Kokius automobilius superka supirkėjai?

superka automobilius

Automobilių supirkimas yra vienas iš patogiausių pasirinkimų transporto priemonių savininkams, siekiantiems greitai, bet pelningai parduoti savo transporto priemonę. Supirkėjai perka įvairių rūšių automobilius, tarp kurių įprastai būna ir tokių, kuriuos būtų sunku parduoti naudojantis automobilių pardavimo skelbimų portalais. Tačiau, kad gauti maksimalią naudotą naudojantis automobilių supirkimo paslaugomis yra svarbu suprasti, kokius automobilius jie superka labiausiai ir kodėl.

Seni ir naudoti automobiliai

Seni ir naudoti automobiliai sudaro didžiąją dalį supirkėjų įsigyjamų transporto priemonių. Šių automobilių vertė dažniausiai nustatoma remiantis jų markės ir modelio populiarumu, amžiumi, rida bei bendra technine būkle. Supirkėjai dažnai šiuos automobilius perparduoda, arba išardo dalims, kurios yra paklausios taisant kitus automobilius. Svarbu paminėti, kad net ir labai seni automobiliai gali turėti vertingų dalių, todėl jų supirkimas vis dar gali būti pelningas.

Todėl nors automobilio amžius ir jo nusidėvėjimas įtakoja supirkimo kainą, tai neįtakoja pačio sandorio sėkmės galimybės. Tai reiškia, kad supirkėjams galima vienodai sėkmingai parduoti net itin senus ar smarkiai nusidėvėjusius (net surūdijusius!) automobilius.

Daužti automobiliai

Daužti automobiliai yra dar viena kategorija automobilių supirkimo rinkoje. Įvykus eismo įvykiui, automobilis gali tapti nebenaudojamu kelyje, o jo remontas gali būti ekonomiškai nepriimtinas jo savininkui. Todėl daužtos transporto priemonės savininkai dažnai nusprendžia ją parduoti. Supirkėjai šiuos automobilius įsigyja dėl jų atsarginių dalių, kurios gali būti panaudotos kitiems automobiliams taisyti. Šių automobilių vertę lemia jų markė, modelis ir ypač išlikusios naudojamos dalys.

Bet dažnai tokie automobiliai gali būti suremontuojami ir perparduodami. Tai yra dar viena motyvacija, kodėl supirkėjus gali dominti jūsų daužtas automobilis.

Sugedę automobiliai

Sugedę automobiliai, kurie dėl įvairių priežasčių nebegali dalyvauti eisme, taip pat domina auto supirkėjus. Nors šie automobiliai dažniausiai neturi didelės vertės, jie gali būti įsigyjami dėl atsarginių dalių ar metalo. Lygiai taip pat, kai kuriais atvejais sugedusius automobilius galima sutaisyti ir perparduoti, kas gali būti nepelningai ir finansiškai nepatrauklu dabartiniam savininkui, bet gali apsimokėti supirkėjui.

Kitų defektų turinčių automobilių supirkimas

Kartais automobiliai turi specifinius defektus, kurie neleidžia jais naudotis, bet nepadaro jų visiškai nevertingais. Pavyzdžiui, automobiliai su elektronikos gedimais, problemomis su pavarų dėže ar kitomis techninėmis problemomis gali būti sėkmingai parduodami supirkėjams. Šių automobilių vertę nulemia tiek defekto pobūdis, tiek automobilio bendra būklė ir rinkos paklausa.

Kaip galime matyti, automobilių supirkimas apima daug transporto priemonių, kurias būtų sunku parduoti kitaip. Todėl, pavyzdžiui, visiškai nesvarbu, kad jūsų mašina nėra praėjusi techninės apžiūros (TA) ir neturi pažymėjimo, supirkėjams galima pelningai parduoti net ir tokias transporto priemones. O norint savo transporto priemonę parduoti supirkėjui, patogiausias yra automobilių supirkimas Vilniuje kituose didžiuosiuose šalies miestuose. Tačiau turėkite omenyje, kad supirkėjai dažniausiai dirba visoje Lietuvoje be išeiginių, todėl parduoti savo transporto priemonę galite net gyvendami atokesniame, mažesniame Lietuvos miestelyje.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Auto Supirkimas
Taip Pat Skaitykite