Kaune – beveik pusantro tūkstančio greičio pažeidėjų

Kaune - beveik pusantro tūkstančio greičio pažeidėjųKauno miesto apskrityje policijos pareigūnai per praeitą savaitę (Lapkričio 23d. – Lapkričio 29d.) atliko patikrinimų seriją kurių tikslas buvo stebėti kaip žmonės laikosi KET bei užtikrina savo ir kitų saugumą.

Iš viso mobiliomis greičio matavimo priemonėmis pareigūnai užfiksavo 1483 greitį viršijusių pažeidėjų.

Pasitaikė įvairaus tipo pažeidimų

Apart greičio viršijimo atvejų, kartu pasitaikė ir neblaivių prie vairo sėdusių žmonių, neturinčių vairavimo teisės bei pėsčiųjų atliktų KET pažeidimų.

Kartu pasitaikė net 24 atvejai kuomet vairuotojai važiavo be saugos diržų, neturėjo tinkamų vaikiškų kėdučių ar nedevėjo būtinojo šalmo. Prie to pačio, 91 vairuotojas pažeidė mobiliojo ryšio priemonių naudojimosi prie vairo taisykles.

Praeitą Sekmadienį pareigūnai atliko papildomą tikrinimą Kėdainių rajone su tikslu pažaboti neblaivius, narkotinių, psichotropinių ar kitų medžiagų paveiktus vairuotojus, pažeidžiančius saugos diržų naudojimo principus, pėsčiųjų bei kito pobūdžio pažeidimams fiksuoti.

Patikrinimų metu išsiskyrė vienas neblaivus automobilio vairuotojas kuriam užfiksuotas lengvas, 0,7 promilės girtumas. Pasitaikė ir motociklo vairuotojas vairavęs neregistruotą, neapdraustą ir be atitinkamų valstybinių numerių transporto priemonę. Pastarasis taip pat neturėjo teisės vairuoti motociklą bei nedevėjo apsauginio šalmo.

Iš smulkesnių pažeidimų pabrėžtinas vienas atvejis kuriame automobilis buvo su vasarinėmis padangomis bei du dviračių vairuotojai važiavę keliu be tinkamų šviesą atspindinčių liemenių. Tokio tipo sagumo priemones pareigūnai vykdo nuolatos.

Tikrinimai bus atliekami toliau, pareigūnai priminė ir statistiką

Iš viso Kauno apskrities policijos duomenimis, šiais metais keliuose žuvo 21 žmogus, palyginus su 26 praietais metais. 642 žmonės, tuo tarpu, buvo sužeisti, palyginus su 672 praeitais metais.

Pasak pareigūnų, panašaus pobūdžio tikrinimai bus vykdomi ir toliau, siekiant pažaboti KET pažeidėjus bei užtikrinti visų eismo dalyvių saugumą.

Policininkai taip pat priminė vairuotojams apie būtinybę saugoti save ir kitus, būti drausmingiems ir budriems eismo dalyviams.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite