Top 10 mikroautobusų nuomos įmonės Vilniuje

top 10 mikroautobusų nuomos įmonės VilniujeMikroautobusų nuomos paslaugos Lietuvos per pastaruosius metus vis labiau populiarėja.

Kiek pasigilinus, tampa aišku, kodėl vis daugiau žmonių renkasi šias paslaugas – tai jos suteikiami privalumai.

Ar tai būtų trumpalaikė automobilio nuoma pervežti kroviniams iš taško A į B, ar nuvykti į kelionę su draugais bei šeima, o galbūt automobilio išnuomojimas ilgesniam laikui darbo reikalais – faktas, jog mikroautobusų nuoma Vilniuje itin daug patogumų suteikiantis dalykas.

Kitas dalykas žinoma yra tai, jog nuoma privatiems asmenims ar įmonėms yra suteikiama itin geromis sąlygomis, ar tai būtų palankus tarifas, technologiškai pažengę automobiliai, o galbūt pačios įmonės kolektyvo paslaugumas ir pagalba randant geriausius variantus.

Tiesa, kadangi įmonių yra tiek daug, išsirinkti tą vieną su kuria sudarysite sutartį gali būti tikrai nelengva. Šiame straipsnyje, jūsų patogumui atrinkome top 10 geriausių mikroautobusų nuomos paslaugas Vilniuje teikiančių įmonių.

TOP Rekomenduojama mikroautobusų nuomos įmonė Vilniuje

ollex img
Naujojo sodo g. 1, Klaipėda
+370 (5) 2104304

„Ollex“ – tai viena iš automobilių nuomos lyderių ne tik Lietuvoje, bet ir Batijos šalyse. Įkurta dar 1995 metais, įmonė gali pasiūlyti didelę patirtį, aukštą paslaugų kokybę bei užtikrintumą. Nuolatiniai puikūs rezultatai ir klientų pasitikėjimas verčia tai vienu iš geriausių variantų automobilių nuomai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Čia žmonės ras pačius geriausius variantus įmonei ir asmeninei nuomai.

Top 10 Mikroautobusų nuomos įmonės Vilniuje

ollex img
Naujojo sodo g. 1, Klaipėda
+370 (5) 2104304

„Ollex“ – tai viena iš automobilių nuomos lyderių ne tik Lietuvoje, bet ir Batijos šalyse. Įkurta dar 1995 metais, įmonė gali pasiūlyti didelę patirtį, aukštą paslaugų kokybę bei užtikrintumą. Nuolatiniai puikūs rezultatai ir klientų pasitikėjimas verčia tai vienu iš geriausių variantų automobilių nuomai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Čia žmonės ras pačius geriausius variantus įmonei ir asmeninei nuomai.


ATN BusRent
Rugių g. 4a, Vilnius
+370 615 50000

ATN BusRent - tai patyrusi mikroautobusų nuomos įmonė savo klientams siūlanti nuomą itin patogiomis sąlygomis. Jei sau ieškote gerų tarifų, didelio automobilių asortimento ir kolektyvos pasiruošusio jums padėti, mes esame būtent jums. Siūlome nuomą trumpam ar ilgam laikui, darbo reikmėms bei šventėms.


smartrent
Naugarduko g. 91, Vilnius
+370 609 97324

Smartrent - tai mikroautobusų nuoma orientuota tiek į patogias keliones, tiek į darbinę veiklą ar krovinių pervežimą. Mes siūlome naujutėlaičių mikroautobusų asortimentą, itin patogias sąlygas ir geras kainas. Jei ieškote vienų iš geriausių rinkoje, tuomet verta pagalvoti apie šią įmonę.


mikrobusas
Gabijos g. 2A,, Vilnius
+370 699 99267

MikroBusas - tai automobilių ir mikroautobusų nuomos paslaugos orientuotos į šimtaprocentinį patogumą ir komfortą. Mūsų įmonės vizija yra būti vienais geriausių rinkoje ir užtikrinti, jog kelionės kiekvienam žmogui būtų itin patogios. Klientams galime pasiūlyti patirtį, kultūrą ir aukštą paslaugų kokybę.


nuoma pigiau

Nuoma pigiau - tai visuotines automobilių nuomos paslaugas teikianti įmonė. Čia rasite paprastus automobilius, mikroautobusus, autobusus ar net limuzinus. Jei ieškote plataus asortimento - ši svetainė yra būtent jums.


mikroautobusnuoma-lt
, Vilnius
+370 609 97324

Mikroautobusnuoma.lt - tai jūsų išeitis kuomet ieškote geriausio sprendimo mikroautobuso nuomos savo reikmėms. Ar tai būtų darbo reikalai, kelionė, o galbūt tik vienkartinis pasinaudojimas - ši įmonė jums gali pasiūlyti geriausius variantus. Verta pagalvoti jeigu jums rūpi kokybė ir įmonės patirtis.


manobusas
J. Kazlausko g. 1, Vilnius
+370 662 16016

Manobusas.lt - daugiau 5 metų patirtį mikroautobusų nuomos rinkoje turinti įmonė. Ji nuolatos rūpinasi savo automobilių atnaujinimu, priežiūra, tvarka bei visuomet užtikrina tik aukščiausios kokybės paslaugas. Nuolat patenkinti ir grįžtantys klientai - didžiausias įvertinimas šiai įmonei. Rinkitės juos jei ieškote vienos iš geriausių įmonių rinkoje.


autobusiukonuoma-lt
Žirmūnų g. 64, Vilnius
+370 699 83676

Autobusiukonuoma.lt – tai tik tvarkingus, naujus ir komfortiškus mikroautobusus siūlanti įmonė. Jų paslaugų spektras neapsiriboja vien jų teikimu Lietuvoje, tačiau kartu ir kitos Europos šalyse. Jeigu ieškote varianto turinčio pačius naujus mikroautobusus, paslaugią ir paslaugas išmanančią komandą - rinkitės juos.


nlbus-lt
Smolensko g.1,, Vilnius
+37061625444

Nlbus.lt - tai įmonė siūlanti tik talpius, manevringus ir modernius automobilius savo klientams. Be to, jie turi ir nemažai metų patirties dirbant mikroautobusų nuomos rinkoje. Nesvabu ar jums reikia nuomos su vairuotoju ar be jo, rinkitės juos jeigu ieškote geriausio varianto už savo pinigus.


nuoma 911
P. Lukšio g. 34, Vilnius
+370 624 00010

Nuoma 911 - tai mikroautobusų nuomos įmonė Vilniuje galinti pasiūlyti platų mikroautobusų asortimentą visoms jūsų reikmėms. Puikiai suvokiame, jog automobilių rinka nuolatos keičiasi, todėl poreikis erdviems mikroautobusams vis didėja. Mūsų įmonė siūlo trumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos paslaugas kartu su pristatymu.

Kodėl verta rinktis mikroautobusų nuomos paslaugas?

Kaip jau minėjome, dabartiniais laikais mikroautobusų, tiek ir pačių automobilių nuomos paslaugų populiarumas vis didėja. To priežastis suprasti nesunku, pagalvojant apie tai kaip tokia transporto priemonė kaip mikroautobusas mums gali pagelbėti kai kuriose situacijose:

  • Nuvežti mus, draugus ir šeimą į šventes
  • Tapti transporto priemone kelionei po Lietuvą ar kitą užsienio šalį
  • Atvežti svarbius verslo partnerius ar klientus į arba iš oro uosto
  • Padėti efektyviau vykdyti įmonės veiklą

ir t.t.

Nesvarbu ar nuomotą automobilį jūs naudosite darbo ar kelevinėms reikšmėms, faktas, jog tokia transporto priemonė jums pravers.
Neretai pastebime kaip asmeniniuose ar darbo automobiliuose pas mus trūksta vietos keleiviams ar daiktams, o jeigu sutelpame tai ganėtinai sudėtingai, o ilgesnei kelionei niekam iš keleivių nebūna patogu.

Su mikroautobusu to nebus, kadangi jų pagrindinė funkcija būtent ir yra būti kaip įmanoma praktiškesniu automobiliu. Be to, jie sukurti taip, jog būtų taupūs naudojant juos tiek mieste, tiek užmiestyje.

Turint omenyje ir tai, jog nuomos įmonės dažniausiai suteikia itin patogias sąlygas nuomotis automobilius, tikrai verta rimtai apsvarstyti apie šias paslaugas

Populiariausios mikroautobusų nuomos paskirtys

Mikroautobusų nuoma kelionėms

Kuomet planuojame kelionę į kokį Lietuvos kampelį ar užsienį, natūralu, jog norėsis tikslą pasiekti vykstant patogia transporto priemone. Mikroautobusai yra pritaikyti būtent tam, su tikslu būti kaip įmanoma praktiškesniais.

Tiek draugai, tiek šeima, tiek jūs patys kėlionės metu suprasite, jog sprendimas išsinuomoti 9 ar daugiau vietų mikroautobusą buvo tikrai teisingas. Leiskite sau keliauti patogiai, ekonomiškai ir be jokių rūpesčių.

Žinoma, reikėtų prisiminti ir vieną formalumą, norint išsinuomoti mikroautobusą tą galės padaryti kiekvienas turintis B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Taigi kelionės metu galėsite vairuoti pasikeisdami.

Mikroautobusų nuoma šventėms

Kitas atvejis kuomet ši paslauga yra populiari – tai šventinis metas. Ar būtų mergvakaris ar bernvakaris, gimtadienis, o gal vestuvės -išsinuomoti mikroautobusą yra išties puikus sprendimas. Čia tikrai tilps visi artimieji ir draugai, o pasiekti reikiamus kelionės tikslus tikrai nebus sudėtinga.

Verta pabrėžti, jog proginei šventei žmonės neretai renkasi ir mikroautobuso nuoma su vairuotoju. Niekam vairuoti pačiam per šventę nesinori, todėl kiekvienas jos dalyvis galės pilnai atsipalaiduoti ir mėgautis proga, kol pasamdytas įmonės vairuotojas visus nuveš ir parveš iš šventės.

Mikroautobusų nuoma pervežti keleiviams

Pasitaiko situacijų kuomet mums mikroautobuso prireikia tik trumpam, pervežti keleivius iš taško A į B. Todėl toks nuomos tipas gali tikrai praversti jei organizuojate žmonių pervežimą, tarkime iš oro uosto iki tam tikros vietos.

Čia taip pat dažnai yra pasamdomas ir vairuotojas kuris saugiai ir užtikrintai vykdys savo darbą bei perveš keleivius reikalinga kelionės kryptimi.

Kokie nuomos būdai yra įmanomi?

Nuoma su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju – tai paslauga kuomet iš įmonės išsinuomojame ne tik automobilį, tačiau ir asmens kuris galės mus vežti paslaugas. Dažniausiai jos yra pasirenkamos švenčių metu ar tuo metu kai norime pervežti grupę žmonių mieste iš taško A į B.

Šiais laikais vairuotojai laisvai bendrauja net keliomis kalbomis, taigi paimant rusiškai ar angliškai kalbančius klientus ar verslo partnerius iš oro uosto, savo įmonei tikrai gėdos nepasidarysite. Dauguma įmonių yra linkusios suteikti šioms paslaugoms itin geras sąlygas, todėl tikrai sutaupysite nemažai lėšų pasirinkdami jas.

Nuoma be vairuotojo

Jei planuojate vairavimui patikėti savo kolegą arba už jo sėsti pats, tuomet galite pasirinkti paprastą mikroautobuso nuomą be vairuotojo. Pasirinkus ją, žinoma, reikia susirasti sau tinkamą mikroautobuso variantą.

Įmonės paprastai siūlo trumpesnius 9 vietų ir daugiau mikroautobusus norintiems pasiimti šią transporto priemonę kelionėms ar šventėms. Jei kalba eina apie vienkartinį ar reguliarų keleivių pervežimą, tuomet galima pagalvoti ir apie ilguosius 17 ir 20 vietų mikroautobusus.

Susiradus tinkamą variantą, jau galima pradėti derinti kainą ir sutarties sąlygas su nuomos įmone.

Kas lemia mikroautobusų nuomos kainą?

Kokią kainą jūs sumokėsite už mikroautobuso nuomą labai priklauso nuo kelių pagrindinių veiksnių.
Jie yra:

Transporto priemonės senumo – kai kurios įmonės siūlo skirtingus mikroautobusų variantus pagal jų amžių. Kaip pavyzdys pilnesnės komplektacijos vos kelių metų senumo automobilis atsieis brangiau nei senesnis ir paprastesnis modelis.

Kilometrų skaičius – dauguma mikroautobusų nuomos įmonių nuomos kainą skaičiuoja ir pagal nuvažiuotų kilometrų skaičių. Paprastai numatyta, jog žmogus gali nuvažiuoti apie 400-500 km per dieną. Jei vykstate į kelionę, maždaug tiek vidutiniškai žmonės ir nuvažiuoja per parą.

Sezonas – natūralu, jog sezoniškumas taip pat turės įtakos galutinei nuomos kainai. Kaip žinia pavasarį ir rudenį jos yra mažiausios, kadangi apskritai yra sumažėjęs toks paslaugų aktualumas žmonėms. Vasarą ar žiemą, kada žmonės leidžiasi į ilgas keliones, kainos, savaime aišku, jog padidėja.

Kas paprastai būna įskaičiuota į mikroautobusų nuomą?

Dažniausiai žmonės nuomojasi mikroautobusus tokiomis ypatybėms:

  • Transporto priemonė numatytam laikotarpiui – žinoma, pagrindinis dalykas yra pats mikroautobusas. Šiais laikais įmonės dažniausiai siūlo tik pačius naujausius transporto priemonių variantus. Kartu automobilius yra numatomas ir leistinas nuvažiuoti kilometrų skaičius, prievolė automobilį išplauti ir grąžinti su pilnu kuro baku.
  • Draudimas – praktiškai visos nuomos įmonės savo automobilius siūlo ne tik su civiliniu, tačiau ir KASKO draudimu. Tai suteikia papildomą saugumo jausmą nuo nelaimingų atsitikimų kelyje, automobilio apgadinimų ar net vagysčių.
  • Pagalba kelyje – ši paslauga yra itin svarbi tiems kurie planuoja mikroautobusą nuomotis ilgesnei kelionei po Lietuvą ar užsienį. Automobiliu sugedus, tokia paslauga gali būti tikras išsigelbėjimas kuomet aplinka yra svetima ir nežinome ką daryti dėl automobilio.

Keletas kitų klausimų dėl mikroautobusų nuomos

Ar galima suderinti viską internetu?

Tikrai taip. Įmonės nebūtinai reikalauja atvykti pas juos į biurą, o visas išsinuomavimas gali vykti internetu.

Ar galioja „pilno bako“ taisyklė?

Paprastai visada mikroautobusas yra perduodamas žmogui su pilnu kuro baku. Tas pats tikimasi iš kliento ir tuomet jis grąžina transporto priemonę.

Ką galima gauti papildomo?

Čia reikėtų pasidomėti tai ką papildomai siūlo pati įmonė. Neretai tai gali būti GPS įranga automobilyje, Wi-Fi ryšio stotelė ir t.t.

Ar automobilis gali būti pristatomas į man patogią vietą?

Taip, tiesiog šiuo klausimu reikėtų kreiptis į įmonę. Ar už tai bus taikomas papildomas mokestis, jau priklausys nuo įmonės.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme tai, kokios paslaugos yra mikroautobusų nuoma Vilniuje. Galima sakyti, jog tai yra tikrai nuostabi išeitis kuomet mums reikia išsinuomoti transporto priemonę kelionei, keleivių pervežimui ar darbo tikslams. Na, o šios įmonės yra tikrai geriausios rinkoje.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas / 5. Balsų skaičius:

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Paskelbta pagal