Kaune dar viena gatvė tapo galvos skausmu vairuotojams

kaune gatvė tapo galvos skausmuKaune neseniai rekonstrukcijai uždaryta P. Kalpoko gatvė, atvykstančius vairuotojus verčia rinktis alternatyvius maršrutus. Vienas iš jų – senovinis kelias per Kapsų gatvę, grįstas akmenine danga.

Tačiau kaip pastebėjo daugelis vairuotojų, tokia gatvė nėra tinkama dideliems automobilių srautams, kadangi dėl jo susidaro spūstys.

Senoji gatvė nepasiruošusi vairuotojams

Kaune, jau keletą pastarųjų mėnesių vyksta intensyvūs kelio rekonstrukcijos darbai. Kaip žinia, remontas neaplenkė ir mieste esančios P.Kalpoko gatvės.

Čia dėl atliekamos viaduko rekonstrukcijos, didžioji dalis transporto priemonių yra priverstos keliauti kitais maršrutais. Vienas iš alternatyvių maršrutų sulaukęs daugiausiai vairuotojų – Kapsų gatvė.

Kauno miesto transporto planai →

Ši, seno įrengimo ir akmenimis grįsta gatvė dar visai neseniai pati sulaukė kelininkų dėmesio, tačiau dėl ten vykusių nuotekos sistemos įrengimo darbų, ji buvo smarkiai apgadinta, o papildomų taisymo darbų joje nebuvo imtąsi.

Sakoma, jog čia vairuotojai rizikuoja ne tik susigandinti automobilį, tačiau net ir nugarmėti nuo skardžio, jei nebus atsargūs.

Savivaldybė remonto kol kas neplanuoja

Anot Kauno miesto savivaldybės miestų tvarkymo skyriaus atstovų, bent jau kol kas remonto darbai Kapsu gatvėje numatyti nėra. Tačiau šiuo metu atliekamus P.Kalpoko darbus yra viliamasi pabaigti iki Lapkričio mėnesio pabaigos.

Iki kol vėl bus atidaryta ši remontuojama gatvė, vairuotojams siūloma rinktis alternatyvius maršrutus.

Esą norint atremontuoti itin prastos būklės Kapsų gatvę iki modernių standartų gatvės, yra reikalingas išsamus techninis projektas ir kapitalinis kelių remontas.

Vienintelis numatytas sprendimas šiuo metu yra aplinkinių miesto gatvių remontas ir pilnas sutvarkymas, kuris turėtų ženkliai padidinti laidumą šiose atkarpose.

Tiesa, panašu, jog remonto darbai užsitęs kiek ilgiau. Kaip pastebi patys miestiečiai, pastarosiomis savaitėmis, P.Kalpoko gatvės atkarpoje ties viaduku remonto darbai nevyksta. Priežastys dėl darbų sustojimo bent jau kol kas nėra aiškios.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite