Rugsėjo 1-osios proga – Kauno pareigūnų dovanos mokiniams

pareigūnų dovanos pirmokamsKauno apskrities policijos pareigūnai šiais metais pratęsė jau 8 metus iš eilės gyvuojančią tradiciją ir pirmokams išdalijo tūkstančius atšvaitų padėsiančių saugiau keliauti į mokykla ir iš jos.

Po dalybų, pirmokių laukė ir trumpa pamoka apie tai kaip reikia saugiau elgtis keliaujant į mokyklą.

Pareigūnai moksleivius lankys visą Rugsėjį

Jau keletą metų iš eilės organizuojama akcija šiais metais buvo kiek kitokia, nei įprastai. Įvykus daugiau organizacinių pokyčių ir pasikeitus bendrai situacijai pareigūnai turėjo pritaikyti kiek kitokią programą vaikams nei įprastai. Tiesa, pirmokai vistiek gavo įprastinę dovaną – atšvaitą kuris leis būti saugesniu kelyje.

Planuojama įvairias mokyklas lankyti visą Rugsėjo mėnesį, žinoma, laikantis visų saugumo reikalavimų ir atsižvelgiant į situaciją šalyje. Vaikais gaus ne tik dovanų, tačiau galės klausyti ir pareigūnų paskaitų apie tai kaip būti saugiu eismo dalyviu.

Anot policijos atstovų, būtina, jog pradedantieji dalyviai būtų matomi ne tik tada kai yra prastas matomumas ar tamsus paros metas, tačiau, jog nuo pats mažens jie žinotų pagrindines eismo taisykles kurios jiems yra aktualios, o tai užtikrins saugias keliones visuomet.

Pareigūnai taip pat minėjo, jog lankysis ne tik Kaune, tačiau Kėdainiuose, Jonavoje ir Kaišiadoryje, o iš viso planuojama aplankyti apie 5000 pirmokų. Akcijos metu bus išdalint apie 10000 atšvaitų.

Bus budima prie sankryžų

Kauno policija, kartu su Šaulių sąjunga bei kitais policijos rėmėjais ketina budėti prie ugdymo įstaigų, taip siekdami užtikrinti didesnį mokinių eismo saugumą. Esą tikslas – sumažinti sužeistų ir žuvusių, o ypač vaikų skaičių visoje šalyje, o tinkamus įpročius būtina formuoti nuo pat mažens.

Pareigūnai taip pat prašo eismo dalyvių apskritai elgtis atsargiau pirmaisiais rudens mėnesiais. Esą eismas suintensyvės, daugiau žmonių grįš į darbus, universitetus ir mokyklas. Todėl kelyje reikėtų būti kantriems ir atidiems.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite