BC Servisas

BC autoservisas – tai aukštos kokybės paslaugos automobiliams už prieinamą kainą

Autoserviso darbams ir autodetalėms suteikiama 6 mėn garantija, tad galite būti ramus dėl atliekamų darbų kokybės! Atliekame lengvųjų ir komercinių automobilių pilną techninį aptarnavimą bei remontą, taip pat tiekiame kokybiškas automobilių detales. Vienos iš pagrindinių mūsų paslaugų:

Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų iki 5,5 t visapusiškas variklių, transmisijų, važiuoklių, stabdžių, elektros ir elektronikos, maitinimo bei degimo sistemų diagnostika ir remontas,
emisijų kontrolė (CO, HC, CO2, O2, λ; dyzeliu varomų t.p. dūmingumo),
ratų geometrijos diagnostika bei reguliavimas, padangų montavimas/balansavimas (su saugojimu),
vėdinimo ir kondicionavimo sistemų aptarnavimas bei remontas, žibintų reguliavimas,
transporto priemonių parengimas techninei apžiūrai bei nuolatinė priežiūra.

Nesvarbu, ar Jūs:
esate patyręs vairuotojas profesionalas, ar tik pradedantis naujokas, vairuojate garbaus amžiaus, bet mielą „senuką“, ar apynaujį galingą gražuolį, naudojatės vien tik nuosavu šeimos automobiliu, ar valdote visos įmonės automobilių parką,  esate nemažai išmanantis apie techniką, ar nieko nenutuokiate apie automobilio sandarą – visuomet suteiksime Jūsų poreikius atitinkančias paslaugas.

Prireikus, siūlome galimybę paimti Jūsų automobilį iš nurodytos vietos ir jį sutaisius pristatyti savininkui! Tai ypač puikus pasirinkimas taupantiems laiką. Taip pat patikriname ir paruošiame automobilius kelionei, žiemai, šiltajam sezonui ar net valstybinei techninei apžiūrai.

Mūsų tikslas – siekiame, kad Jūsų automobiliai patikimai tarnautų ir spaudžiant speigui, ir svilinant kaitrai – kiekvieną dieną, ilgus metus. Jūsų šeima visada saugiai pasiektų kelionės tikslą, o verslas neturėtų nenumatytų nuostolių ir nemalonumų dėl transporto gedimų.

Mūsų vizija – sukurti naują kokybės standartą.

Susiję Įrašai

→ Naujienos
Taip Pat Skaitykite
Posted Under