Grįžta traukinių reisai iš Kauno į Lenkiją

grižtą traukinių reisai į LenkijąTiek pasaulyje, tiek Lietuvoje kiek stabilizavusis koronaviruso pandemijai, po truputėlį yra grįžtama į laisvesnio, nors ir apriboto gyvenimo vėžes.

Visai neseniai, “Lietuvos Geležinkeliai” pranešė džiugią naujieną mėgstantiems keliauti traukiniu.

Nuo Rūgpjūčio mėnesio bus grąžinami net 12 reisų po visą Lietuvą.

Maršrutai grįžta visoje Lietuvoje

Pasak “Lietuvos geležinkelių” atstovų nuo mėnesio pradžios sugrįš maršrutai šiomis kryptimis:

  • Vilnius-Kaunas-Vilnius
  • Vilnius-Turmantas-Vilnius
  • Vilnius-Marcinkonys-Vilnius
  • Vilnius-Jašiūnai-Vilnius
  • Vilnius-Trakai-Vilnius
  • Vilniaus Geležinkelių Stotis – Vilniaus Oro Uostas

Tokių veiksmų imtąsi pastebėjus sugrįžtantį keleivių srautą ir kiek aprimus situacijai šalyje dėl COVID-19. Traukinio maršrutai Lietuvoje yra atnaujinami palaipsniui, jau nuo gegužės 11d.

Nepaisant to, apie viruso grėsmę vistiek yra galvojama, rūpinamasi dezinfekcinėmis priemonėmis, prioritetizuojamas žmonių keliaujančių traukiniu saugumas.

Kaip prevencines priemones traukinyje geležinkelio atstovai įvardino patalpų vėdinimą, pilną dezinfekavimą po kiekvienos kelionės, salone randamą dezinfektinį skystį ir geležinkelio darbuotojų nešiojamas apsaugines priemones.

Iki vasaros pabaigos Lietuvoje tikimąsi sugrąžinti didžiąją dalį traukinio reisų kurie buvo stabdomi dėl pasaulinės pandemijos. Kartu su Lietuvos maršrutais, po truputėlį yra grąžinami ir tarptautiniai traukinių maršrutai.

Štai nuo Rupjūčio mėnesio jau bus galima vykti traukiniu ir į Lenkiją, kadangi bus atkuriamas Kaunas-Balstogė-Kaunas maršrutas.

Dėl ateities – labai daug neaiškumų

Nuo Rugpjūčio mėnesio vykstantis reisų grąžinimas – tai jau ketvirtas reisų grąžinimo etapas po karantino. Lietuvos geležinkeliai, kaip ir daugelis autobusų bei kito maršrutinio transporto įmonių prarado labai daug keleivių srauto.

Skaičiuojama, jog keliaujančių traukiniu visoje Lietuvoje žmonių sumažėjo net 80 procentų.

Nors Lietuvoje situacija dėl koronaviruso yra kiek pagerėjusi nei prieš tai ir apribojimai buvo laisvinami, ekspertai pastaruoju metu vis garsiaus šneka apie antrą potencialią pandemijos bangą.

Grįžo ir kaukių devėjimas viešoje vietoje, ribojamas žmonių judėjimas į kita šalis. Taigi, neaišku kaip traukinių transportą paveiks visos aplinkybės. Neatmetama, jog reisus vėl reikės koreguoti.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite