Automobilių Supirkimas Kaune

Automobilių supirkimas tampa vis populiaresnis būdas, norint parduoti savo automobilį. Dažnai parduodant automobilį supirkėjams, pardavėjai gauna daugiau pinigų, nei parduodami per skelbimus. Tačiau internete automobilių supirkėjų sąrašas yra labai platus, daugelis dirba ne viename, o keliuose miestuose.

✅ Tad pateikiame sąrašą įmonių, sėkmingai vykdančių veiklą automobilių supirkime ir klientams gali pasiūlyti geriausią kainą.

AutoPerka
, Kaunas
+370 60266 377

Pirkėjui palankios kainos neatsižvelgiant į transporto priemonės metus ar markę.


Transperka
, Kaunas
+370 63544228

Įmonė sėkmingai veiklą vykdo jau 4 metus.


auto supirkimas
, Kaunas
+3706 7105756

Brangus automobilių supirkimas.


Supirkimas222
, Kaunas
8 671 681 32

Atlikus apklausą, kurioje dalyvavo 127 klientai, pradedant nuo 2014 metų – net 93% rekomenduotų šią įmonę.


auto supirkimas Lietuvoje
, Kaunas
+370 600 00006

Superka ne tik lengvuosius automobilius, bet ir sunkiąją techniką.


Autlita
,
+370 644 47755

Automobilių supirkėjai Lietuvoje, dirbantys visą savaitę be poilsio dienų.


Automobilių supirkimas visoje Lietuvoje
, Kaunas
+370 692 299 92

Darbas kiekvieną dieną, be išeiginių 8-22h.


Transbaltic
, Kaunas
+370 635 43437

Transbaltic padės Jums sutaupyti nemažai laiko parduodant Jūsų transporto priemonę.


Autocare
,
+37064553003

Jauna ir ambicinga automobilių supirkimo komanda, siekianti padėti žmonėms lengvai ir greitai parduoti naudotą automobilį.


Superkame auto
,
+370 607 23329

Brangus automobilių supirkimas.

✅ Tad išsirinkti tą geriausią, nežinančiam ir nieko neišmanančiam apie automobilius žmogui, gali būti sudėtinga. Niekas nenori nukentėti nuo apgavikų.

Automobilių supirkimas Kaune

Kuomet norime atsinaujinti savo automobilį, reikia pagalvoti apie tai kaip parduoti senąjį. Aišku, visuomet galima rinktis tradicinį būdą – padaryti keletą nuotraukų ir įdėti skelbimą į vieną iš didžiųjų automobilių portalų.

Tiesa, ne visada tai gali pavykti padaryti. Ką daryti kuomet automobilis yra akivaizdžiai daužtas, su variklio ar kitais rimtais defektais? Skelbimuose geriausiu atveju gausite labai menką sumą pinigų, reikės laukti ilgą laiką arba automobilis apskritai liks stovėti ilgam.

Dėl šios priežasties rimtai verta pagalvoti apie alternatyvų senojo automobilio pardavimo būdą – Automobilių supirkėjų teikiamą, greitą ir patogią autosupirkimo paslaugą.

Kodėl verta pasirinkti automobilių supirkimo paslaugą Kaune?

Automobilių supirkimas Kaune – tai paslauga kurios dėka savo automobilį galime parduoti greitai, patogiai ir brangiai nesvarbu kokios kondicijos ar ypatybių jis būtų: kadaise pirktas iš Anglijos su vairu dešinėje pusėje, daužtas po rimto eismo įvykio, visiškai nevažiuojantis nuo stovėjimo ar tiesiog labai senas automobilis.

Daugumai automobilių supirkėjų tiks absoliučiai bet kokios markės, tipo ar būsenos automobilis. Jie atvyks apžiūrėti jūsų mašinos sutartu laiku ir vietoje Kauno mieste, tereikia susisiekti su jais telefonu, nusiųsti žinutę ar pateikti užklausą supirkėjo internetinėje svetainėje.

Tokie formalumai kaip pirkimo-pardavimo sutartis ir kiti dokumentai užtruks vos kelias minutes užpildyti, o ir pinigus už savo senąjį automobilį jūs gausite vos po kelių akimirkų.

Automobilį supirkėjams galima parduoti nesvarbu koks jis bebūtų

Apsilankius kelių autosupirkėjų portaluose, greitai tampa aišku, jog automobilius čia galima parduoti tikrai bet kokius, nesvarbu kokios būtų jų ypatybės.

Kokie automobiliai tinka pardavimui?

  • Markės – “Audi”, “Alfa Romeo”, “BMW”, “Chevrolet”, “Chrysler”, “Citroen” “Ford”, “Fiat”, “Honda”, “Hyundai”, “Kia”, “Mazda”, “Mercedes-Benz”, “Mitsubishi”, “Nissan”, “Saab”, “Subaru”, “Volvo” “Peugeot” įskaitant ir kitas mažiau žinomas.
  • Kėbulo tipai – Sedanai, Universalai, Hečbekai, Limuzinai, Pikapai, Kabrioletai, Kupė, Minivenai (Vienatūriai), Sportiniai automobiliai ir Visureigiai.
  • Pavarų dėžės – mechaninės, automatinės, pusiau-automatinės ir kitos.
  • Būklė – be defektų, su variklio gedimais, rimtais ir nedideliais kosmetiniais trūkumais, kitais vidiniais automobilio gedimais.

Kaip vyksta automobilių supirkimo procesas?

Paprastai automobilis supirkėjams yra parduodamas keliais labai paprastais žingsniais. Jums tereikia susisiekti su automobilių pardavėjų jums patogiu būdu ar tai būtų SMS žinute, skambučiu telefonu, ar palikus užklausą supirkėjo interneto svetainėje.

Susitarus, pardavėjas atvyksta į jums patogią susitikimo vietą apžiūrėti ir įvertinti automobilio realiosios vertės pagal jos techninį stovį, ridą, kosmetinę būklę ir kitus faktorius. Žinoma, jei nurodote visas detales susisiekdami su pardavėju iš karto, pardavimo procesas įvyks dar greičiau.

Tokiu atveju, dar prieš atvykstant pardavėjui jūs galėsite įvertinti jo pasiūlymą. Nesutinkate? Patyrinėkite keletą supirkėjų pasiūlymų ir suraskite sau geriausią variantą, nebūtina parduoti iš karto pirmam surastam pardavėjui. Žinoma, jeigu norite kuo greičiau atsikratyti savo nereikalingu automobiliu.

Automobilių supirkimas – išeitis, kuomet atrodo, jog jos nėra

Galbūt jau bandėte parduoti savo automobilį anksčiau ir dėjote skelbimus bent į keletą portalų, tačiau niekaip nepavyko: negavote tokios sumos kokios norėjote, pirkėjus atbaidė dideli jūsų mašinos gedimai, kosmetiniai trūkumai ar apskrita negavote jokio susidomėjimo.

Taip ir liko ji stovėti jūsų garaže ar kieme. Automobilių supirkimas Kaune ir kituose miestuose jums padės atsikratyti senu, nevažiuojančiu, sugedusiu ar dar kitokios būklės automobilių. Net ir kaip beviltiškai beatrodytų jūsų automobilis, jūs vis tiek galite pakankamai padoriai iš jo užsidirbti parduodant jį supirkėjams dalimis.

Autosupirkėjai sugebės:

  1. Tinkamai įvertinti realią automobilio vertę pagal visus faktorius – automobilis gali būti daužtas, surūdijęs, su defektais ar be jų, arba tiesiog senas ir daug “pravažiavęs”, kurio niekas nenori pirkti. Automobilių supirkėjai kompetentingai įvertins visas jo ypatybes ir pateiks jums pasiūlymą.
  2. Pateikti kainos pasiūlymą – įvertinus visus galimus faktorius, pirkėjui yra pateikiamas preliminarus pasiūlymas už jo parduodamą automobilį. Verta pabrėžti, jog nesvarbu kokios būsenos automobilis pas jus yra, tam tikra suma pinigų jums vis tiek bus pasiūlyta.
  3. Nupirkti greitai ir patogiai – paskutinis etapas, žinoma, pats automobilio pardavimas. Jei abi šalys sutinka su visomis sandorio detalėmis, tuomet labai lengvai įvykdomas pardavimo procesas. Dokumentų pildymas užtruks vos keletą akimirkų ir galėsite džiaugtis pagaliau pardavę savo “galvos skausmą”.

Laikui bėgant, net ir patvariausi bei patikimiausi automobiliai susidėvi, pradeda rūdyti, genda jų varikliai ar kitos, vitalios jo dalys. Pamažu pasiekiamas toks lygis, jog daugiau laiko tenka praleisti pas autoservisų specialistus nei kelyje, važiuojant į darbą, universitetą ar kitur.

Gendantis automobilis nebesugeba atlikti savo pagrindinės funkcijos – vežti mus nuo taško A iki taško B. Kadangi tokia transporto priemonė atneš daugiau galvos skausmo nei realios naudos, tikrai verta ja atsikratyti.

Fotografavimas, skelbimo rašymas ir pirkimas – visa tai yra laiko reikalaujantys darbo. Autosupirkimas gali būti puiki išeitis nesivelti į visą šią reikalų laviną ir tiesiog parduoti labai greitai, bet kur ir bet kada.

Ar rinktis automobilių supirkimą ar vis dėl to likti prie skelbimų?

Kaip kol kas aptarėme, automobilių supirkimas Kaune ir kituose Lietuvos miestuose, panašu, jog turi nemažai pranašumų, palyginus su kitais pardavimo būdais.

Vis dėl to manome, jog verta aptarti ir kitus variantus pilnai.

Pagrindiniai automobilio pardavimo būdai:

1.Parduodant už maksimalią sumą pinigų, tačiau kur kas lėčiau

Žinoma, kalba eina apie automobilio skelbimų talpinimą į atitinkamus skelbimus. Tokiu atveju galima laisvai tikėtis parduoti savo mašiną rinkos kaina.

Galite nukeliauti į didžiausius Lietuvos skelbimų portalus – pvz.: (autoplius, autogidas ir t.t) ar patyrinėti, net tarptautinius portalus (pvz.: vokiškąjį mobile.de) ir įvedus visas savo specifikacijas, turėtumėte gauti apytikslią savo mašinos kainą.

Be abejo, reikia įvertinti ir kosmetinius bei kitų tipų savo automobilių trūkumus. Galbūt reikia net kapitalinio remonto, taigi tai gali rimtai numušti jos vertę ir apsunkinti pardavimo procesą.

Vadinasi skelbimuose gausite maksimalią sumą pinigų, tačiau žymiai sunkiau bus parduoti tuo metu jei automobilis yra prastesnės kondicijos, o tai reikš kainų leidimą ir ilgesnį laukimą.

2.Renkantis šiek tiek mažiau pinigų, tačiau žymiai greitesnį (per 24val. pardavimą)

Taip, autosupirkėjai nusomokės maksimalios rinkos sumos už jūsų automobilį, kadangi jiems taip pat reikia kažkiek užsidirbti. Tiesa, tai yra kur kas patogesnis ir žymiai greitesnis sprendimas jei norima atsikratyti “nepageidaujamo” automobilio.

Jei mašinos variklis yra visiškai sugedęs, ji paprastam pirkėjui – nė motais, tačiau automobilių supirkėjas vistiek turės interesą, kad ir visisiškai apdaužytai mašinai.

Aišku, dar yra niuansas, jog perkantis žmogus pradės derėtis dėl kainos su jumis ir bandys gauti nuolaidą. Norint atgauti kuo daugiau pinigų jums kaip pardavėjui, reikėtų nepasiduoti ir laikytis savo nuomonės apie galutinę pinigų sumą.

Taigi, pardavimas supirkėjus bus kiek pigesnis, tačiau žymiai greitesnis palyginus su skelbimais.

Pabaigai

Aptarėme tai kas yra automobilių supirkimas Kaune ir kituose miestuose. Iš tiesų, tai yra puiki išeiti norint greitai ir pakankamai brangiai parduoti savo automobilį nesvarbus kokios markės, kondicijos, ar ridos jis būtų.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 10

Paskelbta pagal