Kaip išspręsti problemą su automobilio parkavimu?

lauko šviestuvaiDidmiesčių gyventojams jau ilgus metus tikru galvos skausmu kone kiekvieną vakarą tampa vietos ieškojimas, kur pasistatyti automobilį. Prieš kurį laiką dar būdavo galima rasti vietų prie didesnių parduotuvių, tačiau dabar – vis rečiau.

Šiame straipsnyje pateiksime vienus iš efektyviausių būdų bei patarimus, kurie padės jums sukonstruoti nuosavą automobilio stovėjimo aikštelę kokybiškai bei greitai.

Jei turite vietos prie namų, patogiausia ir prieinama vieta automobilio saugojimui yra jūsų nuosavybė. Tai gali reikšti tuščios vietos naudojimą važiuojamojoje dalyje, važiuojamosios dalies praplėtimas, kad jis apimtų automobilių stovėjimo aikštelę automobiliui, paverstų jūsų šoninį kiemą automobilių stovėjimo aikštele arba surastų vietą savo nuosavybėje.

Aikštelės apšvietimas bei jo nauda

Norint pasirūpinti kaip praktiškumu, taip ir grožiu, svarbu yra nepamiršti apie automobilio stovėjimo aikštelės apšvietimą. Lauko šviestuvai lauko erdvėje tinkamai apšvies namo kiemo erdvę, tad vagystės atveju tai gali pasitarnauti kaip puiki apsaugos priemonė.

Taip pat lauko šviestuvai neleis jums suklupti tamsoje bei atliks savo estetinę funkciją.

Regėjimo linija svarba

Jūsų kaimynai daug rečiau skundžiasi jūsų pramogine transporto priemone, jei ji netrukdo jų vaizdui ar nekelia virš jų gyvenamųjų patalpų lauke. Jei statote savo automobilį prieš savo namus, įsitikinkite, kad turite daug vietos jį pastatyti, neužstodami šaligatvio. Tai yra pažeidimas, ir jūs tikrai išgirsite iš savo kaimynų ar miesto, jei jam apskritai trukdoma.

Jūs ir jūsų kaimynai turi turėti galimybę lengvai matyti aplink savo automobilį, kad nustatytumėte, ar gatve važiuoja automobiliai, dviratininkai ar pėstieji.

Stovėjimo aikštelės pagrindas

Jūsų automobilio stovėjimo vieta gali būti betoninė plokštė, patrauklesnis grindinio akmuo arba žvyras. Jei esate susirūpinę dėl savo naujos automobilių stovėjimo vietos, atitinkančios esamą važiuojamąją dalį, tai gali būti puikus pasiteisinimas įrengti platesnį grindinio akmenį.

Jums gali tekti gerokai apkarpyti netoliese esančius medžius, krūmus ar krūmus, kad įsitikintumėte, jog turite pakankamai vietos savo valčiai ar kemperiui.

Stogo šlaitas bei jo svarba konstrukcijai

Jei kuriate savo automobilių stovėjimo aikštelę savo šoniniame kieme ar šalia namų, atkreipkite dėmesį į savo stogo liniją ir įsitikinkite, kad turite pakankamai vietos.

Jei teritorija, kurioje planuojate statyti pramoginę transporto priemonę, yra ant šlaito, jums, žinoma, reikės užblokuoti ratus. Tačiau jei jūsų automobilis yra labai didelis, ilgesnė automobilių stovėjimo aikštelė šlaite taip pat gali sukelti problemų.

Biudžetas bei elektros sąnaudų sąsajos

Garažo ar automobilių stovėjimo aikštelės statymas savo RV yra brangesnis pasirinkimas ir jums reikės leidimų, tačiau jūs ir jūsų kaimynai gali pasirinkti šią galimybę, jei tai leidžia jūsų biudžetas ir zonavimas. Automobilių stovėjimo aikštelė be vartų visada yra geras pardavimo taškas.

Jei tiesiog saugote savo garažo ir neplanuojate jo naudoti kaip svečių namo ar stovyklavietės kieme, jums gali neprireikti prieigos prie elektros. Jei norite savo garažui elektros, turite dvi pagrindines galimybes. Galite prisijungti prie namų elektros sistemos naudodami ilginimo laidą arba paprašyti elektriko įdiegti elektros jungtį.

Prailginimo laido metodas paprastai suteikia pakankamai stiprintuvų žibintams ir smulkiems prietaisams, tačiau jei planuojate naudoti oro kondicionierių, jums reikės tikros elektros jungties.

Vandens šaltinis

Galite pasinaudoti santechniko paslaugomis ir gauti leidimą įrengti vandens pakabą jūsų stovėjimo aikštelėje, o tai gali būti gera idėja, jei planuojate jį naudoti kaip ilgalaikius svečių namus.

Arba galite tiesiog prijungti jį prie savo namų vandens linijos, prijungdami jį prie išorinės maišytuvo žarnos. Jei nuspręsite eiti šiuo keliu, būtinai naudokite baltą žarną, specialiai sukurtą geriamam vandeniui, o ne įprastą sodo žarną.

Jums reikės leidimo tiekti elektrą ar vandentiekį jūsų automobilių stovėjimo aikštelėje, o jūsų rajone gali būti taikomos zonavimo taisyklės, draudžiančios naudoti priekabą kaip svečių namus. Taigi prieš pradėdami šį projektą, būtinai atlikite nedidelį tyrimą.

Pabaigai

Ar turite automobilio stovėjimo aikštelę savo namuose ar galbūt naudojate ją kaip svečių namus? Kokius patarimus rekomenduotumėte statant tokio tipo aikštelę namuose?

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite