Keisis eismas Kauno centre: kokie darbai vyks ir kam atsiras apribojimai?

keisis eismas kauno centreKaune tvarkomų centro gatvių sąrašą neseniai papildė ir L. Sapiegos.

Pagal planą, iki Rugpjūčio pabaigos kelininkai turėtų atnaujinti gatvėje esančią važiuojamąją dalį, šaligatvių tinklą bei apšvietimo techniką.

Kaip žinia, čia vyrauja nemažai valstybinių institucijų, todėl į jas vykstantys gyventojai kurį laiką negalės parkuotis, nors pravažiavimas čia vis tiek liks.

Darbai šioje gatvėje – tik viena iš daugelio Kauno miesto atsinaujinimo plane numatytų gatvių rekonstrukcijų.

Bus ribojamas automobilių srautas

Pagrindiniai remonto darbai Sapiegos gatvėje prasidės jau kitą savaitę, trečiadienį. Anot Kauno savivaldybės atstovų, darbų vykdymas bus atliekamas pagal įprastines metodikas. Visų pirma bus apsaugomi vietovėje esantys medžiai, kiek vėliau bus pereita prie dangos ardymo ir inžinerinių tinklų keitimo darbų.

Valdžia taip pat patikino gyventojams, jog čia dirbantys ir gyvenantys tikrai netrukdomai galės keliauti kaip įprasta. Važinėjantys dviračiais ir pėstieji taip pat neturės ko nerimauti – jų eismas nebus stabdomas ir šaligatvis toliau liks laisvas.

Kauno gyventojai parduoda automobilius supirkėjams →

Tiesa, kartu pabrėžiama, jog darbų vykdymo metu, parkavimas L.Sapiegos gatvėje nebus leidžiamas iki pat darbų pabaigos Vasaros gale. Per šį laikotarpiai kauniečiai yra kviečiami statyti automobilius aplinkinėse gatvėse ir miesto centre.

L.Sapiegos gatvė dažnai yra minima kaip viena iš intensyviausių eismo gatvių visame mieste. Čia dažnai atvyksta keliaujantys į Registrų centrą, Valstybinę teritorijų planavimo ir statybos inspekciją, Kauno miesto savivaldybės administraciją ir kitas institucijas..

Darbai čia – tik dalis planuojamų centre

Kaip teigia savivaldybė, dabartiniai darbai L.Sapiegos gatvėje – tik dalis visų planuojamų kelio renovacijų miesto centre. Štai prieš keletą metų prasidėjusioje S.Daukanto gatvės rekonstrukcijoje yra taip pat planuojama sudėti naują dangą, suoliukus, stovus dviračiams ir kitas smulkmenas.

Kartu vyksta darbai ir Kęstučio gatvėje esančioje lygiagrečiai su Laisvės alėja. Čia bus atliekami dangos remonto darbai, klojami dviračių takai ir remontuojamas senas šaligatvis.

Galiausiai verta paminėti ir darbus Karaliaus Mindaugo prospekte kur nuo pat pagrindų bus perdedami šaligatviai, keičiamos plokštės, dedamas naujas apšvietimas.

Šie darbai tikrai turėtų didelės reikšmės visuotiniam Kauno atsinaujinimui.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite