Automobilio pardavimas per parą

automobilio pardavimas per parąVis daugėja žmonių kurie nori parduoti savo automobilį kuo greičiau, kad turėtų pinigus jau tą pačią dieną. Kadangi ne visiems pavyksta greitai parduoti, kadangi kiekviena transporto priemonė reikalauja sau individualaus pirkėjo. Kartais galite ilgai pardavinėti ir nesulaukti to vienintelio pirkėjo. Visi ieško sau tik tvarkingo ir gerai atrodančio automobilio.

Vis labiau skelbimai tampa brangesni, tad jeigu mes talpiname į skelbimų portalus ir mums nepavyksta parduoti, mes jau einame į minusą, nes reikia juos pratęsti. Jeigu norite automobilį parduoti kiek greičiau, siūlome jums sutvarkyti prekinę išvaizdą.

Tai reiškia , kad jums reikės kruopščiai išvalyti visą saloną ir išorę, kad automobilio išvaizda atrodytų nepriekaištingai. Nepamirškite ir sutvarkyti variklio trūkumų, kadangi visi bijo pirkti automobilius su gedimais.

Jei nenorite papildomai išlaidauti savo automobiliui, visuomet galite pasinaudoti paslauga – Automobilių Supirkimas. Šioje vietoje jums nereikės vargintis kaip atrodo jūsų turimas automobilis ar kokius gedimus jis turi.  Taip pat automobilio pardavimas per parą su šia paslauga yra labai realus ir paprastas.

Kas per paslauga ta auto supirkimas?

Auto supirkimas plinta ne tik Lietuvoje, tačiau ir kitose Europos sąjungos šalyse, bei už jos ribų. Asmenys renkasi šią paslaugą, kurie nori parduoti savo automobilį vos per kelias valandas ir atlaisvinti vietą savo kieme, taip pat išvaryti automobilius kurie yra nevažiuojantys, neturintys techninės apžiūros, yra su vairu dešinėje pusėje, nurašyti draudimo kompanijų, skendę ar dar kokie nors.

Puiku, kad pasinaudoti šia paslauga jūs galite visiškai nemokamai ir nereikės skirti nei cento. Pamiršite visus savo automobilio defektų tvarkymus, kadangi kaip ir minėjome, jiems tai nėra pagrindinis kriterijus. Šie supirkėjai yra išsidėstę po visą Lietuvos žemėlapį, tad jūsų lokacija nėra kokia nors problema. Nesvarbu kurioje vietoje jūs esate su automobiliu, vis tiek jie gali atvykti pas jus, jums patogiau metu, nesvarbu ar tai bus naktis.

Kadangi jie dirba visą savaitę be išeiginių, ir laukia pasiūlymų 24/7. Jiems nerūpi ar jūsų vidinis salonas automobilio yra švarus ar purvinas, arba kokius kėbulo trūkumus jie tūri. Nepamirškite tik vieno, kad jie pilnos rinkos kainos nemoka, o moka šiek tiek mažiau.

Automobilio siūlymas supirkėjams

automobilio pardavimas

Jeigu skaitote ir galvojate, kad ši paslauga yra tinkama jums. Jums reikės užeiti į mūsų internetinį puslapį autosupirkėjai24 , ir ten pamatysite siūlymo formą, kurią reikės užpildyti. Daug laiko tai nereikalaus, kadangi prašoma užpildyti tik pačius reikalingiausius laukelius, kurie susiję su jūsų transporto priemone ir prisegti kelias nuotraukas.

Kai užpildote, spaudžiate mygtuką ,, Siųsti” ir automatiškai pasiūlymas išsiunčiamas visiems. Nepamirškite, kad komandoje yra daugybė skirtingų supirkėjų, tad laukite pačio geriausio pasiūlymo. Pasiūlymai dažniausiai pateikiami elektroniniu laišku per 10 – 15 minučių, arba sulauksite skambučio dėl detalesnės informacijos ir kainos aptarimo.

Kai gausite atsakymą, tereiks apsispręsti ar ta kaina jus sudomino ar ne. Jeigu kaina tinka, susitariame su pirkėju ir laukiame jo atvykstant. Jeigu jūsų paslauga nedomino, tiesiog atrašote arba telefonu pasakote, kad toks pasiūlymas jūsų netenkina ir nemokamai sužinote savo automobilio pasiūlytą kainą.

Privalumai su šia paslauga

Automobilio pardavimas per parą turi tikrai nemažai privilegijų visiems, kas nori gauti greitus pinigus arba atsikratyti savo automobilio

  • Pinigus kišenėje turėsite jau tą pačią dieną
  • Jums padėsime sutvarkyti visus reikiamus dokumentus, tokius kaip pirkimo ir pardavimo sutartis, bei SDK kodukus.
  • Superkami net ir labai blogos būklės automobiliai
  • Nupirksime jums patogiausiu metu
  • Jei automobiliai yra nevažiuojantys, juos galime išsivežti su tralais.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Auto Supirkimas
Taip Pat Skaitykite