Klaipėdoje per pastarąsias dienas – 230 KET pažeidėjų

klaipėdoje 230 ket pažeidimųNaujausiame Klaipėdos policijos pareigūnų atliktame vairuotojų patikrinime, tai yra Sausio 18 – Sausio 24 dienomis, miesto rajone iš viso užfiksavo 230 KET pažeidimus.

Kaip ir dažniausiai tokių reidų metu, daugiausiai dėmesio buvo skirta tai, kaip vairuotojai laikosi kelyje saugumo priemonių, ar naudojasi mobiliais įrenginiais ir panašiai.

Neišvengta ir neblaivių vairuotojų

Per savaitę nebuvo išvengta ir alkoholiu apsisvaiginusių vairuotojų. Ko gero labiausiai įstrigo du įvykiai su 2 Opel automobilių vairuotojais.

Pirmasis iš jų (g.1983 m.) į pareigūnų alkotesterį Sausio 20 d. pripūtė maždaug 0,49 promilės. Po išsamesnio tikrinimų paaiškėjo, jog vyras vairuoja be teisės to daryti, kadangi neseniai jas prarado.

Kartu vairuotojo automobilis neturėjo nei privalomojo draudimo, nei galiojančios techninė apžiūros dokumentų.

Antrasis vairuotojas reikalingus dokumentus gal ir turėjo, tačiau pareigūnai jam nustatė net 2,5 promilės girtumą per patikrinimą Sausio 24 dieną.

Kiti pažeidimai pasitaiko taip pat

Pasitaikė ir daugiau vairuotojų pažeidusių KET, tarp jų ir daugiau kurie neturėjo teisės vairuoti savo automobilio.

Štai automobilio „Škoda“ vairuotojas (g. 1976 m.) ir sustabdytas Sausio 19 d. apskritai jos net neturėjo įsigijęs, o štai dar 3 kitiems vairuotojams, Sausio 20 dieną sustabdytam „Volkswagen“ vairuotojui (g. 1975 m.), Sausio 23 dieną sustabdytam „BMW“ vairuotojui (g. 2002 m.) ir Sausio 24 dieną sustabdytam „Toyota“ vairuotojui (g. 1990 m.) buvo nustatyta, jog vairuotojai jos neturėjo dėl ankstesnių atėmimų.

Pasitaikė ir smulkesnio mąsto pažeidimų. Štai 17 vairuotojų per savaitę neleistinu būdu naudojosi mobiliais įrenginiais, 20 asmenų pažeidė važiavimo per šviesoforą KET taisykles, 9 žmonės įkliuvo dėl nebegaliojančio draudimo, 8 važinėjosi be privalomosios techninės apžiūros, na o 10 KET pažeidėjų buvo prigauta ir pėsčiųjų tarpe.

120 asmenų buvo užfiksuoti ir viršijant greitį greičio matuoklių dėka rajone per savaitę.

Tikrinimas tęsis ir toliau

Policijos pareigūnų patikrinimai tęsis ir ateinančias savaites, neslepia policijos pajėgų atstovai. Dėl vis dar galiojančių karantino taisyklių, policija rūpinasi ne tik KET, tačiau ir migravimo tarp savivaldų taisyklių laikymųsi.

Panašu, jog darbo pastarosiomis savaitėmis dar tikrai bus.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas / 5. Balsų skaičius:

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!