Ilgalaikė automobilių nuoma Top 10 įmonių

Ilgalaikė automobilių nuoma Top 10 įmoniųKad ir kiek novacijų ar naujų standartų matytume transporto industrijoje, ko gero daugelis vistiek sutikų, jog geresnės transporto priemonės už automobilį nėra.

Ar tai būtų asmeninės mūsų kelionės kasdien į darbą, vykimas su draugais ar šeimos nariais į kelionę, ar galbūt verslinės veiklos vykdymas, optimalesnės transporto priemonės galinčios pasiūlyti didesnį praktiškumą, greitį ar komfortą tikrai nerasime.

Ilgalaikė automobilių nuoma – tai būdas fiziniams ir juridiniams asmenims įsigyti tam tikrą norimą transportę priemonę naudojimui ilgesniam laikui pasinaudojant nuomos įmonių siūlomomis patogios sąlygomis ir geromis kainomis.

Vis dėl to, skirtingos įmonės bando išskirti ir konkuruoti siūlydamos savo privalumus klientams. Šiame straipsnyje mes aptarsime pagrindines ilgalaikės automobilių nuomos Lietuvoje sąlygos bei pateiksime top 10 įmonių Lietuvoje siūlančių tokias paslaugas.

Tikime, jog ši informacija jums padės tinkamai apsispręsti kurios bendrovės sąlygos geriausiai atitinka jūsų lūkesčius bei apskritai nuspręsti ar ilgalaikė automobilių nuoma jums bus geras pasirinkimas.

TOP rekomenduojama ilgalaikę automobilių nuomą siūlanti įmonė

avis
Vikingų g. 21, Vilnius
+370 5 232 93 16

„AVIS“ - tai viena iš seniausių ir daugiausiai patirties rinkoje turinčių automobilių nuomos įmonių Lietuvoje.  Čia galima rasti įvairaus tipo automobilių nuomos paslaugas, platų automobilių asortimentą ir net gauti asmeninį pasiūlymą geriausiai tinkantį jūsų reikmėms.

Top 10 ilgalaikės automobilių nuomos įmonės

avis
Vikingų g. 21, Vilnius
+370 5 232 93 16

„AVIS“ - tai viena iš seniausių ir daugiausiai patirties rinkoje turinčių automobilių nuomos įmonių Lietuvoje.  Čia galima rasti įvairaus tipo automobilių nuomos paslaugas, platų automobilių asortimentą ir net gauti asmeninį pasiūlymą geriausiai tinkantį jūsų reikmėms.


mogo
Gariūnų g. 49, Vilnius
+370 700 800 99

„Mogo“ - tai automobilių nuomos įmonė kurios specializacija vyrauja įvaraus tipo automobilių nuomos ir autolizingo paslaugose. Čia rasite gausų įvairių variantų pasirinkimų skaičių pradedant nedideliais ekonominiais automobiliai iki stilingų kupė ar erdvių minivenų.


Autocom
Savanorių pr. 123, Vilnius
+370 659 32 222

Autocom – tai įmonė siūlanti savo nuomos paslaugas ir Vilniuje ir Vilniaus oro uoste itin patogiomis sąlygomis. Čia rasite tik pačius naujausius automobilių


sitandgo
Rodūnios kelias 6, Vilnius
+37060023699

„Sit&Go“ - tai šiuolaikiška automobilių nuomos įmonė kuri specializuojasi trumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos bei autoparko valdymo paslaugose. Čia visų automobilių nuoma yra tik su pilnu draudimu klientui, todėl aukščiausia paslaugų kokybė čia yra garantuota visuomet. Pagrindinis įmonės tikslas - 100% klientų pasitenkinimas teikiamomis paslaugomis.


cheapauto lt
Riovonių g. 2a, Vilnius
+370 675 74790

Cheapauto.lt - tai lietuviška automobilių nuomos įmonė turinti beveik 10 metų patirtį nuomos rinkoje. Jų prioritetas - aukščiausia paslaugų kokybė ir malonus požiūris į savo klientus. Čia rasite bet kokį automobilį kuris jums patinka nuo pačio paprasčiausio iki prabangaus nuomai specialiai progai.


black autonuoma
Gariūnų g. 49, Vilnius
(+370) 699 22 999

Black Autonuoma - tai automobilių nuomos įmonė siūlanti vieną iš plačiausių automobilių asortimentą puikiomis sąlygomis ir itin prienamomis kainomis. Čia rasite viską nuo ekonominės klasės automobilių iki vidutinės ar prabangios rūšies auto nuomos.


autogrupe lt
J. Dobkevičiaus g. 8, Vilnius
+370 609 77888

Autogrupe.lt - tai įmonė bespecilizuojanti trumpalaikės automobilių nuomos Vilniuje ir Kaune paslaugose. Čia galima rasti įvairių tipų automobilių pagal pageidaujamą klasę ir komforto lygį, visi automobiliai yra apdrausti ir tinkamai prižiūrėti. Vargu, ar rasite įmonę galinti pasiūlyti geresnį variantą jums.


autorent 24
Dariaus ir Gireno g. 42A-302, Vilnius
+370 (611) 00 222

AutoRent24 - tai įmonė nuomojanti automobilius Lietuvoje itin patogiomis sąlygomis savo klientams. Pageidaujamus automobilius čia galima nuomotis Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Tokio malonaus aptarnavimo ir šiuolaikiškų automobilių už tokią puikią kainą nerasite niekur. Garantuojame, jog čia sugrįšite dar ne kartą, kai tik reikės automobilio nuomos!


toprent
Oslo g. 5, Vilnius
+370 61655336

Top Rent automobilių nuoma – tai komfortiškų, patogių ir naujų automobilių nuoma itin patogioms jūsų kelionėms. Tam, kad užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas ir prisitaikyti prie jūsų lūkesčių, įmonė teikia automobilio nuomos paslaugas 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.


solorent img
Tilžės g. 62, Klaipėda
+370 647 47 149

Solorent - tai įmonė galinti pasiūlyti automobilių nuomą asmeniniams tikslams, veiklos nuomą bei automobilių nuomą su vairuotoju Klaipėdoje. Bendrovė jau daugelį metų sėkmingai bendradarbiauja su įvairiais tiekėjais ir tarpininkais, todėl gali užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę savo klientams.

Kokių tipų ilgailaikė automobilių nuoma yra įmanoma?

Kalbant apie tai kas per paslauga yra ilgalaikė automobilių nuoma, visų pirma reikėtų aptarti pagrindines nuomos rūšis ir ką įmonės dažniausiai siūlo klientams.

Yra dvi pagrindinės nuomos rūšys, į kurias vertėtų atkreipti dėmesį.

Nuoma juridiniams asmenims

Verslinėje veikloje automobilis jau nuo senų senovės yra neatsiejama dalis. Nesvarbu ar tai būtų transporto priemonė skirta būtent darbui ar būdas jums ir jūsų personalui keliauti nuo taško A iki B, faktas, jog įmonei būtina pasirūpinti tinkamu susisiekimu.

Vadovaujančiam personalui, žinoma, kartu kyla ir nemaža dilema šiuo klausimu. Reikia aprūpinti personalą tinkamu transportu neišleidžiant per daug lėšų, na o kur dar tokia dalykai kaip automobilių priežiūra, draudimas ir kiti aspektai.

Automobilių veiklos nuoma, kitaip žinoma kaip ilgalaikė automobilių nuoma įmonėms gali būti puikus sprendimas tiems kurie tiesiog nori tinkamų transporto priemonių už patrauklią kainą minimalizuojant priežiūros ir kitas pastangas.

Dažniausiai nuomos įmonės yra labai lanksčios siūlydamos sąlygas kuriomis išsirinkti tinkamą automobilį įmonei bus itin paprastas pasirinkimas, na o tai bus galima daryti tik tuo laikotarpiu kuriuo iš tikrųjų jiems reikės.

Nuoma fiziniams asmenims

Tiesa, ilgailaikė automobilių nuoma gali būti aktuali ne tik juridiniams, tačiau ir fiziniams asmenims. Kartais atsitinka taip, jog liekame be savo reguliaraus automobilio ilgesniam laikui dėl remonto ar kitų priežasčių, tačiau vistiek norime galimybės naudotis jo patogumais.

Ar tai būtų kasdienės kelionės į darbą, galimybė patogiai nuvykti kartu su šeimos nariais ir draugais į kelionę ar tiesiog pametėti vaikus į būrelį ar mokyklą.

Norintiems automobilio ilgesniam laikui, tokio tipo nuoma vėl gi, gali būti nuostabi išeitis, kuomet neturime savojo.
Čia taip pat kiekvienas asmuo sulauks gerų sąlygų, supaprastintą jo priežiūrą ir tiesiog automobiliu naudotis be jokių didelių rūpesčių.

Pagrindiniai ilgalaikės automobilių (veiklos nuomos) suteikiami privalumai

Nors specifinės kiekvienos firmos sąlygos skiriasi ženkliai, iš esmės galime išvesti keletą bendrinių privalumų kuriais paprastai pasižymi tokia nuoma.

Būdas gauti pakaitinę transporto priemonę – jei jūsų automobilis šiuo metu yra remonto įmonėje arba buvo patekęs į autoįvykį, tai gali būti puikus būdas gauti pakaitinį automobilį ilgam laikui ir turėti tą patį komfortą kaip ir visuomet.

 • Paprasta priežiūra – nuomojantis automobilį, tokiais dalykais kaip techninė apžiūra, sezoninis padangų keitimas ir t.t. pasirūpins pati įmonė iš kurios nuomojatės. Todėl, turėsite mažiau rūpesčių susijusių su automobilio eksploatacija.
 • Pagalba kelyje 24/7 – niekada nežinai kas gali atsitikti kelyje. Ar tai būtų sprogusi padanga ar koks kitas automobilio gedimas, nuomos įmonė dažniausiai įskaito ir nemokamas pagalbos kelyje paslaugas kuriomis galite naudotis ištikus bėdai.
 • Pastovios kainos – dar vienas ilgalaikės automobilių nuomos privalumas yra tame, jog jūs už savo transporto priemonę mokate pastovų mėnesinį mokestį. Ar būtumėte įmone ar fizinis asmuo, lengviau galėsite planuoti savo finansus ir visuomet mokėsite tą pačią kainą.
 • Visas draudimas – dažniausiai nuomojami automobiliai yra apdraudžiami ne tik privaluomoju civiliniu draudimu, tačiau kartu ir KASKO variantu. Tokiu būdu yra užtikrinama papildoma apsauga kelionių metu, net ir tuo atveju jeigu atsitiktų eismo įvykis.
 • Didelis automobilių pasirinkimas – šiuolaikinės automobilių veiklos nuomos įmonės klientams siūlo itin platų automobilių pasirinkimas nuo pačių smulkiausių miesto automobilių iki masyvių minivenų skirtų vežti daug žmonių.
 • Naujausi variantai – kalbant apie automobilius toliau, dauguma įmonių nori išsiskirti iš kitų, todėl siūlo tik naujausius automobilių variantus iš gamintojų savo asortimente. Taigi, ilgailaikė nuoma gali būti ir būdas mėgautis naujausiais automobilių industrijos komforto standartais.

Kokių tipų automobiliai galimi ilgalaikei automobilių nuomai?

Kaip paminėta prieš tai, dauguma automobilių nuomos įmonių norėdamos išsiskirti ir labiau įsiteikti klientams, siūlo itin platų automobilių asortimentą.

Šiame straipsnyje – apie tai kokių automobilių tipų ilgalaikė nuoma yra įmanoma.

 • Miesto arba ekonomiški – mažiausių gabaritų ir taupiausi automobiliai yra priskiriami ekonominei klasei. Su jais lengvai manevruosite vietose keliai nedideli, na ir žinoma, bus kur kas paprasčiau prisiparkuoti. Toyota Aygo, Volkswagen UP galėtų būti to pavyzdžiai.
 • Kompaktai – kompaktinės klasės automobiliams būtų galima priskirti geru ekonomiškumu ir pakankamu vietos kiekiu pasižyminčius variantus, kitaip tariant tai yra hečbekai kurie nors nėra dideli, pasižymi protinga gamybos filosofija. Kia Ceed, ar VW Golf būtų puikūs pavyzdžiai.
 • Vidutinės klasės – šiai kategorija dažniausiai yra priskiriami vidutinio dydžio sedanai tinkantys kasdienėms kelionėms į darbą ar tolesnėms išvykoms. Čia taip pat apstu ir komforto ypatumų, praktiškumo bei geros kuro ekonomijos. Toyota Camry ar VW Passat yra puikūs pavyzdžiai.
 • SUV klasė – visureigių karštligė įsibegėjusi visu pajėgumu, todėl nenuostabu, jog tokių variantų yra gausu ir automobilių nuomos įmonių siūlomuose asortimentuose. Jie praktiški ir erdvūs bei turi gerą pravažumą. Galima rasti viską nuo kompaktinio iki pilno dydžio visureigių. Kia Sportage, Toyota RAV4, Ford Explore yra to pavyzdžiai.
 • Minivenai – ko gero tinkamesnio varianto darbui ar ilgoms kelionėms nėra. Gausus kiekis vietos daiktams ir žmonėms, galima sakyti minivenus išties universaliais variantais. Ford Transit, Renault Trafic yra vieni iš populiariausių.

Savaime suprantama, tokie dalykai kaip komfortai, pageidaujama pavarų dėžė taip pat gali būti laisvai pasirenkama kliento.

Kodėl šią paslaugą žmonės renkasi vis dažniau?

Šiek tiek verta pašnekėti ir apie tai, kodėl ilgalaikė automobilių nuoma apskritai yra vis labiau populiari. Pasirodo, to priežastis yra pakankamai paprasta – tiesiog žmonės geriau suvokia tuos privalumus kuriuos jiems gali ji suteikti.

Nesvarbu ar jūsų tikslas automobiliais aprūpinti savo darbo komandą ar galbūt tinkamą variantą renkatės kasdienėms savo kelionėms, tai ko gero yra pats optimaliausias būdas užtikrinti, jog visuomet turėsite transporto priemonę už geriausią kainą ir galėsite naudotis visais automobilio patogumais.

Apart taupomų pinigų ir laiko, žinoma, reikia įvertinti ir kitą privalumą – didelį nuomos įmonių siūlomą automobilių asortimentą. Nesvarbu koks išrankus klientas bebūtų, čia praktiškai garantuota, jog bus galima surasti variantą atitiksiantį visus lūkesčius.

Pabaigai

Šiame straipsnyje aptarėme pagrindinius ypatumus apie tai kas yra ilgalaikė nuoma bei kokios įmonės Lietuvoje yra geriausios šiuo aspektu. Tikime, jog kiekvienas tikrai ras sau tinkantį variantą remiantis šiomis ypatybėmis.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Naujienos
Automobilių nuoma
Taip Pat Skaitykite