Top 10 automobilių nuomos įmonės Vilniaus oro uoste

automobilių nuoma vilniaus oro uosteAutomobilių nuoma vilniaus oro uoste – tai itin populiari paslauga skirta tiems kurie nori išsinuomoti automobilį atvykę iškart į Vilnių ir patogiai keliauti po visas jo dalis.

Visai nesvarbu ar ką tik čia atvykote iš užsienio ar kito Lietuvos miesto, tokia paslauga leis jums itin paprastai naudotis transporto priemone būnant sostinėje.

Dauguma nuomos įmonių šias paslaugas teikia itin patogiomis sąlygomis, todėl susisiekus, lengvai rasite geriausią sprendimą jums, jūsų įmonei ar aprūpinsite į Vilnių atvykstančius svarbius klientus bei svečius.

Apart kainų, tokias paslaugas teikiančios automobilių nuomos įmonės gali pasiūlyti ir kitų privalumų savo klientams. Tiesa, išsirinkti geriausią variantą gali būti pakankamai sudėtinga, kadangi tokių įmonių – ne viena ir ne dvi.

Jūsų patogumui šiame straipsnyje mes atrinkome 10 geriausių įmonių teikiančių automobilių nuomos paslaugas Vilniaus oro uoste. Kartu aptarsime ir bendras tokių paslaugų ypatybes.

TOP Rekomenduojama automobilių nuomos įmonė Vilniaus oro uoste

Autocom
Savanorių pr. 123, Vilnius
+370 659 32 222

Autocom – tai įmonė siūlanti savo nuomos paslaugas ir Vilniuje ir Vilniaus oro uoste itin patogiomis sąlygomis. Čia rasite tik pačius naujausius automobilių

Top 10 automobilių nuomos įmonės Vilniaus oro uoste

sixt img
Konstitucijos pr. 18, Vilnius
+37052395636

SIXT - tai įmonė kurios pristatyti nereikia. Jos siūlomi variantai automobilių nuomai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje yra skirti patogioms ir greitoms kelionėms. Čia galima rinktis iš SUV, universalų ar lengvųjų automobilių tipų. Tai įmonė, kuri gali pasiūlyti daugiau nei kiti. Jei ieškote patogaus būdo išsinuomoti automobilių geromis sąlygomis, rinkitės būtent ją.


ollex img
Naujojo sodo g. 1, Klaipėda
+370 (5) 2104304

„Ollex“ – tai viena iš automobilių nuomos lyderių ne tik Lietuvoje, bet ir Batijos šalyse. Įkurta dar 1995 metais, įmonė gali pasiūlyti didelę patirtį, aukštą paslaugų kokybę bei užtikrintumą. Nuolatiniai puikūs rezultatai ir klientų pasitikėjimas verčia tai vienu iš geriausių variantų automobilių nuomai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Čia žmonės ras pačius geriausius variantus įmonei ir asmeninei nuomai.


Autocom
Savanorių pr. 123, Vilnius
+370 659 32 222

Autocom – tai įmonė siūlanti savo nuomos paslaugas ir Vilniuje ir Vilniaus oro uoste itin patogiomis sąlygomis. Čia rasite tik pačius naujausius automobilių


cheapauto lt
Riovonių g. 2a, Vilnius
+370 675 74790

Cheapauto.lt - tai lietuviška automobilių nuomos įmonė turinti beveik 10 metų patirtį nuomos rinkoje. Jų prioritetas - aukščiausia paslaugų kokybė ir malonus požiūris į savo klientus. Čia rasite bet kokį automobilį kuris jums patinka nuo pačio paprasčiausio iki prabangaus nuomai specialiai progai.


autogrupe lt
J. Dobkevičiaus g. 8, Vilnius
+370 609 77888

Autogrupe.lt - tai įmonė bespecilizuojanti trumpalaikės automobilių nuomos Vilniuje ir Kaune paslaugose. Čia galima rasti įvairių tipų automobilių pagal pageidaujamą klasę ir komforto lygį, visi automobiliai yra apdrausti ir tinkamai prižiūrėti. Vargu, ar rasite įmonę galinti pasiūlyti geresnį variantą jums.


autorent 24
Dariaus ir Gireno g. 42A-302, Vilnius
+370 (611) 00 222

AutoRent24 - tai įmonė nuomojanti automobilius Lietuvoje itin patogiomis sąlygomis savo klientams. Pageidaujamus automobilius čia galima nuomotis Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Tokio malonaus aptarnavimo ir šiuolaikiškų automobilių už tokią puikią kainą nerasite niekur. Garantuojame, jog čia sugrįšite dar ne kartą, kai tik reikės automobilio nuomos!


autobanga image
Arklių g. 24, Vilnius
+37052127777

Autobanga - daugiau nei 15 metų patirties automobilių nuomos rinkoje turinti įmonė savo klientams galinti pasiūlyti puikų aptarnavimą, gausų automobilių pasirinkimą ir pačias geriausias sąlygas. Čia išsirinkti patinkantį automobilį sunku nebus, o nuomotis galėsite pačios geriausiomis sąlygomis jums.


autorentalis
L. Asanavičiūtės g. 8-149, Vilnius
+37066166610

Auto nuomos agentūra Klaipėdoje ir kituose miestuose kuri gali rasti jums geriausius nuomos pasiūlymus iš visos Lietuvos. Darbas su įvairiai tiekėjais, įmonei leidžia užtikrinti ne tik aukštą paslaugų kokybę, bet ir itin patrauklias nuomos sąlygas. Atsižvelgdama į Lietuvos rinką, įmonė gali garantuoti puikų aptarnavimą ir lankstumą.


toprent
Oslo g. 5, Vilnius
+370 61655336

Top Rent automobilių nuoma – tai komfortiškų, patogių ir naujų automobilių nuoma itin patogioms jūsų kelionėms. Tam, kad užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas ir prisitaikyti prie jūsų lūkesčių, įmonė teikia automobilio nuomos paslaugas 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste – ypatybės

Prieš renkantis šią paslaugą, būtina aptarti pagrindines jos ypatybes. Ko gero pagrindinė priežastis dėl ko žmonės renkasi nuomotis automobilių nuo Vilniaus oro uosto yra akivaizdūs šios paslaugos privalumai.
Juos aptarsime žemiau.

Nauji automobiliai

Viena iš pagrindinių tokios nuomos ypatybių yra tai, jog įmonės nuomai siūlo tik naujausius automobilius. Nuomotojai puikiai supranta kaip svarbu savo klientams užtikrinti aukščiausią komforto ir patogumo lygį, ką galima garantuoti tik siūlant naujausius automobilių variantus.

Čia rasite viską nuo nedidelių gabaritų ir ekonomiškų Kia, Hyundai or Volkswagen automobilių iki vidutinių Toyota ar brangesnės klasės Mercedes-Benz, Audi ar BMW variantų. Taigi, visi šie variantai atitiks visų žmonių lūkesčius.

Puikiai prižiūrėti automobiliai

Kadangi automobiliais naudojasi nemažai žmonių, juos reikia nuolat tinkamai prižiūrėti. Čia ne tik įeina periodiškas jo plovimas, tačiau ir jo vidaus tvarkymas, tam, kad išlaikyti atitinkamus higienos ir švaros standartus.

Nors šios ypatybės laikosi dauguma nuomos įmonių, būtina surasti tą kuri kelią itin aukštą prioritetą automobilių švarai ir techniniam tvarkingumui.
Automobilio atsiėmimas visą parą

Dar viena ypatybė kurią dažnai siūlo nuomos Vilniaus oro uoste įmonės – tai galimybė automobilį atsiimti bet kuriuo paros metu. Paprastai susitvarkius dokumentus internetu ir atlikus mokėjimas, įmonė nesunkiai gali jums suteikti galimybę pasiimti savo automobilį bet kada, kada jums yra patogu.

Pristatymas visame mieste

Dar viena šios paslaugos ypatybė kurią gali pasiūlyti šios įmonės – tai automobilio pristatymas į jums patogią vietą. Ko gero, daugelis čia rinksis galimybė automobilį pristatyti iškart į Vilniaus oro uostą, tačiau taip pat galima rinktis pristatymą ir į jūsų namus ar darbovietę.

Ar už tai reikės mokėti ar ne, jau priklauso nuo pačios įmonės. Tačiau jei jums toks patogumas yra būtinas, galima patogiai sutvarkyti dokumentus ir išsinuomoti jums patogioje vietoje.

Lanksčios nuomos kainos

Įmonėse siūlomų automobilių ir nuomos tipų – tikra begalė, taigi čia kiekvienas žmogus labai lengvai gali rasti to ko jis ieško. Pasirinkus norimą automobilį ir nuomos periodą, šias paslaugas galima išsinuomoti tokiomis sąlygomis kurios jums yra tinkamiausios atvykus į Vilniaus oro uostą.

Papildomos paslaugos

Kelionės metu, net ir važinėjantis po Vilnių gali prireikti papildomų prietaisų tokių kaip GPS navigacija, WiFI ryšio modulis ar vaikiškos kėdutės. Automobilių nuomos įmonės su malonumu jums padės suteikianti visas reikiamas papildomas paslaugas.

Kodėl verta rinktis šį automobilių nuomos būdą?

Vilniaus oro uostas yra ko gero vienas svarbiausių strateginių taškų Lietuvoje. Tiesa, priešingai nei kituose, jis yra įkurtas ne kažkur užmiestyje, o pačioje miesto teritorijoje. Tai verčia šią vietą viena iš patogiausių pasiekti praktiškai visas miesto vietas.

Taigi, vos jūsų lėktuvui nusileidus galėsite itin patogiai tęsti savo kelionę po sostinę už nuomoto automobilio vairo.

Jei vis dar svarstote ar ši paslauga jums išties bus naudinga, žemiau aptarsime keletą pagrindinių priežasčių kodėl tokią paslaugą jums vertėtų rinktis.

Puiki išeitis lankantis Vilniaus mieste

Viena iš pagrindinių priežasčių dėl ko ši paslauga sulaukia vis daugiau populiarumo yra tai, jog Vilnius vis dažniau tampa verslo ar poilsinės kelionės tikslu.

Todėl, atvykus į Vilniaus oro uosto (VNO) apylinkes ir čia išsinuomavus automobilį, galima labai patogiai tęsti savo kelionę, nesvarbu į kurią miesto vietą vykstate.

Sostinė visuomet garsėjo nuostabiais restoranais, istorinėmis vietomis, muziejais, architektūra ir t.t. Taigi visas šias vietas jūs galėsite labai patogiai ir paprastai aplankyti.

Tai gali būti puikus sprendimas verslui

Kelionės į Vilnių nebūtinai privalo būti vien turistinio pobūdžio. Jau kuris laikas miestas yra vienas patraukliausių verslo centrų ne tik Lietuvoje, tačiau ir visoje Europoje. Taigi, aprūpinti automobiliu savo atvykusį klientą ar potencialų investuotoją – puikus būdas ne tik sudaryti gerą įspūdį, tačiau aprūpinti žmogų visais transporto patogumais.

Be to, daugelis nuomos įmonių jums pasiūlys stabilią įmoką ir galimybę nuomotis automobilį tik tai tam laikotarpiui kuriam jo jums reikės, taigi tokio pobūdžio nuoma kartu bus itin lankstus sprendimas jūsų verslui.

Kiti dažniausiai užduodami klausimai susiję su automobilių nuoma

Ką reikia turėti su savimi atsiimant automobilį?

Sudarius sutarti ir atvykus atsiimti automobilio, su savimi privalėsite turėti pateikti vairuotojo pažymėjimą, asmens dokumentą ir banko kortelę iš kurios bus skaičiuojama automobilių nuoma ir jos mokestis. Žinoma, nepamirškite pasižymėti ir savo užsakymo numerio.

Ar galima rezervuoti sau patinkantį automobilį?

Tikrai taip. Dauguma automobilių nuomos įmonių jums leis užsirezervuoti jums patinkantį modelį iš anksto. Tiesa, jeigu jums atlikus užsakymą būtent to tikslaus modelio nėra, jums gali būti suteikti labai panašus tos klasės automobilis.

Kaip pavyzdys jūs užsirezervavote Mercedes-Benz mikroautobusą, tačiau tą dieną jo įmonė tiesiog suteikti negali. Jums gali būti pasiūlyti panašaus pobūdžio Volkswagen ar Ford alternatyvos iš mikroautobusų.

Ar tikrai galiu nuomotis bet kuriuo paros metu?

Tikrai taip. Jeigu norite automobilį išsinuomoti kad ir 4 valandą ryto, tai laisvai galite padaryti. Tiesa, kai kurios įmonės gali taikyti papildomą mokestį, kadangi tai nėra įprastos įmonės darbo valandos.

Pabaigai

Straipsnyje pateikėme 10 geriausių automobilių nuomos įmonių Vilniaus oro uoste. Ko gero sutiktų visi, jog Vilniaus oro uostas yra vienas svarbiausių taškų Lietuvoje, todėl išankstinė automobilių nuoma kelionę pavers kur kas paprastesnę ir patogesnę.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 3

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

→ Naujienos
Automobilių nuoma
Taip Pat Skaitykite