Dideli pokyčiai: Kaune prasidėjo Kovo 11-osios gatvės rekonstrukcija

prasidejo-kovo-11-osios-gatves-rekonstrukcijaKelininkai pradėjo darbus vienoje iš pagrindinių Kauno gatvių jungiančių net kelias miesto seniūnijas – Kovo 11-osios gatvėje.

Kapitalinio remonto metu yra numatyta atlikti labai didelius pokyčius.

Planuojama atnaujinti požeminius tunelius, važiuojamąją kelio dangą, šaligatvius, įrengti papildomą dviračių taką ir poilsio aikštelę.

Savivaldybės teigimu, rekonstrukciniai darbai vyks ruožais, kadangi darbų mąstas išties nemažas. Planuojama darbų pabaiga – 2021 metų vidurys.

Darbai Kaune nestojo net karantino metu

Įprastą miesto gyvenimą sutrikdęs karantinas, kelininkams, mero Visvaldo Matijošaičio teigimu, išėjo tik į naudą. Esą atsirado daugiau erdvės ir laisvės atlikti numatytiems darbams dėl sumažėjusio automobilių srauto.

Jis pasakojo, jog darbai nestojo ir toliau vyks visu pajėgumu – bus tvarkomos gatvės, rengiami dviračių takai, klojamas naujas asfaltas, tvarkomi inžineriniai tinklai. Tokia veikla esą – privaloma miesto higiena, kurio pagrindu turi vadovautis ne tik Kaunas, tačiau visi Lietuvos miestai.

Kauno miesto automobilių supirkėjai →

Merui pritarė ir keletas savivaldybės atstovų. Jų nuomone, karantino laikotarpis tik palengvino gatvių tvarkymo darbus kelininkams, o dėl mažesnio transporto srauto darbus buvo galima atlikti saugiau ir kur kas greičiau nei įprasta.

Kaip pavyzdį jie įvardijo prieš tai atliktus darbus A.Baranausko gatvėje. Jų teigimu buvo rimtai svarstoma apskritai uždaryti gatvę remonto darbams atlikti, tačiau ženkliai sumažėjus automobilių skaičiui, darbai galėjo neuždarius gatvės.

Gatvė reikalaujanti daugiau pastangų nei įprasta

Darbai Kovo 11-osios gatvėje prasidėjo požeminių tinklų ir šaligatvių remontu tarp Taikos ir V. krėvės prospektų. Visus darbus įskaitant šaligatvį, dviračių takus bei važiuojamąją dalį planuojama pabaigti dar iki rudens.

Naujasis dviračių takas drieksis nuo Savanorių iki Taikos prospektų dešinėje kelio pusėje, o tolimesnėje atkarpoje bus įrengtas bendras dviračių ir pėsčiųjų takas.

Savivaldybės teigimu, darbus čia atlikinės net kelios kelininkų įmonės vienu metu, esą gatvė ilga, o darbų yra tikrai nemažai. Jau šiuo metu yra atliekami kelio bortelių taisymo bei požeminių tinklų tvarkymo darbai. Sekantis ruožas – nuo Savanorių prospekto iki Partizanų gatvės.

Didžiausias dėmesys esą vistiek bus skiriamas važiuojamosios kelio dangos atnaujinimui. Logiška, jog dėl nuolatinių transporto priemonių srautų ir stabdymo danga ilgainiui deformuojasi, kas reikalauja atnaujinimo darbų.

Galiausiai, papildomam patogumui bus atnaujintos ir automobilių stovėjimo aikštelės gatvėje, su naujomis parkavimo vietomis.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite