Kauno Policija praneša – per Liepą užfiksuoti tūkstančiai greičio pažeidėjų

kauno policija užfiksavoKauno Policijos pareigūnai pateikė duomenis apie Liepos mėnesį užfiksuotus pažeidimus ir jų būta tikrai nemažai.

Iš viso užfiksuoti net 2081 greičio pažeidimai, taip pat pasitaikė ir girtų vairuotojų bei žmonių vairuojančių tam neturint teisės.

Daugiausiai pažeidimų buvo užfiksuota dviejuose keliuose. Tai yra: Kaunas-Marijampolė ir Kaunas-Zarasai-Daugpilis.

Greičio pažeidėjų buvo įvairių

Skaičiuojama, jog 1127 vairuotojai viršijo leistiną greitį atkarpose iki 20 km/h, 929 – važiavo net iki 50 km/h greičiau nei leistina, o 25 asmenys važiavo daugiau nei 50 km/h greičiu nei galima.

Absoliutus mėnesios rekordininkas buvo BMW vairuotojas pareigūnų pagautas Liepos 13 dieną apie 22.30 val atkarpoje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai reido metu. Jo vairuojamas automobilis skriejo net 160 km/h greičiu kelyje kur negalima viršyti 90 km/h ribos.

Pasitaikė ir kito tipo vairuotojų pažeidimų

Per Liepos mėnesį pasitaikė ir kitų pažeidėjų – girtų vairuotojų, vairuojančių pavojingai ar išvis be teisių.

Vienas įsimintiniausių atvejų – Liepos 19 dieną pareigūnų pagautas dviratininkas. Jam buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,05 promilės. Iš kitų pažeidėjų buvo užfiksuota 35 pavojingo vairavimo atvejai ir net 11 vairuojančių be tam turimos teisės.

Po savaitės, pareigūnai pradėjo reidą kelyje Kaunas-Zarasai-Daugpilis keliaujantį per Jonavos r. Čia iš viso buvo patikrinti net 1827 vairuotojai dėl blaivumo.

Iš viso buvo pagauti 6 vairuotojai, o įsimintiniausias iš jų – motociklininkas, bandęs sprukti nuo pareigūnų kirsdamas ištisinio žymėjimo liniją. Jam buvo nustatytas 0,52 promilių girtumas.

Kitiems 15 vairuotojų taip pat nustatyta alkoholio koncentracija kraujyje, tačiau ji neviršijo leistinos 0,4 promilės normos.

Pareigūnai prašo daugiau atsakomybės

Už visus minėtus pažeidimus pareigūnai išrašė protokolus. Skaičiuojama, jog šiemet Kauno apskrities keliuose iš viso jau žuvo 13 žmonių ir 383 buvo sužeisti. Palyginus su praeitais metais (atitinkamai 19 ir 400) skaičiai yra šiek tiek mažesni.

Tačiau pareigūnai vis tiek prašo didesnės vairuotojų atsakomybės vieni kitų atžvilgiu. Tik taip visi liks saugūs.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite