Martonas

UAB „Martonas“ vertybės

Kadangi didelį dėmesį skiriame serviso darbuotojų mokymui bei kvalifikacijos kėlimui (kasmet darbuotojai dalyvauja apie 50 specializuotų mokymų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje), mūsų įmonėje dirba puikiai savo darbą išmanantys specialistai.

Mūsų kolektyvas šiame autoservise kryptingai dirba kurdamas naujoves, kurios pagerintų klientų automobilių techninį aptarnavimą, sutaupytų jiems laiką ir materialinius resursus. Šiuo metu efektyvus lėšų panaudojimas visiems yra labai aktualus. Šioje srityje mes turime nemažą įdirbį. Siekdami sumažinti automobilių eksploatacines išlaidas, mes jau 7 metus atliekame tiekėjų siūlomų detalių efektyvumo tyrimą. Šios sistemos dėka per metus pavyksta sutaupyti apie 30 % remontui skirtų lėšų. Tam, kad nustatytume tikrąjį detalių KAINOS ir KOKYBĖS SANTYKĮ, mes savo automobiliams montuojame skirtingų gamintojų detales ir fiksuojame detalės bei jos pakeitimo kainas, eksploatacijos laiką. Pritaikius šį metodą mums pavyko nustatyti naudingiausias detales eksploatuojamiems automobiliams. Neretai optimaliausia montuoti originalią detalę, o kartais – vieną pigiausių rinkoje. Pagal šią sistemą atrinktas detales montuojame į savo automobilius ir rekomenduojame Martono klientams.

Teritorijoje ir patalpose sumontuotos apsaugos sistemos, o automobilių parkavimui Barsukynės g. 15 yra specialus uždaras angaras ir aptverta teritorija.

UAB “Martonas” apdrausta Bendrosios civilinės atsakomybės draudimu.
Draudimas galioja:
– veiklos civilinei atsakomybei;
– produkto civilinei atsakomybei;
– civilinė atsakomybė už žalą, padarytą patikėtam turtui.

Susiję Įrašai

→ Naujienos
Taip Pat Skaitykite
Posted Under