Eismo sąlygas Klaipėdoje sunkina snygis ir plikledis

snygis ir plikledis klaipėdojeOrai ir eismo sąlygos Klaipėdoje, panašu, jog dar kurį laiką tikrai negerės vairuotojams.

Dėl didžiulio snygio rytų Lietuvoje, taip pat tokiuose regionuose kaip Kaišiadorys, Vilkaviškis, Jurbarkas ar Joniškio daugelio žmonių kasdienės kelionės yra kur kas labiau apsunkintos nei įprasta.

Kaip praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija, tokios sąlygos turėtų užsitęsti bent keletą artimiausių dienų.

Esą nors dauguma pagrindinių kelių šiuo metu turi provėžas, jos yra pasidengusios šlapiu sniego sluoksniu, kas pravažiavimą daro ne tik sudėtingą, tačiau ir pavojingą.

Snygis siautėja daugumoje šalies dalių

Kaip minėta, nepalankūs orai keliuose yra daugumoje šalies vietų, tačiau daugiausia rytinėje Lietuvos dalyje.

Kai kuriuose pagrindiniuose keliuose sąlygos yra tokios nepalankios, jog net važiuojant mažu greičiu greitai galima pajusti šlapią ir nepatogią dangą. Ruožai čia yra pravėžioti ir slidūs, darantys dar sudėtingesnį eismą.

Tiesa, manoma, jog sąlygos per artimiausias dienas jau turėtų keistis. Štai pavyzdžiui Utenos ir Šiaulių apskrityse snygis pamažu pereina į šlapdribą, o Klaipėdoje apskritai net nėra numatyta didesnių. Uostamiestyje šiuo metu temperatūra šokinėja tarp 3 laipsnių šalčio ir 0.

Nesitraukia ir plikledis

Kai kuriose Lietuvos vietose koją vairuotojams dažnai kyšteli ir plikledis susidaręs dėl prieš tai čia buvusio sniego.

Pasak Lietuvos automobilių kelių direkcijos, daugiausiai paveiktos sritys yra Jonavos, Ukmergės, Telšių, Molėtų, Vilkaviškio ir Varėnos. Čia paveikti tiek pagrindiniai keliai, tiek mažesnės svarbos ir intensyvumo ruožai pasidengę dideliais plikledžio sluoksniais.

Būtent Vilkaviškis yra įvardijamas kaip ko gero pats pavojingiausias rajonas šiuo metu keliauti automobiliu kur praktiškai visi keliai yra paveikti plikledžio. Na, o ką jau bekalbėti apie šioje ir gretimose apskrityse rytais pasirodantį rūką kuris apsunkina žiūrimumą apskritai.

Temperatūros čia šokinėja nuo 2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Panašu, jog tiek didžiuose miestuose, tiek mažesniuose regionuose šiuo metu yra reikalingas maksimalus vairuotojų budrumas.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite