Klaipėdoje dėl darbų Baltijos prospekte – eismo ribojimai

Pokyčiai Klaipėdos transporteeismo ribojimai baltijos prospekte – tęsiasi toliau.

Šiuo metu atėjo eilė esminiams pokyčiams vienoje pagrindinių sankryžų, tarp Šilutės plento ir Baltijos prospekto, taigi panašu, jog vairuotojai vėl turės apsišvartuoti kantrybe.

Jau parengti pirminiai darbų planai, pagal kuriuos rimti eismo ribojimai yra numatyti Baltijos prospekte ir Vilniaus plente.

Tiesa, visus numatomus pokyčius dar turi patvirtinti savivaldybės Eismo saugumo komisija

Darbus numatoma pradėti Kovą

Pasak Klaipėdos savivaldybės atstovų, eismo ribojimai turėtų šioje miesto dalyje įsigalioti apie Kovo vidurį, kuomet ir bus pradedami esminiai darbai. Esą dabar kol kas įsigaliojusi technologinė pertrauka.

Prie pertraukos ir darbų sustabdymo prisidėjo visoje Lietuvoje įsivyravę smarkūs šalčiai. Esą efektyviam darbų atlikimui yra būtina, jog oras reguliariai būtų bent jau 5-10 laipsnių šilumos. Tokiu atveju vyraujantis įšalas pasitrauktų ir galima būtų pradėti statybos darbus. Tiesa, neatmetama galimybė, jog darbai apskritai vėluos.

Manoma, jog eismo ribojimai visų pirma įsigalios vienoje iš Baltijos prospekto pusių, skirtinga nei ta kuri buvo uždaryta Gruodžio mėnesiais ir anksčiau.

Pirminis planas numato ir kitų ribojimų

Eismo ribojimai, pasak savivaldybės atstovų turėtų veidrodiniu principu mimikuoti jau prieš tai buvusius apribojimus. Planuojama, jog eismas Baltijos prospekte eismas bus vykdomas trimis juostomis. Dvi juostos galios važiuojant į vieną pusę, na o priešingą kryptį liks viena juosta.

Kartu, kaip minėta, ribojimai galios ir Vilniaus plente. Čia yra numatyta, jog tie žmonės kurie atvyksta į Klaipėdą per geležinkelio viaduką, bus nukreipti į Vilniaus plento pusę. Tiek įvažiuojančių į miestą, tiek išvažiuojančių iš jo srautas čia turėtų susitikti. Na, o eismas Vilniaus plento šiaurine dalimi iki pat žiedo bus visiškai uždraustas.

Pasak savivaldybės atstovų, ruožas bus atidarytas, tik tuomet kai bus įvykdytas vienas iš darbų etapų ir įsigalios eismas Lypkių keliu, kuris jungs kelią Klaipėda-Šilutė ir Statybininkų prospektą.

Deja, tačiau ruožas ko gero bus atidarytas kiek vėliau dėl galimo darbų vėlavimo. Tiesa, Vilniaus plento uždarymą turėtų kompensuoti Baltijos prospekto atnaujinimas.

Daugiausiai bėdų turėtų sukelti žiedinės sankryžos ties Baltijos prospektu atnaujinimas. Jis turėtų būti įvykdytas tik 2023 metų pabaigoje.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas / 5. Balsų skaičius:

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!