Kiek moka už superkamus automobilius jų supirkėjai?

Kiek moka už superkamus automobiliusAutomobilis – tai priemonė be kurios kasdienybėje negali apsieiti didžioji dalis žmonių.

Tiesa, kad ir kokį patikimą variantą mes įsigytume, po tam tikro laiko jį vis tiek reikės keisti.

Ar tai būtų įvairūs natūralūs gedimai, pasenusios technologijos, o galbūt tiesiog noras atsinaujinti – žmonės paprastai ieško kaip kuo greičiau ir brangiau parduoti savo senąjį automobilį.

Nors būdų tai padaryti yra begalė, norėdami sutaupyti laiko ir išvengti nepatogumų, automobilių supirkimas tampa vis dažnesniu pasirinkimu žmonių tarpe, siekiant parduoti savo transporto priemones.

Tačiau automobilių kainos nuolat keičiasi, todėl tiksliai pasakyti kiek rinkoje vertas yra jūsų automobilis gali būti sudėtinga.

Šiame straipsnyje – apie tai kiek automobilių supirkėjai moka už superkamus automobilius bei kitus dalykus kuriuos verta žinoti tiems, kas seną automobilį nori parduoti didžiausia įmanoma kaina.

Kas pagrinde lemia jūsų automobilio supirkimo kainą?

Galima sakyti, jog transporto priemonės kaina priklauso nuo keleto pagrindinių faktorių.

Savaime suprantama, kiekvieno žmogaus situacija bus kiek kitokia ir unikali, tačiau šias ypatybes paprastai galima pritaikyti bent jau iš dalies visose situacijose ir tokiu būdu sužinoti kiek moka automobilių supirkėjai už automobilius visoje Lietuvoje.

  • Bendrosios ypatybės – čia priskiriami tokie dalykai kaip automobilio markė ir modelis, savaime suprantama, prisidedantys prie galutinės rinkos kainos. Tam tikrų gamintojų modeliai, kaip pavyzdys, visuomet bus brangesni dėl didesnės paklausos. Retesnė automobilio komplektacija ar modelis taip pat prie to prisideda.
  • Automobilio amžius – savaime suprantama, jog su amžiumi automobilio vertė dažniausiai kris. Vis dėl to, jeigu turite retą, jau klasikiniu tapusį automobilį, kurį dar ir puikiai prižiūrėjote, tuomet už jį galite gauti tikrai didelius pinigus.
  • Automobilio būklė – žinoma, kuo geresnė automobilio būklė, tuo didesnė jo vertė būtent ir bus. Tiesa, verta pabrėžti, jog automobilių supirkėjai superka ir visiškai nevažiuojančius, sugedusius, daužtus ir visus kitokius automobilius. Tai žinoma, dar vienas privalumas klientams norintiems greitai ir patogiai atsikratyti automobilio.
  • Kiti bruožai – kai kurie automobiliai pasižymi, kaip jau minėjome, kiek geresnėmis komplektacijomis ir daugiau patogumų, kas vėlgi kelia bendrą auto kainą. Automobiliai superkami net jeigu jis yra pritaikytas važiuoti kaire puse.
    Maždaug į šiuos faktorius reikėtų žvelgti kaip pagrindinius kuomet kalba eina apie tai, kas nulemia galutinę jūsų automobilio kainą.

Kaip vyksta automobilio pirkimas pas jų supirkėjus?

Kaip vyksta automobilio pirkimas pas jų supirkėjus

Nors dauguma automobilių supirkėjų turi savo veikimo principus, dauguma iš jų automobilio kainą vertina pagal jos svorį, t.y. Paimamas tą dieną galiojantis tarifas už kilogramą svorio ir automobilį pasvėrus, už jį yra sumokama atitinkama pinigų suma jo savininkui.

Dauguma supirkėjų pataria atsižvelgti į savo registracijos dokumentuose įrašytą santykinę automobilio masę be krovinio. Jis paprastai būna pažymėtas dokumento “G” sekcijoje. Tokiu būdu galėsite apskaičiuoti orientacinę kainą ir už kiek įvyks jūsų auto supirkimas.

Verta žinoti, jog jeigu parduodate lengvąjį automobilį, t.y. Tą kuris nesveria daugiau nei 3,5 tonos, jį pasvėrus paprastai iš karto yra gaunama atitinkama pinigų suma kurią jūs gausite.
Tuo tarpu jei kalba eina apie krovininius automobilius (daugiau nei 3,5 tonos) bus atsižvelgiama į daugiau faktorių vertinant jo kainą.

Kaip žinia, supirkėjams labiausiai bus vertingas metalas esantis automobilio kėbule. Tai reikš, jog nuo galutinės sumos reikės atmesti visas automobilio dalis kurios nėra iš jo pagamintos – padangų kiekis, salono medžiagos, sėdimos vietos ir t.t.

Kitas dalykas ko reikės iš jūsų – tai dokumentai kurie įrodo, jog jūs esate transporto priemonės savininkas. Juos gavus, automobilį supirkusį komanda jums išrašys specialų pažymėjimą kuris bus reikalingas išregistruojant automobilį “Regitroje”.

Kokius privalumus gali pasiūlyti automobilių supirkimas kiekvienam žmogui?

Kaip žinia, automobilių supirkimas visoje Lietuvoje populiarėja didžiąja dalimi dėl to, jog ši paslauga automobilius parduodančiam žmogui suteikia itin daug privalumų.
Žemiau pateikiame pagrindinius iš jų.

Greitas atsiskaitymo būdas

Palyginus su kitais automobilio pardavimo būdais, automobilio supirkimas yra, ko gero, pats optimaliausias būdas norint greitai įvykdyti sandorį.

Tereikia susitarti su žmogumi ir automobilį supirkėjų įmonė nupirks praktiškai tą pačią dieną, priešingai nei ruošiant internetinius skelbimus ir pan.

Kompetentinga kaina

Taip nors parduodant automobilį pagal skelbimą galbūt gausite kiek didesnę pinigų sumą, tačiau, kaip minėta, išlošite laiko ir energijos atžvilgiu.

Čia nereikės ieškoti potencialaus pirkėjo, ypač jeigu transporto priemonė nėra pačios geriausios būklės. Susitarus su žmogumi, jūs paprastai gauti pinigus galėsite net ir tą pačią dieną.

Nebus jokių pardavimo kaštų

Norint parduoti automobilį reikės investuoti į skelbimus ir kitas priemones.

Taip, paprastai yra ir nemažai nemokamų būdų tai padaryti, vis gi, daugiausiai dėmesio susilaukiantys portalai ima nemažus pinigus, ypač kai kalba eina apie automobilio pardavimą.

Kuo ilgiau neparduosite savo automobilio, skelbimo kainos paprastai tik didės. Automobilius superkanti įmonė leis jums nieko neišleisti šiuo atžvilgiu.

Taigi, įvertinus šiuos pagrindinius privalumus, tampa paprasta suvokti kodėl automobilių supirkimas yra tokia populiarumo sulaukianti paslauga. Nėra nieko patogiau kuomet kalba eina apie greitą būdą parduoti bet kokios būklės automobilį.

Ar įmanoma padidinti superkamos transporto priemonės vertę?

Ar įmanoma padidinti superkamos transporto priemonės vertę

Kaip minėjome, automobilių supirkėjai turi tam tikrus kriterijus kuomet kalba eina apie transporto priemonės kainos vertinimą. Gaunama pinigų suma, priešingai nei mano daugelis, gali būti ne ką mažesnė nei parduodant transporto priemonę paprastai.

Vis dėl to, yra keletas dalykų kuriuos galima padaryti patiems, tam, kad automobilis turėtų kuo didesnę vertę.
Vienas iš tokių dalykų, žinoma, galėtų būti nuvykimas į autoservisą ir ten apžiūrėjus transporto priemonę, atlikti keletą nedidelių gedimų pašalinimų. Kitas dalykas bus bazinė automobilio priežiūra, kaip pavyzdžiui, salono ir išorės plovimas.

Žinoma, automobiliai turintys rimtesnių problemų sutvarkyti kainuotų nemažus pinigus iš jūsų kišenės, tačiau net ir minėtos smulkmenos gali sėkmingai prisidėti prie to, jog jūsų transporto priemonė bus verta daugiau nei buvo iki šiol.

Kokia nauda įmonėms iš jūsų seno automobilio?

Galbūt beskaitydami susimąstėte, o tai kokia nauda supirkėjams iš mano automobilio? Šis klausimas natūraliai kyla kiekvienam kuris ruošiasi parduoti savo seną automobilį.

Juk visi automobilių supirkėjai skelbiasi, jog supirks bet kokių metų, būklės ar modelio automobilį, o kartu pasiūlys ir didžiausią kainą.

Atsižvelgus į paslaugos privalumus ir principus, viskas tarsi yra orientuota į klientą kuris parduoda savo automobilį, o tai kokia nauda yra, kad ir labai brangiai juos superkančioms įmonėms?

Automobilių su smulkiais defektais supirkimas

Tokią veiklą labai paprasta paaiškinti ir iš įmonės superkančios jūsų automobilį perspektyvos. Jokių didelių paslapčių čia nėra, tiesiog, automobilius perkančios bendrovės puikiai moka įvertinti kuom kiekvienas variantas gali jiems pasitarnauti.

Paprastai, kad ir smulkūs ant automobilio esantys defektai gali būti nebrangiai sutvarkyti, kas padidins jo vertę rinkoje. Įmonės neretai taip ir padaro, o sutvarkius svarbiausius defektus, tokia transporto priemonė yra vėl perparduodama, taip užsidirbant pinigų sulaukus didesnės kainos už auto.

Nevažiuojančių arba itin prastos būklės automobilių supirkimas

Galbūt galvojate, gerai, sutvarkyti nedidelius gedimus yra vienas dalykas, o kokia nauda iš superkamų visiškai nebevažiuojančių auto variantų?

Čia vėlgi paaiškinimas labai nesudėtingas. Net ir nevažiuojantis automobilis gali būti naudingas, tuo, kad jis tampa “donoru”, kitaip tariant senas automobilis yra išrenkamas detalėmis.

Jeigu kalba eina apie itin populiarų automobilio variantą, supirkėjai galės greitai parduoti populiariausias detales ir iš to dažniausiai uždirbti dar daugiau nei parduotas automobilis.

Pabaigai

Šiame straipsnyje aptarėme keletą pagrindinių automobilio supirkimo ypatybių, šios paslaugos privalumus pardavėjui, patį supirkimo procesą bei tai kodėl supirkėjams apsimoka pirkti net ir prasčiausios būklės automobilius.

Jei norite sutaupyti laiko parduodant transporto priemonę, tačiau vistiek už jį gauti kompetentingą pinigų sumą, automobilių supirkimas yra ta paslauga kurią verta rinktis, kadangi supirkėjai nuperka transporto priemones visoje Lietuvoje ir nesvarbu kokio amžiaus ar būklės jie būtų.

Atsakant į klausimą kiek moka automobilių supirkėjai reikėtų atsižvelgti į kiekvienos įmonės veikimo principą ir tai pagal kokią metodiką jie skaičiuoja transporto priemonės vertę. Tokiu būdu jums pavyks parduoti savo seną auto už didžiausią įmanomą sumą.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Auto Supirkimas
Taip Pat Skaitykite