Policija praneša: Kaune bus galima važiuoti greičiau?

policija-pranesa-kaune-bus-galima-vaziuoti-greiciauTikėtina, jog Kaune jau visai netrukus bus galima važiuoti kiek didesniu greičiu nei buvo galima iki šiol.

Kauno apskrities pareigūnai aktyviai diskutuoja su miesto savivaldybe dėl greičio limito padidinimo sklandesniam eismo srautui.

Dar praeitą savaitę, pagrindiniai Policijos atstovai buvo susitikę su miesto meru Visvaldu Matijošaičiu, kur buvo diskutuojama būtent šia, greičio didinimo rekonstruotose Kauno gatvėse padidinimą.

Pareigūnų teigimu, dialogas buvo efektyvus – nutarta įdėmiai peržiūrėti rekonstruotus ruožus Kauno mieste ir esant galimybei, didinti greičio limitą.

Atnaujintos gatvės yra kur kas saugesnės nei būta lig šiol, todėl dauguma vairuotojų ir policijos atstovų pagrįstai mano, jog reikėtų šiek tiek padidinti greitį tam tikrose užgrūstose miesto vietose.

Kuriose gatvėse didės greitis – dar neaišku

Kuriose miesto gatvėse bus didinamas greitis, pareigūnai kol kas neįvardija, esą diskusijos dar vyksta, tačiau užtikrinama, jog limitas bus didinimas tik ten kur saugu bus visiems eismo dalyviams.

Pradžioje greičio apribojimai turėtų didėti progresyviai (pvz.: nuo 50 km/h iki 60 km/h ir t.t), o radikalių pokyčių iš karto tikrai nebus. Policijos teigimu, prieš imantis bet kokių veiksmų keisčiant greičius, kelio būklė vis tiek turėtų būti pagrindinis kriterijus kuris bus vertinamas.

Suinteresuotos visos pusės

Apie pokyčius pozityviai atsiliepia ne tik vairuotojai ar pareigūnai, tačiau ir patys Kauno miesto savivaldybės atstovai.

Jų manymu Kaunas – augantis miestas kuriam reikalinga kuo modernesnė infrastruktūros sistema ir sklandus transporto priemonių judėjimas. Daugelis miesto kelių esa buvo labai kokybiškai atnaujinti, todėl greičio didinimas čia būtų visiškai saugus.

Kita savivaldybės įvardijama priežastis galimam greičio padinimui – atnaujintos peščiųjų perėjos kurios yra kur kas saugesnės nei anksčiau. Ir nors pėščiųjų saugumas lieka aukščiausiu miesto prioritetu eismo atžvilgiu, teigiama, jog be sklandesnių eismo srautų Kaunas taip pat neapsieis.

Todėl artimiausiu metu Kaunas tikrai gali tikėtis padidintų greičio limitų tam tikrose vietose vardan tikslesnio susitikimo.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite