFi internetą, kas suteiks papildomą patogumą kur nors keliaujant.

Ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje

Ilgalaikė automobilių nuoma yra dažniausiai aktuali verslo įmonėms ir privatiems asmenims norintiems turėti pastovią transporto priemonę savo poreikiams. Ir, žinoma, naudoti ja ilgą laiką.

Labai dažnai tai būna puikus sprendimas įmonėms ieškančioms būdų sutaupyti pinigų ir laiko ir turėti neatsiejamą darbo įrankį savo veiklai.

Dauguma automobilių nuomos įmonių siūlo šią paslaugą tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims labai patogiomis sąlygomis.

Viena iš jų – galimybė grąžinti automobilį iškart kai jis jums nereikalingas. Tai suteikia nuomai daugiau lankstumo – kuomet jūsų veiklai transporto priemonė nebebus reikalinga, galėsite grąžinti nedelsiant.

Kitas ilgalaikės nuomos privalumas – transporto priemonių pasirinkimas. Dauguma įmonių yra linkę siūlyti ne tik prabangius automobilius, tačiau ekonominės, vidutinės ar net motociklus. Taigi iš esmės galite rinktis automobilį kuris labiausiai atitinka jūsų lūkesčius ir poreikius.

Renkantis automobilio nuomą ilgesniam laikui, svarbiausia yra suderinti sutarties sąlygas, tam, kad daugiausiai naudos būtų tiek jums, tiek automobilį skiriančiai įmonei.

Prabangių automobilių automobilių nuoma Klaipėdoje

Dar viena dažna paslauga kurią siūlo automobilių nuomos įmonės, tai yra prabangių automobilių nuoma. Organizuojate šventę ar vakarėlį ir norite nustebinti savo draugus ar giminaičius kelione prabangiu automobiliu? Tokia gali būti jums ypač aktuali.

Jei renkatės nuomotis tokį automobilį be vairuotojo, tuomet patys būdami už vairo galėsite pasimėgauti tokiomis priemonėmis kaip kruizo kontrolė, patogus odinis salonas, gera klimato kontrolė, puiki garso kokybė ir panašiais privalumais.

Apart rimto prabangos faktoriaus, šie automobiliai išsiskiria ir suteikiamu vairuotojui bei keleiviams komfortu ir dideliu saugumu. Šiuose automobiliuose ABS, oro pagalvės ir kiti dalykai yra standartas.

Kitas dalykas ką verta paminėti – tai jų nuomos kaina. Priešingai nei mano daugelis žmonių, prabangių variantų nuoma nėra tokia brangi kaip atrodo. Taip, galbūt kaina skirsis 5-10 eurų, tačiau specialiai progai išnuomotas prabangus automobilis tikrai ją atpirks savo suteiktu malonumu.

Automobilių nuoma su vairuotoju Klaipėdoje

Galiausiai, automobilių nuomos įmonės siūlo ir galimybę išsinuomoti automobilį su vairuotoju. Tai galima padaryti tiek trumpam laikui, tiek ilgesniam laikui.

Proginėmis šventėmis dažnai kyla problemų dėl to kaip rasti žmogų kuris galėtų vairuoti. Na, o tam, jog visi žmonės galėtų atsipalaiduoti, labai dažnai žmonės išsinuomoja automobilį su vairuotoju kuris vežios visus šventės metu.

Kitas atvejis kur labai praverčia automobilio su vairuotoju nuoma – asmenims neturintiems vairuotojo pažymėjimo keliaujantiems įvairiais tikslais.

Jei žmogus nori vykti komfortiškai automobiliu į darbą, verslo susitikimus, tačiau neturi galimybės vairuoti pats – geresnio sprendimo nei automobilio nuoma su vairuotoju nėra.

Kokios automobilių tipus siūlo įmonės?

Siūlomi automobilių tipai priklauso nuo specifinės įmonės, tačiau apibendrintai galima sakyti, jog įmonės siūlo tokius automobilius:

 • Ekonominės klasės – ekonominės klasės automobiliai išsiskiria itin nedidelėmis kuro sąnaudomis ir patogumu važiuojant po miestą. Pavyzdžiai būtų Hyundai i10, Nissan Micra, Volkswagen Polo ir t.t.
 • Kompaktinės klasės – paprastai kompaktinės klasės automobiliais yra laikomi įvairių modelių hečbekai. Jie yra taupūs ir nedideli, tačiau kartu ir erdvūs. Jiems galima priskirti Volkswagen Golf, Ford Focus, KIA Cee’d ir panašius variantus.
 • Vidutinės klasės – šiai automobilių grupei priskiriami vidutinio dydžio ir prabangos sedanai ir universalai. Puikūs pavyzdžiai būtų Toyota Corolla, Volkswagen Jetta, Ford Mondeo ir kt.
 • Prabangios klasės – prabangios klasės automobiliai išsiskiria savo galia, komfortu ir technologijomis. Jiems galima priskirti BMW 7 klasės, Mercedes S klasės, Tesla Model S automobilius.
 • Visureigius ir džipus – ši grupė labai plati, taigi čia galima įtraukti tiek prabangius, tiek paprastesnės klasės visureigius. Čia būtų galima priskirti Toyota RAV4, Porsche Cayenne, ar Volkswagen Tiguan.
 • Kabrioletus – ši klasė žmonių yra mėgstama kelionėms šiltuoju metų laikotarpiu. Puikūs pavyzdžiai būtų MINI, Audi TT, ar Mercedes-Benz C klasės variantai.
 • Vienatūrius – tokie automobiliai dažniausiai yra renkamiesi verslo įmonių ilgalaikei nuomai. Jiems galime priskirti Citroen Berlingo, Peugeot Rifter ar Volkswagen Caddy.
 • Mikroautobusus – šie automobiliai puikiai tinka tiek verslininkams, tiek norintiems vežti daug keleivių vienu metu. Čia galima paminėti Volkswagen Transporter, Mercedes Sprinter ar Citroen Jumper automobilius.
 • Sunkvežimius – jei ieškote komercinio tipo automobilių, juos įmonės taip pat gali pasiūlyti nuomai. Čia populiariausi yra Volvo bei Mercedes sunkvežimiai.

Kokiomis sąlygomis nuomojami automobiliai?

Nors nuomos sutarties specifika skiris priklausomai nuo pačios įmonės, vis gi galima išvesti pagrindines sutarčių gaires:

 1. Vairuotojo dokumentai – sudarant sutartį žmogus privalės turėti asmens dokumentą bei galiojantį vairuotojo pažymėjimą.
 2. Minimalus nuomos terminas – pagal sutartį yra nustatoma kuriam laikui automobilis bus nuomojamas.
 3. Draudimas – dažniausiai visi automobiliai kuriuos įmonė siūlo nuomai bus apdrausti tiek civiliniu, tiek KASKO draudimu.
 4. Atsakomybė – įvykus eismo įvykiui ir jei vairuotojas yra kaltininkas, įmonės reikalaus nuostolių padengimo.
 5. Rida – šis punktas priklausys nuo įmonės. Vienur nuomos kaina priklauso nuo ridos, kitur – ne.
 6. Mokėjimai – nuomojantis automobilį įmonės leis atsiskaityti tiek grynais pinigais, tiek bankiniu pavedimu. Prieš nuomą, taip pat yra sumokamas įstatas.
 7. Automobilio perdavimas ir grąžinimas – paprastai automobilis nuomininkui yra perduodamas perdavimo-priėmimo aktu, numatytu laiku ir sutartoje vietoje. Po nuomos jis yra grąžinamas pilnu baku, kaip jį pasiimant. Kai kurios įmonės reikalauja automobilį prieš grąžinant ir nuplauti. Jei yra pametami automobilio dokumentai, gali grėsti ir pagal įmonės įkainius numatytos baudos.

Pabaigai

Aptarėme geriausias automobilių nuomos įmones Klaipėdoje. Iš tiesų ši paslauga – itin naudinga bet kokiam asmeniui kuriam reikia susisiekimo automobiliu ar tai būtų trumpalaikė proga ar nuoma ilgesniam laikui, todėl nuomotis iš tikrųjų apsimoka. Tikime, jog šiame sąraše, tikrai rasite savo variantą.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 8

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Naujienos
Automobilių nuoma
Taip Pat Skaitykite