Top 10 automobilių nuomos įmonės Kaune

automobiliu-nuomos-imones-kauneRuošiantis kelionei, visi sutiktų, jog patogiausias ir mažiausiai rūpesčių keliantis būdas yra kelionė automobiliu.

Nesvarbu ar tai būtų kasdienis vykimas į darba ar sezoninė kelionė su draugais ir šeima į tolimą šalies kampelį, o galbūt net užsienį, jums nereikės rūpintis tokiais dalykais kaip lėktuvų ar ar autobusų tvarkarasčiai, persėdimai ir pan.

Su automobiliu jūs galite nuvykti tiesiogiai iš taško A į B. Būtent dėl to vis daugiau žmonių renkasi automobilių nuomos paslaugas Lietuvoje.

Tiesa, nuomos paslaugas teikiančių įmonių Kaune yra tikra galybė, todėl gali būti kiek sudėtinga surasti tinkamiausią sprendimą. Jūsų patogumui, atrinkome Top 10 automobilių nuomos įmonių Kaune, kurios siūlo visą spektrą auto nuomos paslaugų geriausiomis sąlygomis.

TOP Rekomenduojama automobilių nuomos įmonė Kaune

sitandgo
Rodūnios kelias 6, Vilnius
+37060023699

„Sit&Go“ - tai šiuolaikiška automobilių nuomos įmonė kuri specializuojasi trumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos bei autoparko valdymo paslaugose. Čia visų automobilių nuoma yra tik su pilnu draudimu klientui, todėl aukščiausia paslaugų kokybė čia yra garantuota visuomet. Pagrindinis įmonės tikslas - 100% klientų pasitenkinimas teikiamomis paslaugomis.

Top 10 Automobilių nuomos įmonių Kaune

sitandgo
Rodūnios kelias 6, Vilnius
+37060023699

„Sit&Go“ - tai šiuolaikiška automobilių nuomos įmonė kuri specializuojasi trumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos bei autoparko valdymo paslaugose. Čia visų automobilių nuoma yra tik su pilnu draudimu klientui, todėl aukščiausia paslaugų kokybė čia yra garantuota visuomet. Pagrindinis įmonės tikslas - 100% klientų pasitenkinimas teikiamomis paslaugomis.


black autonuoma
Gariūnų g. 49, Vilnius
(+370) 699 22 999

Black Autonuoma - tai automobilių nuomos įmonė siūlanti vieną iš plačiausių automobilių asortimentą puikiomis sąlygomis ir itin prienamomis kainomis. Čia rasite viską nuo ekonominės klasės automobilių iki vidutinės ar prabangios rūšies auto nuomos.


rentalcars
,
700 88 712

Rentalcars.com - tai tarptautinė automobilių nuomos platforma. Džiugu, jog klientai jos paslaugomis gali pasinaudoti ir Vilniuje. Čia rasite geriausią automobilį pagal jūsų pageidavimus ir ieškomą kainą. Nuomotis automobilį problemų tikrai nebus.


cheapauto lt
Riovonių g. 2a, Vilnius
+370 675 74790

Cheapauto.lt - tai lietuviška automobilių nuomos įmonė turinti beveik 10 metų patirtį nuomos rinkoje. Jų prioritetas - aukščiausia paslaugų kokybė ir malonus požiūris į savo klientus. Čia rasite bet kokį automobilį kuris jums patinka nuo pačio paprasčiausio iki prabangaus nuomai specialiai progai.


autogrupe lt
J. Dobkevičiaus g. 8, Vilnius
+370 609 77888

Autogrupe.lt - tai įmonė bespecilizuojanti trumpalaikės automobilių nuomos Vilniuje ir Kaune paslaugose. Čia galima rasti įvairių tipų automobilių pagal pageidaujamą klasę ir komforto lygį, visi automobiliai yra apdrausti ir tinkamai prižiūrėti. Vargu, ar rasite įmonę galinti pasiūlyti geresnį variantą jums.


toprent
Oslo g. 5, Vilnius
+370 61655336

Top Rent automobilių nuoma – tai komfortiškų, patogių ir naujų automobilių nuoma itin patogioms jūsų kelionėms. Tam, kad užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas ir prisitaikyti prie jūsų lūkesčių, įmonė teikia automobilio nuomos paslaugas 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.


autorent 24
Dariaus ir Gireno g. 42A-302, Vilnius
+370 (611) 00 222

AutoRent24 - tai įmonė nuomojanti automobilius Lietuvoje itin patogiomis sąlygomis savo klientams. Pageidaujamus automobilius čia galima nuomotis Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Tokio malonaus aptarnavimo ir šiuolaikiškų automobilių už tokią puikią kainą nerasite niekur. Garantuojame, jog čia sugrįšite dar ne kartą, kai tik reikės automobilio nuomos!


auto-nuoma-100 img
Priestočio g. 1, Klaipėda
+370 616 00141

Auto Nuoma 100 - savo klientams siūlo komfortiškų ir ekonomiškų automobilių nuomą Klaipėdoje. Čia nuomotis galima itin patogiai ir be didesnio vargo, o nuoma vykdoma net 24 valandas per parą. Išnuomotą automobilį galėsite labai patogiai atsiimti Palangoje arba Klaipėdoje.


zalia ruta img
Naujoji sodo g. 1, Klaipėda
+370 603 03690

Žalia Rūta - tai įmonė reikianti trumpalaikes ir ilgalaikes automobilių nuomos paslaugas Klaipėdoje. Ji nuo kitų įmonių skiriasi tuo, kad siūlo tik pačius populiariausius ir patikimiausius automobilius savo nuomai, geba užtikrinti puikiais nuomos sąlygas ir užtikrinanti sąžiningą kainodarą.


sixt img
Konstitucijos pr. 18, Vilnius
+37052395636

SIXT - tai įmonė kurios pristatyti nereikia. Jos siūlomi variantai automobilių nuomai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje yra skirti patogioms ir greitoms kelionėms. Čia galima rinktis iš SUV, universalų ar lengvųjų automobilių tipų. Tai įmonė, kuri gali pasiūlyti daugiau nei kiti. Jei ieškote patogaus būdo išsinuomoti automobilių geromis sąlygomis, rinkitės būtent ją.

Kokios rūšies nuomą galima gauti įmonėse?

Faktas, jog automobilio mums gali prireikti labai įvairioms paskirtims. Tokiu atveju kai planuojame kažkur išvykti su draugais ir šeimos nariams, mums pilnai pakaks „pasiskolinti“ automobilį vos savaitei ar dviem, taigi bus aktualu trumpalaikė automobilių nuoma.

Kalbant apie transporto priemonės ypatybes, ko gero prireiks miniveno ar visureigio kuris gebėtu ne tik erdviai sutalpinti keleivius, tačiau kartu ir pervežti krūvą daiktų.

Skirtingu atveju, mums automobilio gali prireikti ir kasdienėms reikmėms. Su asmeniniu automobiliu pasitaiko visko ir būna atvejų kuomet jis atsiduria remonte ir neturime kaip patogiai nuvykti į darbą. Čia į pagalbą taip pat gali ateiti trumpalaikė automobilio nuoma.

Kitas dažnai pasitaikantis dalykas – būtinybė turi automobilį savo įmonei. Nemažai verslininkų pastebi ilgalaikės automobilių nuomos naudą išsirinkdami automobilį ilgesniam laikui. Čia žinoma populiariausias pasirinkimas yra darbui pritaikyti krovininiai mikroautobusai arba vienatūriai, kitaip liaudiškai dar pažįstami „kabluko“ pavadinimu.

Pagaliau reikia aptarti ir proginę automobilių nuomą, kur dominuoja galimybė išsinuomoti prabangų automobilį ar jį kartu su vairuotoju. Tai yra puikus pasirinkimas per gimtadienius, vestuves ir kitas šventes kur niekam nesinori vairuoti patiems.

Trumpalaikė automobilių nuoma Kaune

Be jokios abejonės, toks nuomos būdas yra pats populiariausias ir paprasčiausias. Nesvarbu ar ieškote priemonės vykimui į darbą ar ruošiatės į kelionę, toks paslaugos būdas yra pritaikytas būtent tokioms situacijoms.

Prie trumpalaikės nuomos būtų galima priskirti ir variantą su vairuotoju. Jei organizuojate tam tikrą proginę šventę – vestuves, jubiliejų, mergvakarį ar benvakarį – tai bus idealus metodas pilnai atsipalaiduoti ir leisti jus nuvežti vairuotojui nuo taško A į B.

Be jokios abejonės, nereikia pamiršti ir kitos privilegijos kurią siūlo įmonės nuomotis automobilį neilgam. Dauguma iš jų visiškai neriboja nuvažiuotų kilometrų kiekio, taigi galėsi vykti ten kur norėsite savęs neribodami ir negalvodami apie papildomą mokestį už kilometrus.

Galiausiai reikia paminėti ir automobilių asortimentą. Žmonių poreikių skirtingi, todėl įmonės visuomet siūlo skirtingą skaičių sėdimų vietų, kuro tipą, pavarų dėžių turinčius variantus.

Verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog leidžiantis į tolesnes keliones, nemažai įmonių gali pasiūlyti ir papildomų pagalbos priemonių tokių kaip WiFi ryšys ar GPS modulis kurios ilgą kelionę pavers dar patogesne.

Ilgalaikė automobilių nuoma Kaune

Kaip jau minėjome, toks nuomos tipas yra populiariausias įmonių tarpe kurios nori automobilį naudoti įvairiems darbo poreikiams.

Neretai pasitaiko, jog nuomos įmonės yra pasiruošusios suteikti automobilio nuomą kur kas patogesniomis sąlygomis nei jį nuomojantis paprastai sudarydamos ilgalaikę nuomos sutartį kuri yra naudinga abejoms šalims.

Neretai patogi sąlyga būna galimybė grąžinti automobilį iš karto. Tai reiškia, jog nereikia galvoti apie jokias datas ir panašiai, o automobilį vėl pristatyti galima iškart kai jis nebėra reikalingas.

Kitas dalykas – tai galimybė pasirinkti iš plataus automobilių asortimento. Nors verslai dažniausiai yra linkę apsistoti ties vienatūriais, krovininiais ar keleiviniais mikroautobusais, pasitaiko, jog įmonės renkasi transportą ir paprastam susisiekimui.

Čia neretai būna pasirenkami ekonomiški hečbekai, sedanai ar universalai. Taigi praktiškai gali rinktis bet ką kas jums yra pageidautina.

Prabangių automobilių automobilių nuoma Kaune

Nors įprastai tokia nuoma yra pasirenkama rečiau, prabangių automobilių nuoma yra idealus variantas tuomet kai yra tam tikra proga. Tai gali būti vestuvės, gimtadieniai, įvairūs vakarėliai ir t.t. Jei kasdien nevairuojame nieko panašaus, kodėl nenustebinus draugų ar giminaičiu smagiai kelione naujutėlaičiais BMW ar Mercedes automobiliais?

Čia rasime tokias prabangos ypatybes kaip automomatinis greičio palaikymas, patogi kruizo kontrolė, puikios kokybės audio sistema ar aukščiausios kokybės odinis salonas, todėl kelionė bus išties komfortiška ir smagi, na o ką jau bekalbėti apie šių automobilių galią…

Svarbu pabrėžti ir dar vieną aspektą ties kuriuos dauguma žmonių klysta. Daugeliui atrodo, jog prabangius automobilius nuomotis net ir specialia proga yra brangus reikalas, tačiau tai nėra tiesa. Taip, reikės pamokėti šiek tiek daugiau nei renkantis ekonominio tipo transporto priemonę, tačiau tik pagalvokite kokia smagi kelionė nusimatys!

Automobilių nuoma su vairuotoju Kaune

Kitas nuomos būdas kuris taip pat aktualus ruošiantis šventėms – tai automobilio nuoma su vairuotoju.

Dažnai progų metu mums tenka galvoti apie tai kas turės nuvežti ir parvežti svečius, o neretai kažkam tenka paaukoti atsipalaidavimo malonumus vien tam, kad būtų galima po šventės parvežti keleivius.

Automobilių nuoma su vairuotoju tokią bėdą padės išspręsti labai paprastai. Pasamdytas žmogus pasirodys tiek šventės pradžioje, tiek pabaigoje, todėl nei vienam iš šventės dalyvių nereikės stresuoti organizuojant kas visus parveš ar užsakinėti brangaus taksi.

Koks asortimentas galimas automobilių nuomos įmonėse?

Kokio tipo automobilius įmonė yra paruošusi nuomai, priklauso nuo pačios bendrovės ir jos verslo strategijos, tačiau pagrindinus tipus būtų galima išskirti tokius:

 • Taupūs ir ekonomiški – kitaip dar žinomi kaip miesto automobiliai, šiai klasei yra būdingas labai nedidelis kuro sunaudojimas, patogumas parkuojantis ir itin maži gabaritai. Prie pavyzdžių galima priskirti Suzuki Ignis, Škoda Citigo ar Renault Twingo
 • Erdvūs ir kompatiški – kuomet kalbama apie šį tipą, dažniausi turimi omenyje įvairių gamintojų siūlomi hečbekai. Jie taip pat suvartoja pakankamai nedaug kuro ir neturi didelių gabaritų kurie galėtų sukelti problemų mieste, ties jie tuo pačiu yra ir erdvūs. Honda Civic, Kia Forte5 ar Subaru Impreza.
 • Vidutinio dydžio sedanai – ši automobilių grupė paprastai yra kiek didesnė ir dažnai yra naudojama kaip šeimyninis automobilis. Jai priskiriami Honda Accord, Subaru Legacy, Nissan Altima ir kiti.
 • Prabangūs verslo klasės sedanai – tokie automobiliai pasižymi žymiai didesniu komforto ir komplektacijos lygiais, gera galia, tačiau ir didesnėmis kuro sąnaudomis. Čia pavyzdžiai yra E-klasės Mercedes-Benz, 5 klasės BMW ar Audi A4.
 • Visureigiai – šiek automobiliai pasižymi didesne erdve keleiviams ir bagažui vežti, na o priklausomai nuo gamintojo, kai kurie modeliai puikiai tinka ir mėgstantiems važiuoti bekele. Puikūs pavyzdžiai yra Land Rover Defender, Toyota 4Runner ar G klasės Mercedes-Benz.
 • Vienatūriai – šie automobiliai be jokios abejonės yra geriausi tiems kas nuolatos vežiojasi daug daiktų ar įrankių, todėl jie yra pats populiariausias variantas verslo įmonių tarpe. Galime paminėti Opel Combo, Ford Transit Courier ar Mercedes Citan variantus.
 • Mikroautobusai – keleiviniai ar krovininiai variantai yra puikūs būdas vežti didelį kiekį keleivių ar daiktų. Čia verta paminėti Nissan NV200, Mercedes-Benz Metris ar Toyota Proace variantus.
 • Sunkvežimiai – kai kurios įmonės gali pasiūlyti ir komercinio tipo automobilius. Čia dažniausiai dominuoja Renault ar Scania variantai.

Kokie aspektai yra pagrindiniai renkantis automobilių nuomą?

Svarbiausi aspektai kuriais yra grindžiama automobilių nuoma atsispindės nuomos sutartyje. Štai dalykai kurie bus svarbiausi išnuomoti automobilį:

 1. Vairavimo teisės (pažymėjimas) – sudarant sutartį su savimi bus būtina turėti asmens dokumentą ir vairuotojo pažymėjimą.
 2. Terminas – nuomojantis bus taip pat būtina nusistatyti tikslų nuomos terminą.
 3. Draudimas – sutartyje bus taip pat nurodyta kokiu būdu automobilis yra apdraustas. Dažniausiai įmonės draus KASKO draudimu.
 4. Vairuotojo atsakomybė – šiose sąlygose bus nurodyta kokia atsakomybė krenta vairuotoju sukėlus autoįvykį.
 5. Rida – šis aspektas labai priklauso nuo įmonės. Paprastai įmonės neriboja nuvažiuotų kilometrų skaičiaus, tačiau gali pasitaikyti visko.
 6. Grąžinimo sąlygos – sutartyje taip pat bus nurodyta kokiomis sąlygomis bus grąžinamas automobilis. Verta žinoti, jog beveik visada jį reikia grąžinti su pilnu kuro baku ir švariai nuplautą. Priešingu atveju gali grėsti baudos nuo įmonės.

Pabaigai

Šiame tekste pakalbėjome apie automobilių nuomą Kaune, jos sąlygas ir pateikėme geriausių įmonių sąrašą. Tikėtina, jog jūs čia tikrai surasite tai ko ieškote, nesvarbu ar jūsų tikslas automobilį išsinuomoti trumpam ar ilgam laikui, o galbūt tik proga.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas / 5. Balsų skaičius:

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Paskelbta pagal