Kauniečiai nepatenkinti darbais dar vienoje kertinėje Kauno gatvėje

darbai kęstučio gatvėjeSekant miesto kelių rekonstrukcijų planais, Kaune po truputėlį remonto darbams yra uždaromos pagrindinės miesto gatvės ir jų atkarpos.

Prasidėjus rudeniui, kelininkams atėjo metas imtis darbų ir Kęstučio gatvėje.

Nors viskas vyksta pagal numatytus savivaldybės sumetimus, dauguma kauniečių yra pasipiktinę itin suprastėjusiomis kelionių per šią gatvę sąlygomis.

Darbai testuoja vairuotojų kantrybę

Anot daugumos vairuotojų vykstančių per šią gatvę kasdien, darbai vienoje iš pagrindinių Kauno transporto arterijų yra rimtas testas ne tik automobilio pakabai, tačiau ir eisme dalyvaujančių vairuotojų kantrybei.

Kadangi atėjo Rugsėjis, natūralu, jog visame mieste padidėjo cirkuliuojančių automobilių srautai, todėl situacija vietose kuriose vyksta kapitalinis kelio remontas situacija dar labiau suprastėja.

Žmonių nuomone, vienintelis būdas kaip galima važiuoti Kęstučio gatve dienomis kai vyksta darbai – tai rizikuoti rimtai apgadinti savo automobilį. Turint omenyje ir susidariusias spūstis, transporto priemonių srautai čia nesustoja net ir praėjus piko valandoms.

Na, o ką jau bekalbėti apie viešąjį transportą – autobusus ir troleibusus taip pat lėtai slenkančius per šią rekonstruojamą gatvę. Visa tai esą ir sudarė tokią nepatogią situaciją kauniečiams vykstantiems per Kęstučio gatvę.

Manoma, jog srautai galėjo išaugti dvigubai

Tai jau nepirmas kartas kuomet vairuotojai yra nepatenkinti įvykiais Kęstučio gatvėje. Esą apie 40min-1h trunkantis kamštis, reikalaujantis daug vairuotojų nervų ir kantrybės buvo dažnas reiškinys ir anksčiau.

Dar prieš pradedant pirminius darbus šioje atkarpoje, kauniečiai buvo itin nepatenkinti suprastėjusia kelio dangos būkle ir dėl intensyvaus eismo atsiradusiomis duobėmis.

Situacijos negerino ir vienos iš dviejų gatvės eismo juostų uždarymas, kas dar labiau sulėtino keliones automobiliu.

Savivaldybė teigia suprantanti, tačiau prašo kantrybės

Savivaldybės atstovai teigia suprantantys vairuotojų nepasitenkinimą sąlygomis Kęstučio gatvėje, tačiau esą dėl didelių bėdų šioje atkarpoje ir buvo pradėti tokio mąsto kelio remonto darbai.

Anot jų, situacija turėtų susitvarkyti metų gale, kuomet darbai šioje atkarpoje bus galutinai užbaigti. Oficialiais skaičiavimais, visas Kęstučio gatvės atnaujinimas miestui kainuos apie 1,6 milijono eurų.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite