Pirmąją Rugsėjo savaitę Kaune – daugiau nei pusantro tūkstančio KET pažeidėjų

policijos reidas rugsėjįPirmąją Rugsėjo savaitę, Kauno apskrities policijos pareigūnai, norėdami užtikrinti maksimalų saugumą miesto keliuose, atliko intensyvų reidą kurio metu fiksavo vairuotojų KET pažeidimus.

Nors pažeidėjų kiek mažiau nei pernai, jų kiekis vistiek buvo pakankamas.

Policijos departamento duomenimis, užfiksuota daugiau nei 1,5 tūkstančio eismo taisyklių pažeidimų.

Pasitaikė ir girtų, ir skubančių

Per visą savaitę pareigūnams, mobiliųjų greičio matuoklių dėka pavyko pagauti net 1675 greičio pažeidėjus. Tarp jų pasitaikė 23 asmenys kurie vairavo automobilius apskritai neturėdami teisės to daryti.

Kaip išskirtinį greičio pažeidimo atvejį, pareigūnai išskyrė Karaliaus Mindaugo prospekte, Rugsėjo 6 dieną, apie 22 val. 43 min. pagautą „Opel“ vairuotoją. Pastarasis skriejo net 109 km/h greičiu zonoje kur galioja įprastinis greitis mieste – 50 km/h.

Kaune gamina automobilių komponentus →

Per savaitę taip pat pasitaikė ir keletas neblaivių vairuotojų. Pareigūnams įkliuvo 4 girti lengvųjų automobilių vairuotojai ir 5 neblaivūs dviratininkai. Didžiausias neblaivumo lygis buvo užfiksuotas Kauno rajone esančiame Šilenavos kaime, taip pat Rugsėjo 6 dieną, apie 20 val.

Čia mynusiam dviratininkui buvo nustatytas 1,45 promilės girtumas.

Pareigūnai pažeidimus fiksavo ir savaitgalį

Rugsėjo 5 dieną, Šeštadienį, pareigūnai patruliavimo darbus atliko Jonavos rajone ir patikrino apie 330 transporto priemonių vairuotojų. Iš viso čia buvo užfiksuota 10 KET pažeidimų: 3 asmenys vairuojantys be teisių, 4 neblaivūs vairuotojai ir 3 žmonės atlikę smulkesnius pažeidimus (šnekėję mobiliais telefonais prie vairo ar važiavę be diržo).

Rugsėjo 6 dieną, grįžta prie Kauno miesto ir jo rajono teritorijų. Čia per visą dieną buvo patikrina virš 400 transporto priemonių vairuotojų. Čia statistika buvo panaši: 5 vairuotojai važiuojantys be teisių, 3 neblaivūs prie vairo ir 3 vairuotojai perdavę automobilio vairavimą tiems kurie neturi tam teisės.

Prie to pačio buvo užfiksuotas vienas automobilis važiuojantis su ne tai transporto priemonei skirtais automobiliniais numeriais bei vienas pažeidėjas užtamsinę šoninius langus per daug nei leidžia norma.

Pareigūnai prašo vairuotojų vairuoti atsakingai

Suintensyvėjus eismui rudenį, panašu, jog pareigūnai planuos dar bent keletą reidų per Rugsėjį mėnesį.

Pareigūnai prašo vairuotojų vairuoti atsakingai – nesėsti neblaiviems, laikytis saugaus greičio, prisisegti diržus ir apie tai priminti kitiems.

Skaičiuojama, jog Kauno regione šiais metais žuvo 15 asmenų (tuo pačiu laikotarpiu pernai – 23) ir buvo sužeisti 487 asmenys (pernai tuo pačiu metu – 539).

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite