Kauno rajono savivaldybė dirbs kartu su automobilių kelių direkcija

kauno savivaldybė kelių direkcijaPanašu, jog kelių tvarkymo darbai dar kurį laiką nestos Kauno apylinkėse.

Dar visai neseniai Kauno rajono savivaldybė sudarė dar dvi bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos automobilių kelių direkcija pagal kurias bus numatyti dar bent kelių kelio ruožų kapitaliniam remontui.

Naujai sudarytoms sutartims praeitą savaitę pritarė ir jas patvirtino savivaldybės tarybos atstovai.

Bus kreipiamas dėmesys tiek į valstybinės reikšmės, tiek į rajoninius kelius

Pasak savivaldybės atstovų spaudai, pirmasis ruožas kuriame kartu su Kelių direkcijos pagalba bus atliekamas kapitalinis valstybinės reikšmės kelio remontas yra 2,7 km nuotolio juosta nuo Ringovės iki Saulėtekių.

Pagrindinius kelio tiesimo ir projekto parengimo darbus yra numatyta atlikti Lietuvos automobilių kelių direkcijai, na o likusius smulkiuosius darbus tokius kaip visuotinis kelio apšvietimo tinklo statybos jau yra paliktos Rajono savivaldybės sutelktoms pajėgoms.

Kartu pokyčiai lauks ir kelio ruožo Vilkija-Čekišė-Ariogala, ties 1 ir 1,2 kilometrais, kur taip pat yra numatomos kapitalinio pobūdžio remontas. Čia darbų pasiskirstymo ir vykdymo tendencija yra panaši – net 80 procentų visų projekto rengimo ir įgyvendinimo išlaidų yra paskirtos Lietuvos automobilių kelių direkcijai, tuo tarpu likę 20 procentų – Kauno rajono savivaldybei.

Tai viso labo – negalutiniai darbai Kaune

Pasak Kauno rajono savivaldybės atstovų naujomis sutartimis remonto darbų plano sulaukę Ringovės ir Vilkijos kelių ruožai pasižymi itin intensyviu eismu, tarp kitko, vienu intensyviausių Kauno apylinkėse.

Norint užtikrinti didesnį visų eismo dalyvių – automobilių keleivių, pėsčiųjų ir dviratininkų saugumą – kapitalinės formos remonto darbai esą čia buvo būtini. Apart važiuojamosios dalies atnaujinimų, šiuose ruožuose taip pat yra planuojama įrengti naujas pėsčiųjų perėjas bei takus.

Anaiptol, šie darbai ir sutartys nežymės Kauno rajono savivaldybės ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos bendradarbiavimo pabaigos. Pasak savivaldybės, šiuo metu direkcijai yra pateikti ir daugiau projektų dėl kelių atnaujinimo Kaune ir jo apylinkėse.
Iš viso bendradarbiavimo sutarčių numatytas galiojimo laikas – iki 2023 metų.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite