Reidai Klaipėdos regione vėl fiksavo girtus vairuotojus

reidai klaipėdoje vėl stabdė girtus vairuotojusKlaipėdos apskrities policijos pareigūnai toliau tęsia regiono vairuotojų patikrinimus.

Per Kovo 15 – 21 dieną atliktus reidus Klaipėdos, Kretingos, Palangos ir Skuodo regionuose iš viso buvo nustatyti 5 neblaivaus vairavimo atvejai, tarp kurių pasitaikė ir vienas vairuotojas apskritai neturintis teisės vairuoti automobilio.

Pirmoje savaitės dalyje – pažeidėjai Plungėje ir Klaipėdoje

Pirmas minėtinas atvejis, tai Kovo 15 dieną pareigūnams įkliuvęs neblaivus automobilio „Renault“ vairuotojas. 58 metų vyrui iš Plungės buvo nustatytas 0,7 promilės girtumas. Kiek vėliau patikrinus paaiškėjo, jog iš vairuotojo apskritai yra atimta teisė vairuoti, būtent dėl to, jog jis jau buvo pagautas ir nuteistas už vairavimą neblaivus anksčiau.

Po keletos dienų, kovo 17-ąją pareigūnai sustabdė dar vieną neblaivų vairuotoją. Apie 13.30 val. Kiškėnų kaime, Klaipėdos rajone 64-erių metų „Audi“ ne tik, kad automobilį vairavo visiškai girtas, tačiau kartu sugebėjo partrenkti ir gretimais esantį kelio ženklą. Iš viso vairuotojui buvo nustatytas net 1,8 promilės girtumas.

Pažeidėjų netrūko ir pačiame Klaipėdos mieste bei keliuose aplinkui

Tuo tarpu uostamiestyje, Kovo 19-ąją buvo sustabdytas dar vienas automobilio „Renault“ vairuotojas. Pareigūnai pažeidėją „pričiupo“ Lanko ir Rimkų gatvės sankryžoje. 51 metų vyrui buvo nustatytas 0,6 promilės girtumas.

Jau artėjant savaitei į pabaigą, Kovo 20 dieną, buvo sustabdyti dar du neblaivūs vairuotojai. Apie 9.30 val. Kelyje Palanga-Šiauliai buvo sustabdytas automobilio „BMW“ vairuotojas. 43 metų vyrui buvo nustatytas 0,6 promilės girtumas. Galiausiai pasitaikė ir pažeidėjas Tilžės gatvėje – automobilio „Opel“ vairuotojas. 32 metų vyrui nustatytas 0,5 promilės girtumas.

Tokio pobūdžio reidai – eiliniai

Pasak pareigūnų atstovų tokie pobūdžio reidai vyksta nuolatos, todėl specialios darbo specifikos čia tikrai netaikomas, o svarbiausias tikslas vis dėl to lieka užtikrinti maksimalų saugumą bei, žinoma, pagauti pažeidėjus.

Turint omenyje, jog ir vėl griežtėja karantino sąlygos susijusios su žmonių judėjimu, na o kartu bus ir velykų savaitgalis, tikėtina, jog pareigūnai aktyviai vykti patikrinimus ir ateinančiomis savaitėmis.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite