Dėl karantino keičiasi Kauno transporto tvarkaraščiai

keičiasi kauno transporto tvarkarasčiaiKarantinas – natūralu, jog sumažino žmonių vykstančių autobusais kiekį, todėl dėl šios priežasties miesto savivaldybė numato laikinus pokyčius Kauno viešąjame transporte.

Skaičiuojama, jog keleivių srautas sumažėjo net dvigubai.

Mažiau žmonių ir piko valandomis

Pasak Kauno savivaldybės atstovų, viešojo transporto srautas bus mažinamas daugumoje reisų, tarp jų įskaitant ir pagrindinius autobusus bei troleibusus važiuojančius piko valandomis pagrindinėmis miesto gatvėmis. Nors transportas važiuos kiek rečiau, optimalus susisiekimas žadamas tiek ne piko metu, tiek pačiomis intensyviausiomis valandomis mieste.

Blogėjant pandeminei situacijai visoje Lietuvoje, važiuojančių viešuoju transportu žmonių kiekis sumažėjo visoje šalyje. Ne išimtis buvo ir Kauno miestas. Per praeitų metų Spalio mėnesį miesto troleibusais ir autobusais kasdieną keliaudavo apie 160 tūkstančių žmonių, na o šiemet per tą patį mėnesį reguliariai važiuojančių žmonių kiekis siekia vos 80 tūkstančių.

Pokyčius nuspręsta atlikti po tyrimo

Anot savivaldybės, viešojo transporto pokyčius nuspręsta įgyvendinti atlikus keleivių srautų tyrimą.

Remiantis duomenimis, dauguma troleibusų ir autobusų po 18 valandos po miestą kursuoja pustuščiai, todėl palaikyti tokį patį autobusų kiekį kaip buvo lig šiol paprasčiausiai neapsimoka.

Žinoma, jei ir šiuo sunkmečiu kas dieną keliaujate į darbą ar namus viešuoju transportu, jaudintis nėra dėl ko. Esą reisai piko metu šiek tiek pasikeis, tačiau reisų tikrai pakaks, o kai kuriomis kryptimis esą jų net padaugės, taip apie ateinančius pokyčius kalbėjo Kauno miesto savivaldybės atstovai.

Kitas dalykas privertęs pagalvoti apie pokyčius kelionėms troleibusais ir autobusais – švietimo įstaigų veiklos pokyčiai bei žmonių darbas nuotoliniu būdu. Šios priežastys vyravo ir pirmojo karantinio metu.

Savivaldybės atstovai teigia, jog net ir sumažinus transporto priemonių reisus vakarais, kuomet autobusais keliaujama mažiau, pamainomis dirbantys žmonės nerimauti neturėtų, kadangi susisiekimas jiems vis tiek bus užtikrintas.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite