Kaune keisis eismas Taikos prospekte. Ką reikia žinoti?

kaune keisis eismas taikos prospekteTęsiantis kelių rekonstrukcijos darbams Kauno mieste, pokyčiai neaplenks ir Taikos prospekto.

Jau antradienį kelininkai darbus pradės atkarpoje tarp J.Basanavičiaus ir Birželio 23-iosios gatvių, o vėliau seks ir likusios prospekto dalys.

Darbų metu keisis eismo tvarka, kartu, kaip teigiama, čia nevažiuos troleibusai, o juos pakeis dažnesni autobusų reisai.

Apie eismo pokyčius – Savivaldybės pranešimas “Facebook”

Apie pasikeitusią tvarką šioje Taikos prospekto atkarpoje Kauno savivaldybė gyventojams pranešė savo “Facebook” puslapyje.

Jame buvo skelbiama, jog yra pradedami važiuojamosios dalies atnaujinimo darbai ir vairuotojai kol kas galės naudotis tik po vieną eismo juostą abejomis kryptimis.

Tokie apribojimai esą būtini norint spėti atlikti visus pagrindinius darbus iki Rudens, kuomet eismo srautai užauga bent jau kelis kartus. Kartu, savivaldybė, apgailestavo dėl sukeltų nepatogumų miesto gyventojams.

Vietoje troleibusų kursuos autobusai

Visų darbų atlikimo laikotarpiu, t.y nuo Liepos 28-tos iki Rugpjūčio 18-tos dienos atkarpoje bus sustabdyti net 7 troleibusų maršrutai. Kaip nurodo Kauno Savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyrius, tai bus 8-asis, 9-asis 10-asis,12-asis, 15-asis ir 16-asis troleibusai.

Troleibusų maršrutais laikinai važinės autobusai, kurie, kaip teigia “Kauno autobusai”, turės užrašą priekyje “Troleibusų maršrutas”, tam, kad žmonėms būtų patogiau žinoti vietoje kurio troleibuso važiuoja autobusas.

Darbų pabaiga – kitais metais

Anot Savivaldybės atstovų šių metų Balandį pradėti darbai šioje Taikos prospekto atkarpoje pilnai turėtų būti užbaigti 2020-jų pabaigoje.

Paraleliškai su šia atkarpa, remontas buvo pradėtas ir kitoje Taikos prospekto pusėje.Darbai buvo pradėti atlikti atkarpoje tarp Pramonės prospekto ir Ateities plento.

Pilną Taikos prospekto atnaujinimą planuojamą pabaigti jau atėjus 2021-iesiems. Apart važiuojamuosios dalies, kartu kelyje bus atnaujinti ir pėsčiųjų bei dviračių takai.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite