Klaipėdos pareigūnai užfiksavo 270 pažeidimų per savaitę

klaipėdos policija užfiksavo pažeidimųKlaipėdos apskrities pareigūnai pastarąją Kovo savaitę turėjo nemažai darbo gaudant eismo pažeidėjus.

Jų pranešime teigiama, jog iš viso buvo užfiksuoti 270 KET pažeidimų, tarp kurių pasitaikė keletas neblaivių, be teisių ir kitokių pažeidėjų.

Šią savaitę vykdyti tikrinimai – rutininiai

Praeitą savaitę vykdyti patikrinimai (Kovo 8 dieną – Kovo 14 dieną) buvo iš esmės įprasti. Per juos pareigūnai atliko vairuotojų blaivumo, važiavimo greičio ir pagrindinių saugos priemonių laikymąsi vairuotojų tarpe.

Pasak pareigūnų pateiktų duomenų iš viso net 270 vairuotojų atliko tam tikro pobūdžio KET pažeidimą.

Ko gero žymiausias savaitės įvykis buvo Kovo 9 dieną užfiksuotas Kretingos rajone, kur buvo pagautas neblaivus „Rover“ automobilį vairavęs asmuo.

Tikrinant pareigūnams, jam buvo buvo nustatytas beveik 1,5 promilės girtumas, na o patikrinus duomenų bazę paaiškėjo apskritai net neturi įgijęs teisės tą daryti.

Vėliau taip pat paaiškėjo, jog jo vairuojamas automobilis nėra priregistruotas šalyje numatyta tvarka, jis neturi galiojančios techninės apžiūros ir privalomojo draudimo.

Neblaivių vairuotojų pagauta ir antroje savaitės dalyje, pasitaikė ir kitų pažeidimų

Kitą dieną, Klaipėdos rajone esančiame Kalotės kaime buvo sustabdyta neblaivi „Mazda“ vairuotoja. Pareigūnai pažeidėjai nustatė 0,8 promilės girtumą.

Kitomis dienomis, pasitaikė net po kelis neblaivius vairuotojus per dieną. Štai Kovo 14 dieną Herkaus Manto gatvėje buvo sustabdyti neblaivūs automobilių „Renault“ ir „Chrysler“ vairuotojai. Jiems pareigūnai atitinkamai nustatė 0,48 ir 0,59 promilės girtumą.

Įsimintinas atvejis užfiksuotas ir Kovo 13 dieną Klaipėdos rajone, kur automobilį „Toyota“ vairavusi moteris sustabdyta atsisakė tikrintis blaivumą. Pareigūnai dar laukia tyrimų rezultatų ar vairuotoja išties buvo blaivi.

Pažymėtini ir kiti KET pažeidimai. Iš viso pareigūnai sustabdė 8 vairuotojus važiuojančius neturint tam teisių. Šeši iš jų apskritai net nebuvo jos įgiję, o dviems iš jų ji buvo atimta anksčiau.

Kartu 29 vairuotojai naudojosi mobiliais įrenginiais prie vairo, 25 pažeidė šviesoforo taisykles, 15 – nebuvo užsisegę saugos diržų, o 14 – neturėjo tinkamo automobilio draudimo.

Galiausiai, buvo užfiksuoti net 91 greičio pažeidimai už kuriuos vairuotojams buvo paskirtos piniginės baudos.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite