Kaune mėnesiui uždaroma viena svarbiausių gatvių

kaune uždaroma viena svarbiausių gatviųNet mėnesį kauniečiai turės važinėti kitu maršrutu nei yra pratę įprastai.

Nuo kito pirmadienio dėl kelio darbų yra uždaroma A.Baranausko gatvė. Panašu, jog ne visi miestiečiai yra patenkinti šiais pasikeitimais.

Tranzitinis eismas čia bus draudžiamas net iki Rugpjūčio vidurio.

Dauguma žmonių – pasipiktinę nepatogumais

Apklausti žurnalistų vietiniai gyventojai, pasakojo atvirai, jiems tokie pokyčiai nepatinka.

Pagrindinis dalykas kuriuo žmonės buvo nepatenkinti – tai, jog kelininkai gatvėje dirba tik iki 17 valandos, o po to esą gatvė galėtų būti naudojama pravažiavimui.

Gyventojai minėjo ir jau kurį laiką mieste vykstančią rekonstrukciją Taikos prospekte, kuri sukėlė ne ką mažiau problemų miesto viduje, ypač šalia J.Basanavičiaus alėjos esančiose gatvėse kur spūstys taip pat milžiniškos.

Kalbinti žmonės taip pat minėjo ir kitas miesto vietas kur vyksta masyvios rekonstrukcijos. Buvo net juokaujama, jog greit reikės važiuoti pro Vilnių, kad pasiekti savo namus Kaune.

Kauno savivaldybė prašo kantrybės ir supratimo

Kauno miesto savivaldybė atkreipė dėmesį į pasipiktinusius gyventojus ir savo “Facebook” paskyroje paskelbė įrašą apie A. Baranausko rekonstrukciją. Esą čią dabar vykdomi baigiamieji asfaltavimo darbai ir jau labai greitai gatvė bus atnaujinta eismui.

Įraše minima kelio atkarpa nuo Studentų gatvės iki Radvilėnų plento kur jau kitą savaitę bus leidžiamas eismas vietiniams gyventojams ir viešajam transportui. Visi darbai yra planuojami pabaigti Liepos 23 d.

Kitas darbų etapas šiame kelio ruože, t.y. nuo Studentų gatvės iki Taikos prospekto yra numatytas vykdymui nuo Liepos 24 d. iki Rugpjūčio 14 d. Po šios dienos gatvę planuojama visiškai pilnai atidaryti visuotiniam eismui kaip ir būta iki šiol.

Galiausiai žinutėje yra prašoma gyventojų pabūti kantriais ir supratingais ir ieškoti alternatyvių kelių į darbus ar namus.

Darbai – tik dalis iš vykdomų Kauno mieste

Darbai A.Baranausko gatvėje tėra tik nedidelė grandis iš visų vykdomų Kauno mieste.

Savivaldybės ir mero vadinamuoju “Atsinaujinančio Kauno” planas numato kelio dangos rekonstrukcijas visuose miesto dalyse, dviračių ir pėsčiųjų takų tiesimus, parkavimo problemų sprendimus ir kitus darbus.

Panašu, jog labai greitai matysime viso plano mieste rezultatus.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite