Dėmesio kauniečiams: Uždaroma Mickevičiaus gatvės atkarpa

uždaroma mickevičiaus gatvės atkarpaKauno savivaldybės atstovai paskelbė, jog Rugpjūčio mėnesiui bus uždaroma viena pagrindinių atkarpų Kauno centre – A. Mickevičiaus šalia Laisvės alėjos.

Visą šį laikotarpį vairuotojams reikės ieškoti alternatyvių maršrutų pasiekti norimus centro objektus.

Planuojama, jog kelininkai čia plušės iki pat Rugsėjo vidurio.

Rekonstrukcija vyks visose ruožo dalyse

Darbai šalia Laisvės alėjos esančioje atkarpoje visų pirma prasidės nuo važiuojamosios dalies kuri nuo daug metų naudojimo jau yra ženkliai susidėvėjusi.

Visų pirma bus klojama nauja ir kur kas tvirtesnė granito kelio danga, o plokščių siūlės bus tvirtinamos specialia mastika.

Jai sustingti ir sutvirtėti reikės bent jau poros savaičių ir tik tokiu būdu galima užtikrinti, jog naujoji kelio danga tarnaus maksimaliai ilgą laiką, su tokiomis mintimis savo pranešimą užbaigė Kauno miesto savivaldybė.

Darbų vykdymo metu, savivaldybė vairuotojams pataria rinktis alternatyvius kelius per Vytauto prospektą bei Maironio gatvę, tokiu būdu esą bus išvengta didesnių automobilių srautų vykstančio centro kryptimi.

Rekonstrukciniai darbai anksčiau šiais metais atlikti ir Maironio gatvės atkarpoje ties Laisvės alėja. Čia atlikti darbai buvo panašaus pobūdžio – išsamus važiuojamosios dalies tvarkymas ir tvirtinimas.

Visi kelio darbai – didesnio Kauno miesto plano dalis

Darbai Maironio ir A.Mickevičiaus gatvėje yra tik dalis planuojamų rekonstrukcijos darbų Kaune. Visa tai yra dalis plano kurį miestas suderino ir užtvirtino su Europos Sąjunga.

Bus siekiama ne tik atnaujinti miesto kelius, tačiau ir pėsčiujų bei dviratininkų takus, gerinti parkavimo situaciją skirtingose miesto dalyse.

Pagrindinis tikslas – modernizuoti Kauną pilnai pagal Europos Sąjungos reikalavimus. Zonos be emisijų, ekologiški transporto sprendimai ir darnus judėjimas visoje miesto teritorijoje – visa tai bus vardan geresnės Kauno transporto infrastruktūros žvelgiant į ateitį.

Panašu, jog pokyčių čia bus dar tikrai nemažai ir Kauno miestas jau artimiausioje ateityje pasikeis iš esmės.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite