Klaipėdos policija

klaipėdos policijaKlaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (trumpiau Klaipėdos apskrities VPK) – tai visos Lietuvos policijos pajėgos esančios Klaipėdos mieste ir aplinkinėse savivaldybėse.

Apskritį sudaro: Klaipėdos, Kretingos, Neringos, Palangos, Plungės, Rietavo, Skuodo rajonų bei miestų savivaldybių teritorijos.

Klaipėdos apskrities policijos veiklos sritys

Klaipėdos apskrities VPK pagrindinė veikla yra susijusi su gyventojų saugumo užtikrinimu, tvarkos palaikymu viešoje erdvėje, saugumo eisme užtikrinimu bei įvairios nusikalstamos veiklos nustatymu bei tyrimu.

Kartu Klaipėdos policijos internetinėje svetainėje gyventojai galima rasti ir daugiau informacijos apie policijos veiklą, prieiti prie duomenų bei kreiptis rūpimais klausimais.

Svetainėje galima rasti informacijos susijusios su:

 • Viešojo saugumo ir tvarkos palaikymu – šioje sekcijoje gyventojai gali rasti daugiau informacijos apie galimybę savanoriauti padedant miesto policijai, plačiau sužinoti apie saugios kaimynystės iniciatyvą, pranešti apie smurtavimą artimoje aplinkoje bei užregistruoti savo vaizdo kamerą kuri padėtų incidentų atveju greičiau išspręsti įvairius įvykius ir nusikaltimus.
 • Nusikalstoma veika, jos atskleidimu ir tyrimu – šioje dalyje gyventojai gali prieiti prie informacijos susijusios su nusikaltimų statistiniais duomenimis, peržvelgti ieškomų daiktų bei transporto priemonių duomenų bazę, sužinoti daugiau apie Lietuvos kriminalinės policijos veiklą ir jo tyrimų centrą bei susipažinti su policijos vykdomomis operacijomis.
 • Eismo saugumu ir priežiūra – galiausiai, žmonės gali rasti pagrindinę informaciją apie ES direktyvas eismo saugumo dididinimui, susipažinti su eismo įvykių statistiniais duomenimis bei šiuo metu Lietuvos keliuose galiojančias teisės aktais, rasti gyvos informacijos apie situaciją eisme. Taip pat čia galima sužinoti savo atsakomybę atlikus tam tikrą KET pažeidimą ar tai būtų bauda ar kita baudžiamoji priemonė bei sužinoti kokiu būdu galima susimokėti gautas baudas dėl tam tikrų eismo įvykių.

Struktūra

Klaipėdos policijos pajėgas sudaro šie komisariatai.

Tai yra:

 • Klaipėdos miesto policijos komisariatas
 • Klaipėdos rajono policijos komisariatas
 • Kretingos rajonos policijos komisariatas
 • Neringos policijos komisariatas
 • Palangos policijos komisariatas
 • Plungės rajono policijos komisariatas
 • Rietavo policijos komisariatas
 • Skuodo rajono policijos komisariatas

Vadovybė

Alfonsas Motuzas – Viršininkas

Raimondas Vaitkevičius – Viršininko pavaduotojas

Ramūnas Šideikis – Viršininko pavaduotojas

Kontaktai

Kauno g. 6, LT-91154 Klaipėda

Tel. 8 700 60000

El. paštas: info@policija.lt

Svetainė: https://klaipeda.policija.lrv.lt/

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite