Policija didmiesčiuose užfiksavo pažeidimų, avarijų ir net žmogaus žūtį

Policija didmiesčiuose užfiksavo pažeidimųPrieš keletą dienų, Kovo 17-ąją policijos pareigūnai Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje vykdė eilinį vairuotojų patikrinimą, tačiau tądien pasitaikė išskirtinai daug įvykių.

Pasak pateiktų duomenų, buvo užfiksuoti 55 KET pažeidimai iš viso. 2 iš jų kilo dėl neblaivių vairuotojų (Vilniuje ir Klaipėdoje), 1 žmogus žuvo, o 8 liko sužeisti.

Įvykių pasitaikė visoje Lietuvoje

Pasak pareigūnų eismo įvykių pasitaikė visoje Lietuvoje, o jų buvo ir įvairaus pobūdžio. Per tą dieną nukentėjo 2 pėstieji, iš kurių – vienas tamsiu paros metu. Vilniuje ir Kaune iš viso užfiksuoti 4 nelaimingi atsitikimai.

Ko gero labiausiai apmaudus įvykis užfiksuotas Pagraužių kaime esančiame Kalvarijos savivaldybėje. Čia žuvo 35 metų „VW Passat“ vairuotojas po to kai jo automobilis nulėkęs nuo kelio trenkėsį medį.

Kiek vėliau, Vilniuje „Škoda Octavia“ vairavęs 41 metų vyras važiuodamas atbulomis partrenkė pėsčiąją. 90 metų amžiaus moteris patyrė rimtus sužalojimus ir buvo paguldyta į ligoninę.

Tuo tarpu Šilutėje vienoje iš pagrindinių miesto sankryžų, 17 metų vaikino vairuojamas motociklas partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusio tokio pat amžiaus merginą. Abu nepilnamečiai patyrė rimtus sužalojimus ir buvo paguldyti į ligoninę.

Kalti ir girti vairuotojai ir aplinkos sąlygos

Jau vakare, apie 8 valandą, 52 metų vyro Vilniuje vairuojamas „Opel Astra“ partrenkė per pėsčiųjų perėją einantį 36 metų vyrą.

Tuo tarpu Kaune panašiu metu, 28 metų vyras nepasirūpino, jog jo vairuotas „Toyota Auris“ tinkamai stovėtų įkalnėje. Pradėjus automobiliui riedėti, pastarasis trenkėsi į šoninį atitvarą ir kartu sužeidė tą patį vairuotoją bandžiusį sustabdyti riedantį automobilį.

Kiek anksčiau, Klaipėdos rajone, magistraliniame kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, 33 metų vyro vairuotas sunkvežimis „DAF“ nepastebėjo šalimais dirbusių kelininkų ir atsitrenkė į vieno iš jų vairuojamą krovininį automobilį. Sužalotas 60 metų kelininkas, taip pat paguldytas į ligoninę.

Prieš pusę keturių po pietų, Klaipėdos rajone, Pyktiškės kaime, magistralinimae kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda, krovininį automobilį DAF vairavęs 33 metų vyras, pirminiais
Apie penktą vakare Vilniuje pasitaikė dar vienas neblaivaus vairuotojo atvejis. 32 metų gruzijos pilietis ir jo vairuojamas „BMW“ kliudė 24 metų lietuvės vairuojamą „Mercedes-Benz“ ir įvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą, trenkėsi į važiuojantį „Toyota“.

Įvykyje nesunkiai susižalojo 31 metų „Toyota“ vairavusi moteris. Gruzinui buvo nustatytas 1,15 promilės girtumas.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite