Kaip išvengti blogo automobilio įsigyjimo?

kėbulo numerisNorite pirkti naudotą automobilį, tačiau nenorite likti apgauti? Tuomet siūlome jums pasitikrinti automobilį VIN patikra portale. Šiame puslapyje, įsigyję ataskaitą jūs sužinosite tikrai gausios informacijos apie jus dominančią transporto priemonę.

Kaip sužinoti VIN?

Pirmiausia ar žinote kas yra tas žodis VIN? Tai yra unikalus identifikacinis kodas, kuris suteikiamas kiekvienai transporto priemonei individualiai. Tai reiškia, kad tokio pat VIN kodo, kita transporto priemonė jau negali turėti.

Kokios apgavystės gali būti rinkoje?

Internete yra labai daug parduodamų automobilių, o pardavėjai gali pridaryti įvairiausių dalykų, kad tik jis būtų greičiau parduotas ir jie iš to pasipelnytų. Dažniausi atvejai yra, kuomet slepiama informacija, kad automobilis kitose šalyse buvo taksi. Pasitaikyti gali, kad automobilis arba motociklas yra vogtas ir atgabentas į Lietuvą, kad būtų parduotas. Reikia nepamiršti, kad automobiliai iš amerikos dažniausiai būna smarkiai daužti, todėl jie gabenami čia, pigiai sutvarkomi ir pardavinėjami. O dažniausia apgavystė yra ridos sukimas.

Kaip galiu pasitikrinti?

Jei nenorite būti apgauti, jums reikia užeiti į mūsų vin patikros portalą. Jame reikės įvesti automobilio identifikacinį kodą – VIN, ir tuomet spausti mygtuką ,, Tikrinti“ . Jūsų pageidaujamai transporto priemonei yra generuojama ataskaitą, ir už tai teks susimokėti. Mokestis nėra didelis, palyginus su to nauda. Atlikus sėkmingą mokėjimą, jums bus pateikiama ataskaita, kuri galios 60 dienų.

Kur rasti vin kodą?

Identifikacinį kodą lengviausia rasti techniniame pase. Arba galite pasiteirauti transporto priemonės pardavėjo. Taip pat galite ieškoti jo ant priekinio stiklo, kuris būna vairuotojo pusėje. Atsidarykite kapotą, ir jis bus išgraviruotas kur nors ant kėbulo. Taip pat yra automobilių, kuriuose atsidarę bagažinę juos galite pastebėti kur nors ant jos.

Automobilį jūs galite tikrintis tiek iš namų, tiek nuvykę apžiūrėti automobilį. Puikus dalykas, kad turint ataskaitą, kainą nusiderėti yra kur kas lengviau. Norėdami tikrintis automobilį iš namų, pasiskambinkite pardavėjui ir paprašykite VIN kodo, arba jis gali būti pateikstas skelbime. Jei norite žiūrėti ataskaitą prie automobilio, tuomet pasižiūrėkite ant stiklo esantį kodą, kuris sudarytas iš 17 skaitmenų ir įveskite jį mūsų portale.

Kokią informaciją gausiu ataskaitoje?

Kaip ir minėjome automobilio patikra pagal kėbulo numerį , suteikia labai daug svarbios informacijos, kuomet mes ruošiamės pirkti naudotą transporto priemonę. Jeigu neturite patirties su automobiliais ir nežinote, kokie gali būti dažniausi gedimai, ataskaita pagal modelį pateiks jums informaciją, ką jums reikėtų patikrinti. Seni automobiliai dažniausiai turi patyrę nemažai avarijų , arba bent jau vieną. Ataskaitoje išvysite kokius eismo įvykius automobilis yra patyręs, kiek draudimo kompanija įvertino žalą ir kada ji buvo. Patys mes nesužinosime kokia yra originali rida, o pirkti automobilį kuris yra perkopęs virš 500,000 km, tikriausiai niekas nenori.

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Jūs išvysite visų metų ridos augimo istoriją, jeigu pardavėjas atsuko ridą, jūs pamatysite kuriais metais ji buvo atsukta, nuo kokio kilometražo iki kokio. Nepamirškite, kad rida gali būti atsukta daugiau nei kelis kartus ir labai daug.

Taip pat yra vengiami pirkti automobilius, kurie kažkada yra buvę kaip taksi. Pagrindinė to priežastis, kad automobiliai buvo neprižiūrėti ir tikriausiai yra blogos būklės. Ataskaita patikrina ar jie nėra buvę kurioje nors šalyje taksi. Įvairiausios transporto priemonės būna pardavinėjamos ir vogtos, o mes patys nepasitikrinsime visų šalių registro, todėl tai padarys už jus ataskaita.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

VIN Kodas
Taip Pat Skaitykite