“Nemuno žiedas” savaitgalį sulaukė svečių: įvyko “Kaunas Grand prix”

nemuno-ziedas-kaunas-grand-prixAudringąjį savaitgalį Kačerginės miestelyje, Kauno rajone siautėjo ne tik vėjas ir lietus, tačiau ir geriausi lenktynininkai iš visų Baltijos šalių.

Gera nuotaika, nuostabus oras ryte, skanus maistas ir žinoma, unikalūs automobiliai abejingų nepaliko ne tik vairuotojų, tačiau ir stebinčiųjų tarpe.

Kartu su “Kauno Grand Prix” lenktynėmis prasidėjo ir naujasis Baltijos šalių čempionatas kuriame dalyvaus net 60 lenktynininkų.

Įdomių kovų sulaukta praktiškai visur

Nors gerų kovų buvo visur, panašu, jog aštriausia iš jų vyko “BTC 2” kategorijoje kur iki pat finišo tiesiosios buvo sunku atspėti kas užims pirmąsias pozicijas.

Lietuvis Karolis Gedgaudas laimėjo pirmąjį lenktynių etapą esant sausai kelio dangai, tačiau antrojo etapo reikėjo kiek palaukti kilusio škvalo ir didelio lietaus. Praėjus audrai, greičiausias kelyje jau buvo Julius Skirmantas.

Jeigu norite greitai parduoti automobilį ar motociklą, spauskite čia →

Nors abu lenktynių dalyviai surinko po vienodą skaičių taškų, pergalė vis dėl to buvo užskaityta pastarajam, remiantis taisykle, jog jo buvo laimėtas antrasis važiavimas. Trečiasis finišo liniją kirto Tadas Petukauskas, atsilikęs vos keletu tašku. Panašu, kad šios trijulės kovų bus galima sulaukti visą ateinantį sezoną.

“BTC 1” automobilių kategorijoje pergalę iškovojo entuziastams puikiai pažįstamas Latvijos lenktynininkas Girts Krūzmanis, antras atvažiavo Auris Motekūnas.

“BTC 3” kategorija mums dovanojo dar vieną lietuvių pergalę – pirmąją poziciją užėmė Aurimas Mištautas, turnyrinėje lentelėje užsiėmęs aiškią lyderio poziciją.

Vienoje populiarių kategorijų tarp fanų, “BMW 325 Cup” triumfavo lenktynių veteranas Ramūnas Čapkauskas, pasižymėjęs ne tik pirmojo etapo, tačiau ir pirmąją lenktynių pergale šioje kategorijoje. Antroji vieta atiteko po lietaus nuostabiai pasirodžiusiam Mariui Survilai, o trečias atvažiavo latvis Matiss Mežaks.

“GT Open” kategorija mums taip pat dovanojo puikią kovą dėl lyderio pozicijų. Pirmąją vietą iškovojo Edvinas Einikis su “Audi TT”, antras – Mantas Matukaitis su “BMW”. Spėjama, jog artimų kovų tarp jų sulauksime visą šį sezoną.
Žinoma, kokios lenktynės be ištvermės varžybų. Net dvi valandas vykusios “Nankang Endurance Academy” lenktynės vaininkavo Kaune vykusį lenktynių renginį. Čia triumfavo “DHL Racing Team” vairuotojai iš 13 dalyvavusių komandų.

Kartu šie vyrai triumfavo ir “BTC4N” grupėje. Antrieji liko “KTK Racing Team.

Paskutinėje – “BTC2N” kategorijoje pergalės siekė 6 komandos. Pirmi čia buvo “M Autosport”, antri – “AKTO”, tretieji – latviai “Team Rexona Men”.

Kitas etapas jau visai netrukus

Kitas Baltijos lenktynių etapas vyks jau po mėnesio Rygoje, Liepos 26 dieną. Žadama turėti ir daugiau dalyvaujančių komandų ir daugiau galingų automobilių.

Organizatoriai, tuo tarpu, labai džiaugėsi “Nemuno žiede” įvykusiomis lenktynėmis ir tikrai laiko jas sėkmingomis. Jų teigimu apsieita be didesnių avarijų, būta pakankamai gero oro ir daug geros nuotaikos.

Dabar galima tikėtis labai įdomaus etapo Rygoje.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1