Milijono vertas dviračių takas kauniečius papiktino

Milijono vertas dviračių takasAtkarpoje nuo Baršausko iki Pramonės prospekto klojamas modernus dviračių takas nemažą dalį vietinių gyventojų papiktino.

Esą darbai šioje atkarpoje turėjo būti pabaigti dar 2016 metais, tačiau viskas stojo, o pats takas kelis kartus iš naujo perklotas.

Teigiama, jog dėl atliekamų ir planuojamų darbų šioje vietoje nėra daug konkrečios informacijos.

Dviračių takai tai nėra lenktinių trasa kaip Nemuno žiedas.

Apie darbų eigą labai trūksta informacijos

Kauniečių dėmesį pastarąją savaitę patraukė dviračių takas vienoje iš pagrindinių miesto transporto arterijų. Nors pirminiai darbai buvo baigti dar prieš ketverius metus atgal, dabartinis dviračių takas jau eilinį kartą yra ardomas ir perklojamas iš naujo.

Bent jau kol kas gyventojai teigia, jog apie planuojamus darbus šioje vietoje jokios realios informacijos nėra. Ardymo procedūra buvo pastebėta dar praeitą ketvirtadienį, tačiau lig šiol viešo pareiškimo ir atsako iš savivaldybės nėra.

Gyventojai nepatenkinti ir prašo savivaldybės atstovų kuo greičiau informuoti gyventojus apie tai kas bus ir nebus čia atliekama.

Savivaldybės atstovai ginasi – viskas vyksta pagal numatytą darbų planą

Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus atstovai tuo tarpu teigia, jog dar 2016 metais pabaigto kloti pėščiųjų tako tolesni atnaujinimo darbai vyksta pagal savivaldybės numatytą planą Kauno keliams.

Tuo metu kai dviračių takas buvo paklotas, esą, buvo atliktas tik senosios tako dangos kosmetinis remontas, nebuvo atlikti ir naujų pagrindų įrengimo darbai bei nebuvo pilnai užbaigti, o pačio asfalto dangos atnaujinimas taip pat nebuvo maksimalus.

Tokius darbus buvo numatyta atnaujinti ir tęsti pastebėjus padidėjusį dviratininkų ir pėsčiųjų srautą visame Pramonės prospekte. Šioje vietoje esančio šaligatvio plotis esą yra tik 2,5 metro, todėl yra būtinybė įrengti visiškai naują, raudonos spalvos dviračių taką.

Atnaujintoje atkarpoje bus įrengtas 2,5 metro dviračių takas, o gretima jo – 1,5 metro pločio šaligatvis pėstiesiems.Taip esą bus siekiama užtikrinti saugesnes kelionės sąlygas tiek vykstantiems dviračiu, tiek pėstiesiems, o pati atkarpa sieks praktiškai visą Pramonės prospektą.

Ekspertų skaičiavimai, naujasis dviračių takas bus vertas beveik 1,2 milijono eurų kartu su PVM kurie yra skirti Lietuvos automobilių kelių direkcijos. Darbų užbaigimas yra planuojamas 2020 metų pabaigoje.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite