Kauno apskrities pareigūnai vėl užfiksavo rekordininką

policija užfiksavo rekordininkąKauno apskrities pareigūnai, norėdami užtikrinti didesnį eismo saugumą ir patikrinti vairuotojų laikymąsi KET, praeitą savaitę, tai yra Lapkričio 2-8 dienomis vykdė reidą turėjųsi parodyti pažeidėjų skaičių.

Policininkai į pagalbą pasitelkė mobiliuosius greičio matuoklius, kurie jau kurį laiką rodo savo vertę.

Iš viso reido metu buvo užfiksuoti 761 greitį viršijantys pažeidėjai.

Žemiau aptariame įvykusios policijos akcijos rezultatus.

Pareigūnai tikrino blaivumą, atsirado ir naujas greičio „rekordininkas“

Rimčiausias greičio pažeidėjas ir savotiškas naujas „rekordininkas“ buvo užfiksuotas penktadienį, kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda. Čia, apie 20 val. 44min. Pareigūnai mobiliais greičio matuokliais užfiksavo automobilį „Audi“ kuris ruože kuriame leistinas 90 km/h greitis lėkė, net 160 km/h greičiu.

Didžiausias greičio viršijimo atvejis praėjusią savaitę užfiksuotas penktadienį, lapkričio 6 d., kelyje A1 (Vilnius–Kaunas–Klaipėda). 20 val. 44 min. mobilusis greičio matuoklis fiksavo automobilį „Audi“, kuris, vietoj nustatytų 90 km/val., važiavo 160 km/val. Greičiu.

Kartu policijos pareigūnai fiksavo ir vairuotojų blaivumą. Kaip bebūtų keista, daugiausiai atvejų buvo užfiksuota ne su neblaiviais automobilių vairuotojais, bet su dviratininkais. Pastarųjų buvo pagauta net 8.

Čia išsiskyrė atvejis įvykęs Lapkričio 7d. Apie 16.20 val. Tą kartą buvo užfiksuotas dviratininkas važiavęs neblaivus kelyje Kaunas-Vandžiogala. Vyrui buvo nustatytas vidutinis – 1,92 promilės girtumas.

Kartu pareigūnai fiksavo ir kitus KET pažeidimus. Pasitaikė ir chuliganiško vairavimo, beteisių vairuotojų atvejų ir pėsčiųjų padariusių eismo taisyklių pažeidimų.

Tikslas – pažaboti KET pažeidėjus

Pagal savaitgalį organizuotą reidą ir papildomai pasitelktas priemones pažaboti neblaivius vairuotojus ir KET pažeidėjus, pareigūnai teigia, jog pagrindinis tikslas yra užtikrinti didesnį eismo dalyvių saugumą.

Vien per Šeštadienį, tai yra Lapkričio 7d. Kaune buvo patikrinta beveik 400 transporto priemonių vairuotojų. Apart greičio viršijimo ir neblaivumo atvejų, buvo fiksuojami ir smulkesni pažeidimai. 2 iš jų susiję su saugos diržo nedevėjimu, o vienas – su neteisingu stiklų tamsinimu.

Anot policijos atstovų, tokio pobūdžio reidai yra įprastinė praktika, siekiant sumažinti kelyje pasitaikančių pažeidėjų skaičių.

Pareigūnai taip pat priminė, jog šiais metais Kauno apskrityje žuvo 19 asmenų ir 626 – sužeisti. Palyginus su praeitais metais skaičiai kiek mažesni (atitinkamai 26 ir 672), tačiau tendencija panaši.

Policija taip pat paragino visus eismo dalyvius laikytis eismo taisyklių, saugoti save ir vieni kitus. Tik taip kiekvienas žmogus galės sėkmingai pasiekti savo kelionės tikslą.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite