Atidarytas daugiau nei 10 metų lauktas viadukas šalia Kauno

atidarytas naujas viadukas kauneDžiugi naujiena kauniečiams bei tiems kas dažnai keliauja kryptimi link laikinosios sostinės.

Po daugiau nei 10 metų vykusių darbų, visai netoli Kauno LEZ  atidaromas viadukas, vedantis nuo kelio A6 (Kaunas-Zarasai-Daugpilis).

Anot apie tai pranešusios Susisikiemo ministerijos, naujoji atmaina padės pasiekti šį ekonomikos-pramonės centrą ir greta esančias teritorijas.

Tikimasi patogesnio susisiekimo su Kauno LEZ

Naujieji pokyčiai šiame kelyje turėtų ženkliai pagerinti susisiekimą ir patekimą į Kauno LEZ, itin svarbų ekonominį centrą Lietuvoje, važiuojantiems keliu Kaunas-Zarasai-Daugpilis. Šis projektas vystytas ir pagaliau užbaigtas po daugiau nei 10 metų įvairių derybų ir darbų vystymo ir stabdymo.

Anot Susisiekimo ministerijos atstovų,ne tik pagerins patekimą ir Kauno LEZ, kertinę Lietuvos ekonomikai vietą, tačiau ir į tam tikrus miestus į kuriuos žmonės vyksta šiais keliais: Klaipėdą, Vilnių, Daugpilį ir žinoma, Kauną.

Taip pat skaičiuojama, jog naujasis viadukas bus sprendimas dažnai šiuos keliuose kylančioms spūstims, kur žmonės praleidžia bent po kelias valandas. Iš viso į LEZ ir gretimas teritorijas kasdien vyksta iki 9000 sunkiųjų krovininių automobilių, 4000 darbuotojų ir 3000 vietinių gyventojų.

Galiausiai, akcentuojamas ir padidėjęs saugumas šiame kelio ruože. Iki viaduko čia būta daug staigių posūkių ir vieno lygio sankryžų. Nuo šiol pagerės ir susisiekimas viešuoju transportu bei dviračių takais.

Darbai kelyje dar nesibaigs

Geresnė Kauno LEZ infrastruktūra nebus paskutinis šiame ruože atliekamas darbas. Greitai bus imtąsi ir pačios magistralės A6 modernizavimo, taip pat numatomos ir papildomos jungtys tarp minėtosios LEZ ir aplinkinių gyvenviečių.

Anot Susisiekimo ministerijos, daugiau darbų bus atliekama ir su apskritai visomis LEZ esančiomis Lietuvoje. Tokiu būdu bus siekiama skatinti šalies ekonomiką ir gerinti susisiekimą su šiomis teritorijomis.

Ministerija savo pranešimą užbaigė sveikinimu Kauno LEZ su visiškai nauju keliu ir palinkėjo sėkmės bei klestėjimo naujiems verslams. Esą naujojo viaduko tikslas buvo padaryti Kauno LEZ labiau patrauklią potencialiems investuotojams kurie kurs naujas darbo vietas žmonėms.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite