Avaringiausių gatvių penketuke net dvi Kauno gatvės

paskelbtas avaringiausių gatvių sąrašasJau antrus metus iš eilės net dvi pagrindinės Kauno gatvės patenka į avaringiausių Lietuvos vietų top penketuką.

Savanorių prospektas ir Karaliaus Mindaugo prospektas ir toliau neužleidžia savo vietų kitų miestų ruožams.

Šiame straipsnyje, apie tai, kokie eismo įvykiai čia vyksta dažniausiai.

Skaitykite: Kaune bus gaminami komponentai automobiliams →

Savanorių prospektas – jau kurį laiką viena pavojingiausių gatvių

Pasak avaringiausių gatvių skaičiavimų atsilikusios draudimų bendrovės BTA atstovų, Savanorių prospektas jau keletą metų išlieka viena iš pavojingiausių vietų Lietuvoje ir avaringiausia Kauno mieste

Dažniausiai čia incidentai kyla automobiliams persirikiuojant ir manevruojant, blogai įvertinus eismo sąlygas ir per vėlai stabdant. Pasitaiko nemažai incidentų ir judant atbulomis ties išvažiavimais ir automobilių stovėjimo aikštelės.

Kaip viena pavojingiausių vietų ruože yra įvardijama puikiai kauniečių pažįstama Muravos sankryža vedanti į kelią Vilnius-Klaipėda. Ši sankryža apskritai yra laikoma pakankamai komplikuota, o nežinant važiavimo joje taisyklių ir neturint patirties, kyla daug daugiau rizikos incidentui.

Incidentais neatsilieka ir Karaliaus Mindaugo prospektas

Avaringiausių gatvių Lietuvoje penketuką pabaigia Karaliaus Mindaugo prospektas, kuris prieš keletą metų atgal yra buvęs 4 vietoje.

Pasak tų pačių draudimo atstovų, Kauno miesto vietos per daug neišsiskiria nuo kituose didmiesčiuose esančių avaringųjų ruožų. Kaip įprasta, daugiausiai eismo incidentų yra fiksuojama tose vietose kurios sulaukia didžiausio automobilių srauto.

Draudėjų duomenų suvestinę patvirtino ir Kauno policijos pateikti išrašai. Juose Savanorių prospektas taip pat yra įvardijamas kaip avaringiausia gatvė Kaune. Tokia tendencija buvo pastebėta tiek 2019, tiek 2020 metais.

Skaičiuojama, jog šiais metais iki birželio pabaigos įvyko 11 incidentų šioje gatvėje, kai praeitais metais per tą patį laikotarpį įvyko net 33.

Kokių pokyčių incidentams mažinti imsis Kauno savivaldybė kol kas dar neaišku, tačiau panašu, jog didžiausia problema yra Savanorių prospekto intensyvus srautas kuris antroje metų pusėje tik padidėja.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite