Dėl kelio darbų Vilnius-Kaunas – vis daugiau galvos skausmų

dėl darbų Vilnius-Kaunas daug galvos skausmųKelio darbai kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda šią vasarą yra intensyvūs kaip niekad.

Dėl atsiradusių apribojimų daugelyje kelio ruožų reikia važiuoti kur kas lėčiau nei įprasta.

Apart ilgiau užrunkančių kelionių pastaruoju metu iškilo ir dar viena didelė problema – pažeidžiamesni automobiliai.

Draudėjai pastebi vis daugiau klientų paraiškų

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių kreipiasi žalos atlyginimui pas draudėjus dėl automobilio pažeidimų patirtų važiuojant per naujinamą kelią Klaipėdos link. Draudėjai skaičiuoja, jog vidutiniškai vienas vairuotojas tokiame ruože patiria iki 400 eurų žalos.

Tiesa, būna atvejų kuomet pagrindinio stiklo pažeidimas lemia nuostolius net iki 5 tūkstančių eurų. Tokie žalos vertinimai dažniausiai atsispindi prabangius automobilius vairuojančių asmenų sąskaitose.

Kaip brangiausios automobilių markės patiriančios pažeidimus yra įvardijamos “Bentley”, “Mercedes Benz” ir “Lexus”.
Dažniausiai pasitaiko stiklo pažeidimų

Kaip didžiausi kaltininkai taisomame kelyje yra įvardijami akmenukai ir asfalto atplaišos. Esą atšilus orams ir padidėjus nelygumams, kyla didesnė grėsmė pažeisti automobilį šiais elementais.

Nepadeda ir tai, jog padidėja ir automobilių srautas keliaujantis tarp miestų, atsiranda ir daugiau incidentų apskritai.

Būtent akmenukų keliami stiklo pažeidimai draudimo kompanijų yra įvardijami kaip pati dažniausia vairuotojų patiriama žala. Remonto darbai esą čia masyvūs – naujinami pėsčiųjų takai, lėtėjimo ir greitėjimo juostos, atitvarai, statomas ir naujas tiltas ties Kaunu.

Visa tai eismo sąlygas daro sunkesnes, todėl vairuotojams belieka būti kantriems ir, žinoma, saugiems stengiant išvengti incidentų.

Papildoma apsauga – kasko draudimas

Kiti dažnai įvardijami akmenų pažeidimai yra susiję ne tik su stiklu, tačiau su pačiu kėbulu, veidrodėliais ir žibintais.

Dėl šios priežasties vis labiau apsimoka įsigyti kasko draudimą, teigia draudėjai, kadangi tai bus papildoma apsauga nuo netikėtų pažeidimų ar incidentų kelyje. Nesvarbu kurioje vietoje automobilis bus pažeistas – kasko draudimas padės gauti bent tam tikrą dalį pinigų kuriais bus galima automobilį sutvarkyti.

Turint omenyje, jog A1 kelias yra intensyviausias visoje šalyje ir vienas intensyviausių Baltijos šalyse, papildomas atsargumas ir saugumo priemonės čia tikrai gėdos nepadarytų.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite