Klaipėdiečiai nepatenkinti: Vėl kyla automobilio parkavimo mokesčiai

Klaipėdos miesto savivaldybė svarstyspokyčiai parkavime Klaipėdoje pakeitimus dėl rinkliavos sistemos ir naujos tvarkos statant automobilius mieste. Tikimasi, jog pirmieji pokyčiai turėtų būti taikomi jau nuo Gegužės 1 dienos

Tiesa, naujieji dalykai įtinka ne visiems.

Nors klausimai dėl parkavimo sistemos reformacijos savivaldybės darbotvarkėje jau yra keliami jau kuris laikas, juos net keletą kartų teko atmesti dėl gyventojų pateiktų priekaištų.

Panašu, jog naujiems pokyčiams savivaldybė jau pritars greituoju metu.

Savivaldybė įvertino gyventojų priekaištus

Pirmieji svarstymo etapai šiais ir panašiais klausimais buvo pradėti dar Vasarį, tačiau gyventojai savivaldybei pateikė nemažai priekaištų ir pastabų.

Šie nepasitenkinimai esą buvo išsamiai įvertinti, buvo vykdyti pasitarimai tiek su verslo atstovais, tiek su vietinėmis bedruomenėmis, todėl svarstymui bus pateiktas koreguotas variantas.

Esminiais pakeitimais reikėtų įvardinti tai, jog anksčiau šalia Melnragės Šiaurinio molo esančią parkavimo aikštelę reikėtų paversti raudonąją parkavimo zona.

Dabar nuspręsta, jog vis dėl to šią sritį reikėtų pripažinti geltonąją zona, o gretimai esanti parkavimo aikštelė šalia Girulių plento – žaliąja zona. Iš viso rinkliavos čia bus imamoms nuo 8 iki 22 valandos, pradedant Gegužės 1 dieną ir baigiat Rugsėjo 15 diena.

Šalia poilsinių parkų esančios vietos, taip pat nuo Gegužės turėtų būti apmokestintos. Jas taip pat siūloma paversti geltonosiomis zonomis.

Pokyčiai vyks ir senamiestyje

Jei pritarimas bus pasiektas, nuo Gegužės 1 dienos turėtų įvykti pokyčių ir senamiesčio srityje. Ši zona, jau šiuo metu yra raudonoji, tačiau politikai siūlo rinkliavą pradėti imti visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 22 valandos, užbaigiant Rugsėjo 15 diena.

Tuo tarpu, nuo Rugsėjo 16 dienos iki Balandžio 30 dienos, rinkliavą rinkti šioje srityje nuo 8 iki 20 valandos.

Primename, jog šiuo metu senamiestyje renkami mokesčiai nuo 8 iki 18 valandos.

Panašu, jog šie pakeitimai turėtų iš esmės pakeisti parkavimo Klaipėdoje ypatybes. Savivaldybės atstovai neatmeta galimybės, jog ateityje gali būti vėl svarstomi kitų parkavimo zonų klausimai siekiant dar labiau pagerinti ir optimizuoti miesto transporto infrastruktūrą.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite