Tiltų gatvėje Klaipėdoje pokyčių nebus

pokyčiai tilto gatvėjePanašu, jog Tiltų gatvėje pokyčių taip ir gali neįvykti.

Valdininkų siūlymas savaitgaliais pilnai uždrausti transporto priemonių eismą per šią gatvę, o viešojo transporto srautus nukreipti į šalia esančias kaimynines gatves sulaukė nemažai atgarsių, na o pati idėja posėdyje buvo nugesinta.

Aplinkiniai gyventojai patiria vibracijos problemą

Pačią idėją priimti tam tikrus pokyčius šioje gatvėje prašė Senamiesčio seniūnijos atstovai. Esą nors nuo triukšmo ir smarvės būtų galima apsisaugoti namuose atnaujinus langus, yra kita – vibracijos problema.

Prie šios bėdos ypač prisideda sunkus viešasis transportas nuolatos riedantis šiomis gatvėmis, na o kai kurie autobusai sveria esą net 20 tonų. Pasak seniūnijos atstovų, labai dažnai pasitaiko, jog autobuso vairuotojai viršija greitį, o tai dar labiau didina vibracijas.

Todėl, šioje gatvėje, šalia netoliese esančio turgelio buvo pasiūlyti įrengti greičio ir triukšmo matuoklius. Kitas pasiūlytas dalykas – radikalesnis. Gyventojai esą norėtų, jog viešojo transporto srautai būtų nukreipti į kitas gatves šventinėmis dienomis ir savaitgaliais.

Sprendimui savivaldybė iš esmės pritarė, tačiau dėl gretimose gatvėse vykstančių remontų realių veiksmų imtąsi nebuvo.

Triukšmas viršija leistinas normas

Pasak NVSC Klaipėdoje atstovų, triukšmo lygio tyrimai šiame ruože jau buvo atlikti ekspertų, o nustatytas jo lygis tikrai viršija leistinas normas.

Esą reikėtų nedelsiant imtis priemonių mažinti tiek vibracijoms, tiek triukšmui. Nors tyrimai buvo atlikti prieš metus, per tą laikotarpį pokyčių imtąsi nebuvo, na o greitai ateis laikas ir vėl atlikti pakartotinius tyrimus.

Čia vėlgi bus bandoma žiūrėti ar ir toliau nurodytos normos yra viršijamos.

Pažadėjo pokyčius

Nors komisija pasiūlytiems pokyčiams nepritarė neseniai vykusiame posėdyje, jie esą bus vykdomi kitokiais aspektais.

Vienas puikūs sprendinys esą būtų visas kelio dangos esančios šiame ruože atnaujinimas. Pripažįstama, jog šiuo metu Tilto gatvėje esantis kelias yra jau nusidevėjęs, tačiau iš esmės jo atnaujinti biudžeto lėšų numatyta nėra.

Naujos asfalto dangos klojimas, panašu, jog išspręstu net kelias problemas iš eilės – sumažintų triukšmo ir vibracijos lygį, bei žinoma, padarytų keliones vairuotojams per šį kelią, tikrai malonesnes.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite