Keliaujantiems traukiniais – ribojimai ir patikros

ribojimai keliaujantiems traukiniuNors karantino sąlygos jau šiek tiek yra švelninamos, keliaujantieji traukiniais gali būti nustebinti netikėtomis patikromis bei judėjimo ribojimais per šventes. Apie tai užsiminė Lietuvos Geležinkelių atstovai.

Judėjimas traukiniais esą vis dar griežtas ir bent jau kol kas toks tikrai išliks.

Ribojimai taikyti ir per Velykų savaitgalį

Tiek geležinkelio atstovai, tiek ribojimų žiūrėjimą prižiūrėjusi policija nemažai vargo turėjo per Velykas. Esą dauguma keliavusių jautė pandeminį nuovargį, kas ko gero privedė prie to, jog žmonės pamiršo arba manė, jog judėjimo ribojimai nebegalios.

Vis dėl to, kelionės traukiniu, čia buvo galimos tik tuomet jeigu tam yra labai svari, dokumentais pagrįsta priežastis. Šių ribojimų paisymą geležinkelio atstovai kartu su policija, sėkmingai žiūrėjo per paskutinįjį šventinį savaitgalį.

„Lietuvos geležinkelių“ vadovybė priminė žmonėms, jog keliauti geriau, tik tuomet jeigu yra būtinybė.

Tai yra:

  • Keliaujama į savivaldybę kurioje gyvenama
  • Vykstama į darbą
  • Netekus artimųjų
  • Jeigu vykstama dėl sau priklausančio turto
  • Vykstant medikamentų.

Šių apribojimų paisymą policija prižiūrėjo iš esmės.

Apie keliones informuota ir policija

Geležinkelio atstovai priminė keliaujantiems, jog policija taip pat akylai stebi žmonių judėjimo srautus ir jų paisymą. Esant patikrinimui, kiekvienas gyventojas esą privalo parodyti tai įrodančius nuosavybės ar būtinos vykimo priežasties dokumentus – realią jų kopiją arba nuotrauką telefone.

Prigavus pažeidėjus, jie išlaipinami nebus, tačiau labai reali yra baudos gavimo galimybė. Per šventes, nors ribojimai ir yra sugriežtinti, traukinio keleiviai vistiek turės galimybę vykti į savo kelionės tikslą saugiai, kadangi traukiniuose yra taikomi atstumų ribojimai ir taikomos būtinosios dezinfekcinės priemonės.

Keliaukite tik tuomet jeigu būtina, saugokite save ir kitus.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite