Pas Vilių

Autoservisas Kaune

“Pas Vilių“ jau daugiau nei 20 metų Kaune dirbantis ir kokybiškas automobilių remonto paslaugas teikiantis autoservisas. Esame automobilių važiuoklės remonto lyderiai Kauno mieste. Buvome pirmieji Lietuvoje pradėję restauruoti automobilių pakabos detales: šarnyrus, vairo traukes, gumines įvores. 2000m. rugsėjo mėnesį Lietuvos standartizacijos departamente buvo įregistruotas įmonės darbų standartas.

Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti meistrai turintis ilgametę šio darbo patirtį. Profesionali komanda mūsų sėkmingo darbo paslaptis. Per dvidešimt metų esame užsitarnavę savo klientų pasitikėjimą ir rekomendacijas. Pas mus lankosi ne tik kauniečiai. Atvyksta klientai iš Kėdainių, Šiaulių, Vilniaus ir kt. miestų.

Važiuoklės remontas Kaune
Mes visuomet pasiruošę padėti klientui, nepriklausomai nuo to, ar kreipsitės dėl smulkaus, ar dėl sudėtingo automobilio gedimo. „Pas Vilių” autoservise Jūsų lauks greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Įmonės darbuotojai ne tik suremontuos Jūsų automobilį, paruoš jį techninei apžiūrai, bet ir parinks reikiamas atsargines dalis, patars ir pakonsultuos iškilus įvairiems klausimams.

Klientų patogumui esame trijose patogiose Kauno miesto vietose: Technikos g. 3, Ateities pl. 1, Draugystės g. 17 ir Kauno rajone: Vasario 16-osios g. 16-33, Garliava. Užsukite pas mus ir gaukite kokybiškas automobilių remonto paslaugas už optimalią kainą. Visiems atliktiems darbams taikome garantijas. Nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos.

Susiję Įrašai

→ Naujienos
Taip Pat Skaitykite
Posted Under